Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

NMysho22 - Profil | Čt 12.8.2021 11:05:06

Hugo Fisher >> proste Mojžiš mal hulku na rozhananie vody a tvoj otíc má hulku na privolanie dažďa 😆😆

    NHugo Fisher - Profil | Čt 12.8.2021 11:03:37

    Orion24 >> nn. Ten prut privolaval vitr jako magicka hulka. :) Kdykoli s tim vyjel, zmenil se olej ve vlny. :)

    Ale ono se celkove moc nedarilo z kajaku.

      Ngregi96 - Profil | Čt 12.8.2021 10:57:46

      Po zvážení prodám nový belly boat Elling OPTIMUS MAX. Cena 17000KČ. ( držáky na pruty 2x , držák na kotvu, držák echolotu , tyč na osvětlení , držák na motor, . Přirychlém jednání v ceně i ploutve. Více foto SZ. Vůbec jsem ho za 3 měsíce nevyužil. A momentálně radši chytám ze břehu a nebo jdu s někým na loď. Je v plánu pořídit kajak a nebo vlastní loď.

        NOrion24 - Profil | Čt 12.8.2021 10:43:53

        Hugo Fisher >> a podarilo sa?

          Nvicx - Profil | Čt 12.8.2021 10:30:23

          Hugo Fisher >> pekná fotka, vidno že máš oko na to 👍👍👍

            NHugo Fisher - Profil | Čt 12.8.2021 10:08:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Byli jsme pred necelymi 14 dny na Nechranicich. Otec je kovanej plavackar/kaprar a tak ac vlacel usilovne, prevladala i chut chytit z kajaku kapra na splavecek. Je to palicak, a ackoli to bylo nemotorny, prut strasne dlouhej a foukalo, porad to zkousel. Nebyt cistokrevny vlackar, byl bych na nej i hrdej. ;)

              NHugo Fisher - Profil | Čt 12.8.2021 9:43:17

              marw_84 >> pouzivas tu kouli na stredovem panelu (za echem)? Ja jen, ze jsem ji tam mel taky, odsrouboval ji, koupil plastovou krabicku, vyvrtal dirky podle tech pro kouli a je to hodne prakticky odkladaci prostor ted.

                NNavrc - Profil | St 11.8.2021 21:06:54

                marw_84 >> taky ráno vyrazím 😉

                  Nmarw_84 - Profil | St 11.8.2021 19:42:18

                  Tak pánové jedna malá kudla na třetí hod a pak až do večera bez kontaktu. Zítra si přivstanu a zkusím nějaký to céčko.

                    NeLDan - Profil | St 11.8.2021 15:30:59

                    mascha >> poučnejch zkušeností není nikdy dost ☝😎
                    ale bylo včera krásně ...

                      NEsox - Profil | St 11.8.2021 14:13:11

                      jen tak náhodou, nedal by zítra někdo kajakolov v stř. kraji nebo tak něco?

                        Npunkáč - Profil | St 11.8.2021 13:53:41

                        marw_84 >> Good luck, když Ti bude hic, hoď eskymaka 😆. Hlavně ofafrně 😉👍

                          NBulda 64 - Profil | St 11.8.2021 11:56:13

                          GTdpcfix >> ;--)))

                            NBulda 64 - Profil | St 11.8.2021 11:55:51

                            marw_84 >> plány = cesta do pekel, lepší neplánovat ;)))
                            Ať se Ti daří 🦈

                              NGTdpcfix - Profil | St 11.8.2021 11:16:22

                              Bulda 64 >> zažívám to každý rok 🤣🤣🤣 jelikož nesnáším krémy ,tak si myslím si že příští rok nebude jiný😏

                                NOrion24 - Profil | St 11.8.2021 11:03:40

                                marw_84 >> smele plany :)

                                  Nmarw_84 - Profil | St 11.8.2021 10:44:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Hoši tak 5 dni na vodě začíná. Cíl je štika 100+, okoun 40+ a nějaký céčko tak držte palce

                                    Nvicx - Profil | Po 9.8.2021 0:01:35

                                    pepa-č >> používaj windguru, ak nepoznáš. Potom sa ti to nestane :)

                                      Npepa-č - Profil | Ne 8.8.2021 18:21:28

                                      Jsem vyrazil i s plachtou, pěkně foukalo, na olympiádě jsem pěkně viděl jak to dělají profíci, všechno jsem dovezl k vodě, vyjel jsem, ani nefouklo, ale ani pšouk 🧐.
                                      Takže jsem se povozil. Ale na plachtu ani metr. Nic, nada. 😄

                                        NOrion24 - Profil | Čt 5.8.2021 19:27:47

                                        https://swellwatercraft.com/scupper-14/

                                        velmi zaujimavo rieseny stroj....s celkom vychytanymi detailami...

                                          Červené karty: Tomak, evroters