Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

NHonza Veber - Profil | Po 19.7.2021 10:46:58

Orion24 >> ano, za ziskane penize koupit novy a zbytek penez ulozit 😀😉

    NOrion24 - Profil | Po 19.7.2021 8:09:44

    vicx >> tak...rychlo predat :)

      Nvicx - Profil | Ne 18.7.2021 22:51:05

      wwwhack >> predali ti nechytací kajak. To je smola, to je smola.... 😁

        Nwwwhack - Profil | Ne 18.7.2021 20:59:27

        Každopádně, tímto se hlásím do klubu :) Za týdenní pobyt na Orlíku jsem s tím mazlíkem už celkem sehrál. Jo a z kajaku mám čistou 0 :-D Všechno jsem chytil ze břehu na kapráky, včetně candoše za ocas, dravci na přívlač se mi spolehlivě vyhýbali.

          Nwwwhack - Profil | Ne 18.7.2021 20:53:23

          eskymak Mrakomor >> Já jsem tam s kajakem byl, ale hlásím, že jsem to nebyl :-D Každopádně to veselé nebylo...

            Neskymak Mrakomor - Profil | Út 13.7.2021 11:45:18

              Npunkáč - Profil | Út 6.7.2021 6:26:50

              mascha >> jj,s tím bych souhlasil, rychlé a jednoduché

                Nmascha - Profil | Po 5.7.2021 22:37:42

                josef >> to už mi větší smysl dává to jednou za rok dva zažehlit kofixovýma tyčkama

                  Njosef - Profil | Po 5.7.2021 16:21:02

                  vicx >> Jasně je to o přístupu, ale někdy se těm situacím neubráníš, a proto hledám něco co by mohlo trochu pomoct.

                    Njosef - Profil | Po 5.7.2021 16:19:04

                    mascha >> Tak proražení se neobávám, jde mi o ty hluboký rejhy, kterým ač se snažím tak úplně ubránit se nejde. Já jsem asi až moc “ohleduplnej” k tomu na čem jezdím. Přeci jen to nebylo za pár kaček a tak se o to chci starat, už třeba jen kvůli tomu, že ho třeba časem pošlu dál. Toho odlepování se nějak nebojím, a i kdyby přeci jenom to jde snadno opravit. Mám tu prostě místa kde spustit kajak na vodu je extrém v ostrých šutrech, proto sháním něco co by mohlo pomoct, už třeba jen pro lepší pocit:)

                      Nmascha - Profil | Po 5.7.2021 15:23:15

                      josef >> hele, už jsem toho zažil docela dost, ale že bych pokládal v takový šotolině, aby hrozilo proražení, to ne. Ten kajak přeci nezatěžuješ na těch šutrech, ale až ve vodě, sám o sobě není tak těžkej, že by ho něco prorazilo vlastní vahou a sešoupnutím... ale na druhou stranu tam ta guma ničemu vadit nebude, tedy do chvíle, dokud se nazačne odchlipovat, pak zažiješ peklíčko. A tyhle srandy maj tendenci se udát zrovna ve chvíli, kdy to člověk nejmíň potřebuje...

                        Nvicx - Profil | Po 5.7.2021 15:19:56

                        josef >> všetko, čo tam nalepíš, ťa bude spomaľovať. Čím drsnejšie, tým viac.
                        Kajak mám 10 rokov a vyzerá zo spodu lepšie ako z požičovne po sezóne. Asi je to hlavne o prístupe.

                          Njosef - Profil | Po 5.7.2021 14:15:32

                          Mysho22 >> To si myslím, že ne. Musí se pořádně připravit podklad a musí to držet. Viděl jsem to na plastových pramicích a napadlo mě to požít u kajaku. Přeci jenom jsem občas nucen pokládat kajak na vodu v blbých místech plných ostrých kamenů a tohle by mohlo pomoct.

                            NMysho22 - Profil | Po 5.7.2021 13:50:32

                            josef >> ja ti neviem ale keď pôjdem trošku rychllejšie do sklzu neodlepí sa mi to ? :D

                              Njosef - Profil | Ne 4.7.2021 23:14:36

                              Chlapi, řešili jste někdo? Přijde mi to jako fajn věc. Co používáte jako ochranu trupu proti ostrým kamenům?

                              https://hobiestore.de/collections/decksbelage-kielschutz/products/kielschutz-fur-hobie-kayak-outback

                                Nskřet - Profil | Ne 27.6.2021 9:54:15

                                Nic nového. Když jsem dělal střechy v Praze ,tak na Smíchově byla fa.Klempík. Borci od nich si vozili kolečka a tm pár tašek tramvají a metrem běžně. A nakonec jim mistr nezaplatil. Prý udělali málo.

                                  NIza - Profil | Ne 27.6.2021 9:44:38

                                  Mysho22 >> tak to by me nenapadlo😂

                                    NMysho22 - Profil | Ne 27.6.2021 9:32:17

                                    Chlapci priznajte sa kto to včera ťahal metrom?

                                      Nmarw_84 - Profil | So 26.6.2021 20:24:44

                                      mascha >> já tam zítra v noci odjíždim na asi na týden tak dám vědět kdyby se to tam někomu hodilo.

                                        Nmascha - Profil | So 26.6.2021 20:12:43

                                        Kdybyste věděli o někom z Moravy, komu to tornádo sundalo střechu, tak daruju tašky bobrovky, jsou jich tak tři palety novejch a dvě palety použitejch, celkem to pár stovek kusů dá. Bohužel naložit se to bude muset nějak ručně...

                                          Červené karty: Tomak, evroters