non stop MRS

Čau slyšel jsem cosi že se má údajně na vodách MRS má být povolen lov non stop lov v červenci a srpnu. Jen by mě zajímalo co je na tom pravdy. Předem díky a blbý kecy si nechte pro sebe. ;)
Autor diskuse: kotrč - Profil , 7.4.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy
10 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nivos - Profil | St 8.4.2009 18:45:02

1kolda1 >> to vis ze nesmi

    Nkotrč - Profil | St 8.4.2009 18:37:09

    Martin M. >> děkuji :-)

      NMartin M. - Profil | St 8.4.2009 11:49:16

      Slusny chaos v teto otazce - pletete reviry MRS a CRS jeden pres druhe. Autor otazky se pta na MRS a tak plati to, co napsal hraji, zbytek podle antony.

        Nřeka - Profil | St 8.4.2009 11:39:21

        kotrč >> Sleduj stránky črs aktuality tam to bude ale počítej nejdřív tak koncem května .Budou to jen vybrané lokality jako každý rok.Celou vodu nonstop nepustěj
        jeto škoda
        A mužeš tam napsat do dotazu

          Nkotrč - Profil | Út 7.4.2009 20:52:06

          X-Kmen >> Jealoussy >> Myslím Mrs ale přímo lokality nevím. tuším že N.M. Dalas

            Nhraji - Profil | Út 7.4.2009 20:51:14

            Zatím pouze na revíru Hloučela 1 (Plumlovská přehrada), nikde jinde

              N1kolda1 - Profil | Út 7.4.2009 20:48:42

              na palavskejch jezerech se smi chytat 24hod? (omlouvam se za odboceni od tematu ale taky to patri k MRS)

                NJealoussy - Profil | Út 7.4.2009 20:47:58

                kotrč >> Na vsech revirech MRS nebo na vybranych?Vim maximalne o Terlicku.A buh vi,jestli to bude i letos.

                  Nkotrč - Profil | Út 7.4.2009 20:44:11

                  antony >> :-D to je klasička, ale prej to bude upravený vyhláškou. jen mě zajímalo jestli o tom někdo neví. že mi napíšeš od 4:00 do 24:00 to vím a dodržuju ;)

                    Nantony - Profil | Út 7.4.2009 20:39:48

                    Doufám že to nebudeš považovat za blbý kecy, ale já jsem zase slyšel, že se na revírech MRS bude chytat v uvedených měsících od 4,00 do 24,00 hodin.
                    hola
                    antony