Sběratelé a srdcaři - historické rybářské potřeby

Zdravím.
Jsem sběratel historického rybářského nářadí a hledám zde stejně potrefené kolegy , ale i jiné srdcaře , kteří tyto relikvie schranují a opatrují, aby je uchvali pro další generace rybářů.pokud cokoliv vlastníte pochlubte se zde.Hledám také věci a fotky těchto věcí z kterých chci vytvořit katalog historických rybářských potřeb pro široký okruh rybářů a sběratelů.Moc děkuji za všechny příspěvky.
Autor diskuse: jarohardy - Profil , 19.4.2009 všeobecné - náčiní, doplňky

pouzy - Profil | Po 4.1.2010 21:58:08

Raketýr >> Taky myslim ze je to Stabil Rousek,zitra ho sem dam.

    Rebel - Profil | Po 4.1.2010 21:56:22

    Vase zprava

      Raketýr - Profil | Po 4.1.2010 21:54:20

      Rebel >> Mohl by to být tenhle, ale jistě to nevím...

        Rebel - Profil | Po 4.1.2010 21:52:13

        Vase zprava

          Rebel - Profil | Po 4.1.2010 21:50:12

          Vase zprava

            Rebel - Profil | Po 4.1.2010 21:49:12

            Zdravím.: nevíte někdo co je tohle za naviják ?není na něm nic vyraženo a ani žádný název, možná , že by měl i někdo o něj zájem ,?

              pouzy - Profil | Po 4.1.2010 21:47:14

              Raketýr >> Jsou to Stabily a je to casta varianta.,ale myslim ze jen u tech Stabil3.

                Raketýr - Profil | Po 4.1.2010 21:42:37

                pouzy >> Tak to bude pěkná šichta :-)
                Prosímtě ty vzadu s těma zelenýma cívkama jsou Stabily? Tuhle barevnou kombinaci vidím prvně...

                  pouzy - Profil | Po 4.1.2010 21:35:39

                  Omlouvam se,myslel jsem tuto hromadku.

                    pouzy - Profil | Po 4.1.2010 20:58:34

                    Tak tadle hromadka,ceka na cisteni me.

                      jarohardy - Profil | Čt 31.12.2009 19:14:30

                      Raketýr >> zdary. čistím to ocelovou vatou.

                        soliman 27,86 - Profil | Čt 31.12.2009 18:58:42

                        Pánové, jedna z mých oblíbených otázek, tedy všem jejím příznivcům úspěšný rok 2010!

                          jarohardy - Profil | Čt 31.12.2009 18:10:03

                          Vase zprava

                            jarohardy - Profil | Čt 31.12.2009 18:07:14

                            Vase zprava

                              jarohardy - Profil | Čt 31.12.2009 18:05:10

                              Stanislav Vlček

                                Raketýr - Profil | Čt 31.12.2009 18:03:42

                                jarohardy >> Paráda, čím to čistíš?

                                  jarohardy - Profil | Čt 31.12.2009 18:02:42

                                  Vase zprava

                                    jarohardy - Profil | Čt 31.12.2009 18:00:20

                                    Klirexové po renovaci

                                      jarohardy - Profil | Čt 31.12.2009 17:58:30

                                      Horex z Prahy

                                        jarohardy - Profil | Čt 31.12.2009 17:56:00

                                        dva typy Nový ze Zplzně