Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

NKolouš - Profil | St 4.8.2021 8:12:11

Esox >> jj.. je to nějaká menší.. já mám i to uchycení na té bedně dělané jinak, ale na funkci živočicháře to nemá vliv.. Velká výhoda byla, že prostě vyndáš z kajaku krabici na který máš všecko.. sondu,echo,baterku,kabely.. ale nešel vertikál... což je hrozná škoda páč jsem na něj ještě nic nechyt :D

    NEsox - Profil | St 4.8.2021 7:11:25

    Kolouš >> ale na videu, je jen klasická sonda bez SI nepletuli se, nebo?

      NKolouš - Profil | Út 3.8.2021 20:50:25

      atislav_fishing >> Ja to mel na tom feelfree viz video niz, ale vzhledem k vertikalni privlaci jsem to dal na bok abych mohl byt pod sondou..

        Nhydrolog - Profil | Út 3.8.2021 20:27:16

        atislav_fishing >>
        https://www.youtube.com/watch?v=7QnZI_azb1M
        Třeba ti to pomuze

          Nmarw_84 - Profil | Út 3.8.2021 12:24:36

          Hoši pokud vše klapne tak bych rád příští týden vyrazil čt-pá na Skalku nebo Jesenici a so-ne na Medard. Kdyby se někdo chtěl přidat dejte vědět.

            Natislav_fishing - Profil | Út 3.8.2021 11:36:47

            Mysho22 >> Ok díky za info. :)

              NMysho22 - Profil | Út 3.8.2021 11:27:52

              atislav_fishing >> určite má minimalne na sidescan respekt na pohlad do strán to mi potvrdilo viacero ludí zo zahraničných for ..... to bol jeden z dôvodov prečo som aj išiel do husieho krku. V podstate ak máš kolajničku na kajaku iba nahodíš do nej a podľa hlby koriguješ keď pristávaš

                Natislav_fishing - Profil | Út 3.8.2021 10:16:12

                Mysho22 >> no mě někdo tvrdil že to nemá vliv, tak proto se ptám. Pokud to má omezit jen některou z funkcí tak to pro mě postrádá smysl...nejčastěji budu krom klasického zobrazení využívat downscan....

                  NMysho22 - Profil | Út 3.8.2021 9:48:58

                  atislav_fishing >> podla toho aký sonar máš a čo chceš natom využívať za funkcie ...... Tiež som takto premýšlal išntalovat sondu a nakoniec som radšej skončil u husieho krku

                    Natislav_fishing - Profil | Út 3.8.2021 9:06:26

                    Zdar borci, je tu někdo kdo má sondu sonaru uvnitř kajaku? Při poslední vyjíždce nám do zaparkovaných kajaků nacouval remorker a zničil mi držák sondy a jelikož na kajaku nemám přípravu na sondu ve dně zvažuju jestli je cesta to dát "na sucho". Vím že to někdo používá, ale jsem k tomu docela skeptický...Někdo nějaké zkušenosti?

                      NRasto. - Profil | Po 26.7.2021 15:17:14

                      Bulda 64 >> odtien Nemecka ruzova. Stava sa.

                        NMysho22 - Profil | Po 26.7.2021 14:26:19

                        Bulda 64 >> vitaj v klube podobne som dopadol v piatok teraz chodím a mindžujem ako besný a nohy mám červenučke ako nakopnuté psie gule :D

                          Nmascha - Profil | Po 26.7.2021 14:15:57

                          Bulda 64 >> Znám. Zažil jsem dvakrát. A to jsem si o sobě myslel, že jsem docela chytrej a jednou mi ta zkušenost bude stačit...

                            NSiven Polní - Profil | Po 26.7.2021 13:54:19

                            Bulda 64 >> Ty jo!!! 😱😱😱

                              NBulda 64 - Profil | Po 26.7.2021 13:15:16

                              Když u kajakáře převládne vláčkařská vášeň a rozum jde stranou...

                                NMysho22 - Profil | Ne 25.7.2021 0:43:47

                                pepa-č >> presne takto som to mal v hlave že by to mohlo vyzerať . Aspoň na budúci týždeň mam dôvod po roku naštartovať zvaračku. Len pre info. Aký hrubý jokel si použil?

                                  Npepa-č - Profil | So 24.7.2021 21:15:15

                                  tady mám foto.

                                  pepa-č - Profil | SZ | Po 8.7.2019 18:18:50

                                  položím kajak vedle auta, zvednu zadek opřu (vedle auta) o tuhle do strany trčící tyč, čapnu o zem stále opřený předek a zvednu a dám až doprostřed zahrádky do U držáku. pak vezmu stále mimo auto opřený - již ale celý kajak ve správné výšce - zadek a ten taky přehodím doprostřed do U držáku.

                                  nezapomenu tu do strany trčící tyč sundat než někam jedu !

                                    NBulda 64 - Profil | So 24.7.2021 15:27:59

                                    Oprava: molitanovou kostku- tady vlastně kvádr :))

                                      Npunkáč - Profil | So 24.7.2021 15:27:01

                                      Já to zatím nahazuji ručně jak vzpěrač 😆,má to 27kilo, zatím zvládám i na nové auto které je vyšší než to předtím,ale pod stáním na auto to mám pověšené tak stačí couvnou a spustit

                                        NBoris - Profil | So 24.7.2021 15:18:22

                                        Bulda 64 >> auto za 2 mega nemám a zatiaľ ani miesto na vozík, tak mi iné neostáva. Vozenie na streche má aj svoje výhody, tak nevylučujem, že kým to tam budem vládať nahodit, tak pri tom aj ostanem (aj keby mi tak zvýšili plat, že si môžem dovoliť auto za 2 mega😉)

                                          Červené karty: Tomak, evroters