Zápis vycházek v P povolence

Měl bych dotaz :

Nikdy jsem neměl přesně jasno jak to je s zapisováním vycházek do P povolenky,myslím třeba když jdu na pstruhy, tak se to kroužkuje a jak to je když jdu na bílou rybu, či na " nežádoucí" tedy okoun, štika....

Jinak rybářský řád jsem si samozdřejmě znovu prčet, aby mi někdo neřekl, ať si to tam přečtu...
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 2.4.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Máte v této věci jasno?

A) Ano50%

B) Ne50%

Od 2.4.2009 hlasovalo 6 čtenářů.

3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NX - Rap - Profil | Ne 5.4.2009 13:08:51

To nikdo toho více nevíte?

    NX - Rap - Profil | Čt 2.4.2009 18:03:25

    Doktor R >> Moc díky...

    A jakto je, když jdu na pstrruhy a chytnu zřeba štiku - a je zmasena jak má "správně" být?

      NDoktor R - Profil | Čt 2.4.2009 11:50:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Lososovitá ryba a Lipan se kroužkuje ,tak zvané nežádoucí ( štika, okoun,atd...) se datum přeškrkne křížkem a bílá ryba,kapr atd. se dvakrát podtrhne.