Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

Npunkáč - Profil | Pá 18.6.2021 12:21:59

Včera jsem to zahájil ze břehu a dnes konečně na vodě,byl to boj a hic pekelný

    NMalšínec - Profil | Pá 18.6.2021 10:55:04

    Žabo >> Díky v takhle přesnou odpověď sem ani nedoufal;)

      NŽabo - Profil | Pá 18.6.2021 10:05:22

      Malšínec >> koliečka do piesku majú väčší priemer. Do piesku 313mm a štandardné 262,4mm.

        NMalšínec - Profil | Čt 17.6.2021 16:33:36

        Zdar chlapi mám dotaz ještě k tomu C-tug vozíku. Nevíte je stejnej průměr u obou typů koleček?

          Npepa-č - Profil | Čt 17.6.2021 9:18:01

          Hugo Fisher >> přesně, ke každému kaprovi, druhej zdarma.

            Npepa-č - Profil | Čt 17.6.2021 9:17:27

            Hugo Fisher >> já ne, já nemám pravomoce

              NHugo Fisher - Profil | Čt 17.6.2021 8:07:00

              pepa-č >> jako na pouti - prodloužená jízda.

              Ale tys to smáz a už to nedává smysl. :)

                Npepa-č - Profil | Čt 17.6.2021 7:18:32

                Dokonce dvakrát, tak ses vozil 16minut.

                  NHugo Fisher - Profil | Čt 17.6.2021 7:12:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Na zahájení to ale krásně cinklo! 🤣 Neměřen. Nevážen. Šluknul žlutou nymfu precizně do koutku. Parádní souboj, vozil mě 8 minut (máme video) po písáku s kajakem. 🙂

                  Děkuji Bulkovi za foto/video dokumentaci.

                    Npunkáč - Profil | Út 15.6.2021 18:38:24

                    Všem přeji pohodovou sezónu, ať Vám to pádluje nebo šlape bez problémů, hlavně si to užijte ve zdraví 😉

                      Nmascha - Profil | Út 15.6.2021 14:28:21

                      Bulda 64 >> jebu na to, až v sobotu... :-D

                        NMysho22 - Profil | Út 15.6.2021 14:25:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Bulda 64 >> tak ja už mám po od min týždňa :D

                          NBulda 64 - Profil | Út 15.6.2021 12:48:00


                          Tak pěkné zahájení všem kajakářům, na zítřek a příští dny...🦈🦈🦈

                            Nvicx - Profil | Út 15.6.2021 12:01:35

                            mascha >> dal si mi ale skvelý nápad na sedačku z polystyrénu.
                            https://www.mojnabytok.sk/detsky-nabytok-3/sedaci-vak-baby-typ-2---slon/?a_aid=5c0fe79312226&a_bid=204e780f&data1=4800343
                            Pohodlné, plave a keď sa to uchytí, áno to nevypadne. Premyslím to.

                              Nvicx - Profil | Út 15.6.2021 11:54:02

                              mascha >> netuším koľko vydrží. Keď pol hodinu, budem rád. Ide mi skôr o pohodlie, lebo keď to nebude pohodlné, bude vymýšľať a bude zle. Aby kľudne sedel a pozeral prírodu. Vestu jasné bude mať.

                                Nmascha - Profil | Út 15.6.2021 10:08:45

                                vicx >> Jak dlouho počítáš, že na tom kajaku budete? Já jezdil s dcerou (od tří let) a byly to tak na hodinu max vyjížďky, pak už ji to nebavilo. A k tomu jí stačilo sedět na polovyfouknutym plážovým balónu. Pokud bude mít vestičku, tak se do tý sevřený opěradlový sedačky bude myslim špatně naskládávat, ne?

                                  NMysho22 - Profil | Po 14.6.2021 15:40:34

                                  Tak CTčkari už je to doma

                                    Npunkáč - Profil | Ne 13.6.2021 8:33:28

                                    milanpindryc >> https://kayak-fishing.cz/padla/55311-tnp-catch-carbon-260cm-cerne-dvojdilne.html
                                    Taky jsem se rozhodl pořídit nové, lehčí a delší.
                                    Dojde mě tohle v úterý, trošku déle to trvá poněvadž v dnešní době je problém s materiály a výroba trvá déle,zkus tam zavolat jednání s Vítem je super pokud na to nějak extra nespecháš.

                                      Njaka - Profil | Ne 13.6.2021 6:59:42

                                      milanpindryc >> Mám PANENKA CHALLENGE CARBON 260cm, spokojenost veliká.

                                        Nmilanpindryc - Profil | So 12.6.2021 23:34:57

                                        Borci nejakej tip na padlo? Lehky pevny efektivni... cena rozumna ale neni prioritou.

                                          Červené karty: Tomak, evroters