Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

pepa-č - Profil | Čt 10.6.2021 14:31:09

Jitkagold >> není těch vykřičníků málo? škoda že na mrk nejde psát červeně ani podtrhávat.

    vicx - Profil | Čt 10.6.2021 13:39:16

    Jitkagold >> prave preto nežijem v krajine totalnej slobody :)))))

    veď nikde nepíšem, že ho pripútam (ok, dalo sa to aj tak pochopiť). Skôr ide o pohodlie sedenia. No a keď sa vysypem (a to už prečo???? nevysypal som sa na divokej vode na 10 rokov kajakovania a s malým pôjdem von iba za pekného počasia pri brehu) tak vypadneme a hotovo. To isté ako v bazéne. Predýchajte to :))))

    Orion> žena a somnou rozvedie ak malého na kajak nezoberiem :)

      HonzaV - Profil | Čt 10.6.2021 13:14:21

      vicx >> děti jsem na kajaku vozil, když byly menší, i když dvouleté ještě asi ne.... ale nikdy mě nenapadlo je uchytit do sedačky, to fakt neni dobrej nápad.... měl jsem vzadu dva držáky prutu do vodorovné polohy, aby měly čeho přidržovat a samozřejmě měly vestu

        Orion24 - Profil | Čt 10.6.2021 13:00:35

        vicx >> nie....by som uz bol rozvedeny :)...dcerka ale uz vlastny kajak ma

          Jitkagold - Profil | Čt 10.6.2021 12:49:03

          vicx >> Sedacku pro dvoulete dite na kajak ??? Jsi normalni ?? Tady by te za to zavreli !!!

            Bezďa - Profil | Čt 10.6.2021 12:44:35

            vicx >> co když se uděláš? Není to trochu na riziko?

              Malšínec - Profil | Čt 10.6.2021 12:41:21

              Ulfhethnar >>
              Ahoj. Oboje prodáno.

                vicx - Profil | Čt 10.6.2021 12:26:01

                Otázka do pléna. Riešili ste niekto uchytenie 2 ročného dieťaťa do kajaku?
                Chcel by som upraviť sedačku na bike, ale ak to niekto už vymyslel, rád sa inšpirujem.

                  pepa-č - Profil | Čt 10.6.2021 11:00:56

                  vicx >> to ani moc neřeším. nikdy jsem ty kola nemyl, nečistil, nějak to buď samovolně upadne nebo nevím. někde ani naberou bláto, něco upadne, něco se vypláchne když to dáváš do lodě, nevím. o tom jsem nikdy ani nepřemýšlel. nikdy jsem ty kolečka neměl tak, abych musel o čištění nějak přemýšlet.

                  jsou samočistící. :-)

                    vicx - Profil | Čt 10.6.2021 10:55:03

                    Bulda 64 >> mam ich od 2011, alebo 12, takže 10 rokov. v pohode. jeden cas ich mal pozicane aj bodkacik. inak iba taky detail, skor otazka na pepu-c. nenabera sa do toho priestoru medzi obvod a rafik blato a il? ja mam tie povodne a prave ta lahkost umyvania sa mi paci.

                      pepa-č - Profil | Čt 10.6.2021 10:13:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Bulda 64 >> nevím čí je to citát, bud někoho z cyklosvěta nebo autozavodů, ale mělo by to být v každých skriptech na čvutu a podobných školách.
                      “Light, strong, cheap. You can choose only two”

                        Ulfhethnar - Profil | Čt 10.6.2021 9:45:43

                        Malšínec >>
                        Zdravim kolko za ten yak attack lever lock

                          pepa-č - Profil | Čt 10.6.2021 9:02:13

                          Bulda 64 >> unesu je 🤣

                            Bulda 64 - Profil | Čt 10.6.2021 8:50:21

                            pepa-č >> jasně dík, a jsou asi lehoučký viď

                              pepa-č - Profil | Čt 10.6.2021 7:15:31

                              Bulda 64 >> myslím, že jsem sem dával obrázky, když jsem si je pořídil. Muzes najít (asi).
                              Vicx je mel asi dýl. Tuším, že ten je mel před tím

                                pepa-č - Profil | Čt 10.6.2021 7:08:29

                                Bulda 64 >> 5let je asi nikdo nemá, myslím ze před pěti lety se nevyráběli.

                                K čemu ti 5ti létá zkušenost bude? Myslíš, že když se samovolně rozpadnou? Nemají ložiska, nemají ventilky, není tam pneu, nejsou tam šroubky. Tam se nemá co rozbit.
                                Ano jezdí výborně kdekoli, štěrk, bláto, kameny, kořeny, vysoká tráva, sníh. Vše v pohodě a s velikým přehledem.
                                Ale 5let je nemám (Vánoce nebo narozeniny dva nebo 3roky nazad - už nevím, spíš dva).

                                  Bulda 64 - Profil | Čt 10.6.2021 6:32:42

                                  pepa-č >> jsou ta kolečka vhodná i do jiného terénu kromě písku? Kdo jezdí někde mezi šutrákama, tam ta životnost asi horší.. používá je tady někdo už delší dobu, třeba 5+ let?

                                    Bodkacik - Profil | Čt 10.6.2021 0:15:38

                                    Mysho22 >> to je uz druhy pokus?

                                      Palusko - Profil | St 9.6.2021 23:18:01

                                      hrasek82 >> Snad si nasiel teda :) su tam na tu kolajnicu adaptery a uchytu na vselico, len pozeraj aby to bolo do kolajnice a nie na srobovanie o cln. Ta kolajnica je na ten tvoj ale predpokladam lepsia volba, mas to tam dost uzke.

                                        hrasek82 - Profil | St 9.6.2021 22:36:28

                                        mascha >> Díky za radu. Začínám s tím. Tak, ale do budoucna se mi to bude hodit.

                                          Červené karty: Tomak, evroters