Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

Bulda 64 - Profil | So 24.7.2021 15:14:36

Mysho22 >> Měl jsem udělané různé pomůcky: vzpěry, prodlužování díl na příčníky atd..
Od té doby, kdy to řeším jednoduše, tak je mi líp.. A tu miliardovou kostku přes kterou tam kajak dávám jsem jednou využil místo sedačky, kterou jsem omylem zapomněl doma ;--)))

    Orion24 - Profil | So 24.7.2021 14:43:54

    Mysho22 >> cvicit...a ten plastivy bazmeg do zberu

      Bulda 64 - Profil | So 24.7.2021 14:16:28

      Boris >> Jo, taky znám borce co má auto za 2 mega a hobluje to tam takhle na hulváta ;((
      Holt každej má svůj styl...

        Mysho22 - Profil | So 24.7.2021 11:27:44

        Boris >> hej robím to tak isto akurát spodkom nahore a možno tam je chyba akurát miesto koberca dávam deku ale to je myslím jedno

          Boris - Profil | So 24.7.2021 10:02:04

          Mysho22 >> ja to robím takto a cez bok auta prevesim stary koberec- tým pádom opieram o koberec a neškriabem auto.
          https://m.youtube.com/watch?v=R_75VKNDnTI

            Mysho22 - Profil | So 24.7.2021 8:49:16

            Nazdar chlapci ako sa mi tu máte lapate niečo ?? Otázka ohľadne nakladania kajaku .... Ako to máte s nakladaním na strechu ?? Dávno tuším Pepa Čadkovie či niekto iný si dával robiť udelatko ktoré prichytil na priečnik oprel o udelatko a vyhodil na záhradku .... Chcem predísť tomu oprietat kajak o auto . Koniec hlásenia

              Popik - Profil | Pá 23.7.2021 23:18:18

              atislav_fishing >> Za sebe ti doporucim rozhodně 7ku 😉

                šrot - Profil | Pá 23.7.2021 15:12:54

                kromě palců je taky důležitý rozlišení obrazovky, kdo slintal v devadesátkách nad xenou, a pak ji viděl na 60" v 640x480 může potvrdit

                  Kolouš - Profil | Pá 23.7.2021 14:23:57

                  Osobně bych šel taky 7, mam lowrance elite 7 a nijak me nepřekáží a na baterku celý den vydržím.

                    punkáč - Profil | Pá 23.7.2021 13:44:05

                    atislav_fishing >> Vlastíku 5 je málo,7 ok,jestli chceš investovat tak se toho neboj

                      Navrc - Profil | Pá 23.7.2021 11:26:19

                      Ať zůstaneme u tématu 😀 Chci se zeptat jak je to s mapama u garminu a lowrance. Co je v základu, dá se dokoupit ČR, jak se nahraje do sonaru? Díky

                        Hugo Fisher - Profil | Pá 23.7.2021 11:23:12

                        pepa-č >> však to je k treninku výdrže, nikoli určeno pro štěstí

                          pepa-č - Profil | Pá 23.7.2021 11:03:57

                          Hugo Fisher >> bez šlapáku, abys měl volný ruce, si ten pornhub moc neužiješ.

                            Hugo Fisher - Profil | Pá 23.7.2021 9:33:11

                            atislav_fishing >> ja uz bych 5ku nechtel. Je to fakt malinkaty. 7je ok, umel bych zit na kajaku i s 9 :)

                            Bude li to mit side imaging, tak je 5ka za me sakra mala.

                            (imho)

                              Hugo Fisher - Profil | Pá 23.7.2021 9:30:31

                              pepa-č >> jen Voyo a Pornhub Premium. :(

                                pepa-č - Profil | Pá 23.7.2021 9:19:24

                                Hugo Fisher >> umí to netflix?

                                  atislav_fishing - Profil | Pá 23.7.2021 9:16:35

                                  Popik >> Hm tak to asi půjdu po té pětce a překousnu to že je to starší model. I jak psal Mascha jedna věc je baterka druhá věc je pak ještě místo a chci to mít co nejvíc kompaktní.

                                    Hugo Fisher - Profil | Pá 23.7.2021 8:37:47

                                    Mám nově 7ku Garmina, jedu na něm SI a klasický chirp a vydržel mi teď naposledy na 12Ah aku 14 hodin a jel by dál. Tedy neznám ještě "bod chcípnutí".

                                    Faktem je, že stejně jako u mobilu, nejedu když nutně nemusím, na plný jas. Jas obrazovky je v mém vnímání světa velký ždímač energie.

                                      Popik - Profil | Čt 22.7.2021 23:59:10

                                      atislav_fishing >> mam helixe 5 a 7. 5ka vydrzi cely den, 7ka maximalne pul dne. Rozdil je tam znacny... displej je skoro dvojnasobny a s tim je spojena potreba vetsi baterky.

                                        Popik - Profil | Čt 22.7.2021 23:56:56

                                        Navrc >> rozhodne s SI a cim větší, tím lepší 😋

                                          Červené karty: Tomak, evroters