Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

NJitkagold - Profil | So 26.6.2021 16:31:38

Kluci, pouze pro zajimavost co se muze stat ze dne na den.
Proc jsem si kupovala kajak?
Meli jsme lod,ale pouze 4roky:-(( Ta lod dopadla takhle, kreten ob 4tou garaz si lakoval auto a pak pustil teplomet, aby mu to lepe schlo a sel domu. Ma 4 deti a co si na nem vezmes....... :-((((
Kaja si po roce co jsme prisli o lod koupil kajak a ja jsem zustavala se psem na brehu,kajaku jsem se bala :-( Az ted doufam,ze zase budeme oba radit na vode jako drive i kdyz trochu jinak :-)

    NJitkagold - Profil | Pá 25.6.2021 14:36:26

    Honza Veber >> Honzo, děkuji moc ;-))

      Natislav_fishing - Profil | Pá 25.6.2021 6:59:20

      marw_84 >> Mě ještě tekla voda dovnitř těma zapuštěnýma držákama prutů které jsem si prasknul při mé neopatrnosti. Zkontroluj ještě tohle. Všechny je odšrubuj a zkontroluj jestli tam nemáš prasklinku.

        NHonza Veber - Profil | Pá 25.6.2021 4:52:49

        Jitkagold >> blahopreju!!!👍👍👍

          NJitkagold - Profil | Pá 25.6.2021 1:38:23

          eskymak Mrakomor >> Petre dekuji a je to zase Barča :-))

            NJitkagold - Profil | Pá 25.6.2021 1:35:55

            punkáč >> Tome dekuji moc:-)) Budu se snazit.

              Neskymak Mrakomor - Profil | Čt 24.6.2021 21:27:54

              mascha >> nn to není modelem. Diplomaticky řečeno, když jsem měl 78kg, tak mi to nedělalo..:-))

                Neskymak Mrakomor - Profil | Čt 24.6.2021 21:26:01

                Jitkagold >> teď začne ta pravá rivalita - pádlo x šlapák x parník :-) Užij si novou lodičku, jak se bude jmenovat? :-)

                  Npunkáč - Profil | Čt 24.6.2021 21:13:47

                  Jitkagold >> to je krasavec,hele tak ať to šlape a užij si to 🤟

                    NJitkagold - Profil | Čt 24.6.2021 20:24:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Ahoj kluci, tak mam konecne po 32 dnech po zaplaceni tu moji fesandu konecne doma !! jupiii:-))))
                    Denny vcera koupil trailer a ted rychle vymyslet nejake drzaky a pojedeme na vodu :-)

                      Nmarw_84 - Profil | Čt 24.6.2021 20:20:41

                      punkáč >> ta guma je už špatná. Já tam do tý koupačky měl vždycky taky jenom trochu vody, ale tohle byla jiná situace než normálně jezdím.

                        Npunkáč - Profil | Čt 24.6.2021 18:48:36

                        marw_84 >> já ho mám teda taky, nemáš blbě danou tu gumu,a nebo je už třeba v prd...,vono tam něco občas propustí ovšem zanedbatelné množství

                          NBulk - Profil | Čt 24.6.2021 16:28:51

                          marw_84 >> Martine a mas tam to tesneni v poradku? Jako neni to zadny super tesneci dekl, ale velke davka vody by pres to nemela jit.

                            Npepa-č - Profil | Čt 24.6.2021 15:59:40

                            ted je tady na mrku nějaký kajak v bazaru.

                              Nmarw_84 - Profil | Čt 24.6.2021 15:37:08

                              Bulk >> díru ne, ale mezi ten přední oválnej dekl vůbec netěsní. Tudy se tam dostane vody dost

                                Nmarw_84 - Profil | Čt 24.6.2021 15:35:36

                                Hugo Fisher >>prodávat ho nebudu. Až si koupím pro sebe něco jinýho tak ho nechám malý. A vzhledem k nedostatku kajaků v bazarech bych ho stejně za 6 neprodával 😊

                                  NBulk - Profil | Čt 24.6.2021 15:30:25

                                  marw_84 >> Hele a nemas v nem diru?😊

                                    NHugo Fisher - Profil | Čt 24.6.2021 15:27:44

                                    marw_84 >> az ho budes chtit za 6ku prodat, tak ho beru. Necham si ho jako zalozni. :)

                                      Nmarw_84 - Profil | Čt 24.6.2021 15:25:47

                                      Bulk >> no naložit tam 150kg tak na tu nižší polohu sedačky máchám zadek ve vodě. Dostal jsem nabídku ten kajak koupit za sedmičku a řekl jsem si, že ho vyzkouším a buď ho nechám dceři, nebo ho za tu cenu vždycky prodám.

                                        Nmascha - Profil | Čt 24.6.2021 15:22:48

                                        eskymak Mrakomor >> To bude možná modelem, ne? Já tam nemám moc přepážek a mám hodně místa, takže to neudělá žádnou vysokou hladinu a hmotu k přelejvání.

                                        Btw. myslím že dobrý řešení s vylejvákama a špuntama je zašpuntovat všechny kromě jednoho dvou, třeba pod sedačkou, aby ta voda mohla odcházet a zaroveň to zbytečně nelítalo dovnitř.

                                        Já jsem měl s vodou ve vylejvácích problém jen jednou - na Orlasu nás se Zoidem někdo táhnul na špagátech za motorovou lodí. A nabralo to takovej švuňk, že nám oběma z těch prvních vylejváků stříkal půlmetru do vzduchu mohutnej genjzír. Zoid řičel smíchem a bavil se, já byl z tý rychlosti ale docela posranej :-D

                                          Červené karty: Tomak, evroters