Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

Nwwwhack - Profil | So 14.8.2021 21:35:35

1568 >> Kdepak, to jsem nebyl já. Já jsem byl včera a dneska ve voltýřovce a předevčírem "na vládě" - pod Vystrkovem. :-) Dneska tam bylo ródeo, tahal mě tam s kajakem sumec jako kráva, bohužel pletenka na 9kg nevydržela v uzlu, ve spojení s fluo, když jsem ho malinko přibrzdil, aby mi nedošla šňůra na cívce. 😃

    N1568 - Profil | So 14.8.2021 21:00:02

    wwwhack >> Tos byl Ty, v zátoce na Víru? Chvíli jsi byl vytaženej na břehu úplně na začátku zátoky. Měl ses zeptat, tam candoši nejsou. :-)

      Nmarw_84 - Profil | So 14.8.2021 18:26:28

      pepa-č >> Sokolovská rybářská s.r.o.

        Npepa-č - Profil | So 14.8.2021 18:16:38

        marw_84 >> kdo tam prodává povolenky? Sokolovská uhelná?

          Nmarw_84 - Profil | So 14.8.2021 17:32:22

          sliver >> jezero Medard. Mám to kousíček od baráku. Když budeš chtít přijet tak dej vědět. Je vidět do 3,5m jak je ta voda čistá.

            Nsliver - Profil | So 14.8.2021 15:52:27

            marw_84 >> pěkně čistá voda. Můžu vědět, kde to chytáš ?

              Nmarw_84 - Profil | So 14.8.2021 14:43:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tak tahle metr měla, bohužel spadla🤦

                Nwwwhack - Profil | So 14.8.2021 8:55:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak se mi konečně podařilo pořádně pokřtít Predátora 13, pátek 13. byl na Orlíku jeho šťastný den 😁 Kecám, bolen je z 9. a včerejší štiku a další prcky jsem nefotil. Páč hrabat se pokaždé v předním kejsu, rozbalovat vodáckej pytel a fotit se sám je fakt porod 🤣 Už mi schází jen candoš, ale toho asi bez echa nenajdu.

                  Nmarw_84 - Profil | Pá 13.8.2021 20:41:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak po třech dnech házení druhá ryba. Do metru mi chybí ještě 2cm 🤷

                    NOrion24 - Profil | Čt 12.8.2021 17:39:06

                    Zbytocne vela tahat....clovek len spekuluje....staci par nastrah ktore menis len ked odtrhnes

                      Njaka - Profil | Čt 12.8.2021 17:37:32

                      mascha >> Kdo my, já mám třeba celej kajak jednu velkou střídačku :-D

                        NHugo Fisher - Profil | Čt 12.8.2021 14:31:43

                        mascha >> stridacka :))

                        mne prave box s nastrahama padne presne mezi sedacku a echo. Nahoda jako blbec, kdyz jsem ty boxy kupoval, netusil jsem to.

                        Ale ja celkove nic nepotrebuju, ja porad cumim jako debil do echa. Nemusim ani hazet. :)

                          Nmascha - Profil | Čt 12.8.2021 14:15:01

                          Hugo Fisher >> my tomu mezi nohama rikame stridacka. Jsou tam lanka, karabinky a smes toho, co zrovna stridam. Klasicky boxy s nastrahama jsou mezi nohy moc velky.

                            NHugo Fisher - Profil | Čt 12.8.2021 14:07:09

                            mascha >> ja mam mezi nohama box s nastrahama z bedny za sedackou. Jen ten box, ktery prave chytam. Za echem mam v te krabicce veci, co nepotrebuji furt. Jako FC, klesticky, karabinky treba, lanka nahradi a tak. Tj. veci, co se hodi, kdyz utrhnu, nebo mam chut na tic tac pomerancovy. :)

                              Nmascha - Profil | Čt 12.8.2021 13:59:29

                              Hugo Fisher >> nemusis se moc nahejbat pres to echo? Ja mam na tuten bordylek drobnosti pred echem mezi nohama takovou tu gumovou krabici s vickem na zip. Pak mohu snadno odnest prinest.

                                NJitkagold - Profil | Čt 12.8.2021 13:19:13

                                Hugo Fisher >> Ahoj Honzo, moc hezka fotka !

                                  NHugo Fisher - Profil | Čt 12.8.2021 11:54:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  marw_84 >> mam to ted takto (snad to bude videt). Pred krabickou 7ka echo. Do krabicky nahazim drobnosti. Pak mam jeste ledvinku za sedackou plus bednu s nastrahama, tam kde ty.

                                    NHugo Fisher - Profil | Čt 12.8.2021 11:51:49

                                    mascha >> on si ze brehu kousek od hraze zachytal dobre. Neni to vylozene kaprar s pipaky. Ma to rad porad postaru - splavecek / policajtik. Sedet poctive u prutu a chytat si.

                                    Ale z toho slapaku to chtel desne zkusit. Ma ho uz dva roky, ale az letos jsme konecne vic vyjeli (a doladili ho pro echo a trolejku a tak). Takze to bylo fakt jen zkouseni noveho. Jeho to kopnuti od candata tolik nebere, jako me. :)

                                      Nmarw_84 - Profil | Čt 12.8.2021 11:30:49

                                      Hugo Fisher >> já plánuju, že na tu kouli dám echo až si koupím nějaký lepší. Ale s tou krabičkou je to dobrej nápad. Někam jí tam dám

                                        Nmascha - Profil | Čt 12.8.2021 11:23:30

                                        Hugo Fisher >> Kapři jsou tam už měsíc nasázený v hloubce dva až tři metry na patra. Tady u hráze to bylo rovnou odsouzený k nezdaru.

                                          Červené karty: Tomak, evroters