Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

NUlfhethnar - Profil | So 12.6.2021 23:21:52

A zajtra sa ide nato 🤘🤘🤘🎣🎣🎣🤘🤘🤘

    Npunkáč - Profil | So 12.6.2021 19:13:30

    Zdarec,kdyby měl někdo kdo začíná s kajakem zájem o echolot dávám do placu Condor f-238, používal jsem jak na Belly tak kajaku 6let.
    Pořídil jsem novej tak ať mi to neleží zbytečně doma.Hodím tady nějaké fotky.

      NRasto. - Profil | So 12.6.2021 7:34:19

      vicx >> ja osobne by som si to vedel predstavit v lete ked je tepla voda a dieta nejak pred sebou co najviac navolno. Prevratit sa mozes nie kvoli sebe ale prave ten druhy v kajaku moze urobit chybu. A pak je lepsie ked je clovek volny. Ziadne prekazky k okamzitemu plavaniu

        NUlfhethnar - Profil | So 12.6.2021 0:13:16

        hrasek82 >>
        Aliexpress 👍👍👍

          Neskymak Mrakomor - Profil | Pá 11.6.2021 7:15:20

          pepa-č >> jj presne. Taky tak.

            Nhrasek82 - Profil | Čt 10.6.2021 19:59:03

            Ahój. Nemáte někdo navíc tento bazmek? Na průměr lana 6-8mm. Díky

              NJitkagold - Profil | Čt 10.6.2021 17:13:06

              sliver >> Tak to jsi me Pavliku uklidnil :-((( Kajak me privezou zitra, ze bych si tam nechala pridelat sedacku pro Dennyho :-))

                Nvicx - Profil | Čt 10.6.2021 16:55:03

                sliver >> tak jó, to je potom všetko OK. 😊

                  Nsliver - Profil | Čt 10.6.2021 16:11:51

                  vicx >> šak ten fotr, ne. Nad výchovou smradů se taky musí trochu zamyslet :-))) Zmýlená prostě neplatí.

                    Nvicx - Profil | Čt 10.6.2021 15:58:47

                    sliver >> a kto to má posúdiť?!? 😂😂😂

                      Nsliver - Profil | Čt 10.6.2021 15:55:53

                      Do kajaku od peřinky, proč ne. Akorát fotr musí mít všech pět pohromadě, žejo.

                        Nsliver - Profil | Čt 10.6.2021 15:54:08

                        Jitkagold >> Jitko, klid :-))) Toto není normální otázka, tady sou samí cvoci.

                          NBulk - Profil | Čt 10.6.2021 15:50:48

                          pepa-č >> Zrovna vcera jsem podobnym stylem taky jezdil s mladym po rybniku. Byl spokojenej a jeho pocatecni strach po chvilce zmizel.

                            NBulda 64 - Profil | Čt 10.6.2021 15:46:20

                            Když jsme jezdili vodu tak 12. rokem, tzn. zhruba v šesta20-ti, měli jsme 2-letýho prcka. Tehdy jsme se ženou řešili , jestli ho vezmeme mezi sebe na kanoe. Já chtěl, ale neprošlo to :(( , ale kamarád se ženou kluka vozili od 1 roku ... dřív se to bralo jinak. A ty naše děti (myslím vodaku a trampů) byly slušně zocelené do života;-))
                            Dneska by to bylo pomalu na soud...

                              NJitkagold - Profil | Čt 10.6.2021 14:55:38

                              pepa-č >> Vis co,kdyby neslo o tak male decko,tak jsem jinak v klidku, ale tohle se mnou hlo !

                                Npepa-č - Profil | Čt 10.6.2021 14:51:53

                                Jitkagold >> pokud se tě to dotklo tak se omlouvám.

                                  Npepa-č - Profil | Čt 10.6.2021 14:51:22

                                  eskymak Mrakomor >> já jsem vozil děti (už fakt nevím jak malé byly) na klíně po rybníku ještě v prvním kajaku, seděl jsem za nima drželi se pádla, který jsem držel před sebou (před nimi) nebo mě. nepřišlo mi to nijak víc nebezpečný než třeba sáňkování, lyžování nebo cokoli podobnýho. často se dělají veliký opatrnosti okolo "nebezpečných věcí" a pak se pořídí sádra uklouznutím v kuchyni.

                                    Npepa-č - Profil | Čt 10.6.2021 14:48:17

                                    Jitkagold >> to byl vtip. Ach jo.

                                      NJitkagold - Profil | Čt 10.6.2021 14:46:17

                                      pepa-č >> proc se do me navazis, co jsem ti udelala ?

                                        Neskymak Mrakomor - Profil | Čt 10.6.2021 14:34:13

                                        pepa-č >> tak furt můžeš ještě zapnout naštěstí caps lock :-)))

                                        ...k tématu - do sedačky do kajaku uvázat tak malého prcka bych si nikdy nevzal na odpovědnost, ale to je asi dle "laťky" každého kajakáře :-) Mladeho jsem parkrát taky povozil (ve vestě a byl ještě uvázaný ke mně na laně kdyby náhodou).

                                          Červené karty: Tomak, evroters