Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

NMysho22 - Profil | Čt 22.7.2021 11:54:26

Navrc >> ešte by si mohol uviesť cenovú reláciu do ktorej sa chceš vmestit

    NNavrc - Profil | Čt 22.7.2021 11:40:02

    Ahoj, když jsme u těch sonarů. Zvažuji jeho pořízení, tak jdu pro radu, co by měl umět? Jako základ beru down imaging a GPS. Je pro mě pořád otázkou, jak moc využiju side imaging. Diky za názory

      NBoris - Profil | Čt 22.7.2021 8:23:34

      wwwhack >> ja som bez sonaru chytal cely život, ale ako sa čas vyvíja, musím priznať, že za súčasných podmienok je to (najmä pri chytaní na veľkej priehrade) bez sonaru s možnosťou mapovať dno a GPS tragédia. Podobne podmienky ako opisuješ sú teraz u nás a priznavam, že bez mapy dna a GPS môžem efektívne chytať iba bolene alebo loviace ryby v zlatej polhodinke

        Nwwwhack - Profil | Út 20.7.2021 14:32:28

        Boris >> Já jsem s kajakem seznámenej už relativně dobře, včetně celkem fajnovyho kotvení s trolejkou, co jsem si vyrobil. Držím v pohodě vybranej směr na stojáku i na řece. Jen ty ryby mi nějak nejdou, ale to je hlavně neznalostí a náročností vody, ostatně zrovna na tom Orlíku teď celkově dravci moc nešli, je plnej stav vody, navíc denně hýbou s hladinou a krom toho mají dravečci po kokot živé stravy, tak se na imitace vybodnou :) Já navíc valím bez sonaru, mám rád přírodu a ne pořád čumět do displaye, možná někdy později. Fotky mají smysl vždycky ;-) Jak už tu psali přede mnou, RAM kouli, držák a samospoušť nebo můžeš koupit lepší GO-PRO kameru, na fotky i video a takovej ten pohyblivej držák, co se s ním dá kroutit jako když tancuje kobra 😆

          NMysho22 - Profil | Út 20.7.2021 14:15:15

          Orion24 >> stále sa plaviš v neozelenych Borat tangach? Máš pravdu po tomto vzhliadnutí by som si musel minimálne šprtnut kyselinu sírovu do očí

            NOrion24 - Profil | Út 20.7.2021 12:57:13

            Boris >> nic xlozite na tom neni...gula Ram upevnena kde chces na kajaku(vela prevedeni srubovatelne na hocico)....nato selfietyc na jednej strane s objimkou na tu gulu.....na druhej so zavitom na fotak....tu niekde v historii to mas

              NOrion24 - Profil | Út 20.7.2021 12:54:11

              Mysho22 >> toto ze keby si videl tie fotky....musel by som ta zastrelit alebo by sisi dal gulku sam :)

                NMysho22 - Profil | Út 20.7.2021 12:44:11

                Boris >> na YT je toho mrte a Ori ako starý selfiečkar má know how len ho treba z neho dostať. Najlepšie to ide nozom

                  NBoris - Profil | Út 20.7.2021 11:19:55

                  Orion24 >> celkovo mám na tom zatiaľ myslím 7 vychádzok, takže stále len skúšam. Máš prosím Ťa nejaké foto ako to tam idealne nainštalovať?

                    NUlfhethnar - Profil | Út 20.7.2021 11:15:47

                    Den straveny na oceane je pocit absolutnej slobody!!! Chytene ryby su iba extra pridana hodnota!!!
                    🤘🤘🤘 SALT LIFE 🤘🤘🤘

                      Npepa-č - Profil | Út 20.7.2021 10:33:04

                      kdyby někdo někdy přemýšlel tímhle směrem, zde zajímavý řešení, inspiračka, určitě "přenositelné" na kajak. foto z netu.

                        NOrion24 - Profil | Út 20.7.2021 10:06:48

                        Boris >> selfie tyc na gulu ram napriklad....a drziak na mobil fotak samospust

                          NBoris - Profil | Út 20.7.2021 9:21:11

                          wwwhack >> ja som tiež prvé 4 vychádzky na kajaku chytil prd- musel som sa s tým zoznámiť, ako sa ukotviť, furt som ťukal niečo na sonare a tak. Jediné, čo nemám vyriešené je, ako si urobiť normálnu fotku s mobilom, keď som tam sám. (o zmysle sa mi nechce diskutovať), ale nejake fotky mi urobili kamoši z iného člna, takže ide to a pripájam aj nejaké foto (jedno masarske- v robote sme ich zlupli pečené)

                            Nwwwhack - Profil | Út 20.7.2021 3:58:40

                            Orion24 >> Díky ;-)

                              Nwwwhack - Profil | Út 20.7.2021 3:58:16

                              vicx >> Budu to deutschlandům reklamovat :-D

                                Nwwwhack - Profil | Út 20.7.2021 3:55:20

                                Srandičky píčovinky sex bigbít a rock&roll, to by vám šlo :-D Mě nevadí, že je nechytací, jezdí se mi na něm výborně, příště se vyseru na pruty a budu sbírat jahody u břehu :-) Já jsem celkově na přívlač "hovnochyt", kajak to nevylepší. Dokud jsem měl jeden prut a chytal,hlavně na čínskou plandavku, tak jsem chytil kde co, včetně sumců, od té doby, co mám tři pruty a mraky nástrah, teď testuju hlavně gumy, tak jsem chytil kulové a jen se v tom pořád hrabu :-D

                                  NOrion24 - Profil | Po 19.7.2021 22:20:33

                                  Mysho22 >> ne ne...ved ja som spokojny, nemam dovod menit...moj je chytaci :-))))

                                    NMysho22 - Profil | Po 19.7.2021 13:03:30

                                    Orion24 >> takže ti ho nepredal :D :D

                                      NOrion24 - Profil | Po 19.7.2021 10:57:41

                                      wwwhack >> neber nas Vazne....krasny je :)....nech dlho sluzi

                                        NOrion24 - Profil | Po 19.7.2021 10:53:56

                                        Honza Veber >> ta urobil chybu....taktoi ho nepreda ked o nom pekne nehovori :)

                                          Červené karty: Tomak, evroters