Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

mascha - Profil | St 9.6.2021 21:26:12

hrasek82 >> tak to uz nechapu vubec. pokud to mas elektrifikovany, tak drz prut v ruce, zuzitkujes mnohem vice zaberu nez z drzaku. jakoze o sakra hodne vic.

    hrasek82 - Profil | St 9.6.2021 20:23:14

    Palusko >> vyřešeno. Objednáno. Díky

      hrasek82 - Profil | St 9.6.2021 19:35:44

      mascha >> Přesně na ten troling. Z elektrizoval jsem si kanoe 30lb Mikotou.

        hrasek82 - Profil | St 9.6.2021 19:33:30

        Palusko >> Díky za tip. Můžeš mi říct co přesně k tomu potřebuji dokoupit aby jsem tam připevnil držák na prut na troling. Ok koupím kolejnici a?

          Palusko - Profil | St 9.6.2021 19:04:44

          hrasek82 >> Kup si railblaza a nevymyslaj, cenovo cca podobne. Pripadne ak to tam nemas kde nasrobovat kup si celu kolajnicu a mozes na to primontovat aj kameru a echo https://www.muziker.sk/railblaza-slimline-track

            pepa-č - Profil | St 9.6.2021 18:53:54

            sliver >> já jo, děti ještě ne. Ale málo foukalo, tak to bylo tak akorát. Pokud budu mít kdy zkusím v sobotu zas.

              sliver - Profil | St 9.6.2021 18:42:12

              pepa-č >> a už ste i plachtili ? :-)))

                sliver - Profil | St 9.6.2021 18:40:53

                josef >> mi se líbí víc než halibut. Na šlapacím mechanismu se asi nic jen tak neposere.

                  mascha - Profil | St 9.6.2021 17:48:16

                  hrasek82 >> Proč to chceš? Vyzkoušel jsem dva od RAMu a už vím, že to používat nebudu, troluje se mi líp bez toho.

                    pepa-č - Profil | St 9.6.2021 17:24:41

                    Ta vnější vrstva propruží a jedeš jako pán

                      josef - Profil | St 9.6.2021 17:14:53

                      Palusko >> Asi jako nafukovací to není, ale ta pásová kola mají tu vnější stranu gumovou. Ta guma je měkká a přizpůsobí se podkladu. Když na podvozek naložím plně narvaný kajak tak to nijak moc “nedrncá”

                        josef - Profil | St 9.6.2021 17:07:52

                        https://www.muziker.cz/xtreme-pedalfish-kayak-air-13-safari?

                        Docela zajímavá alternativa k halibutovi vzhledem k ceně. Otázkou je kvalita materiálům a výdrž šlapacího mechanizmu.

                          hrasek82 - Profil | St 9.6.2021 16:02:19

                          Ahój. Mám dotaz co by jste mi doporučili za držák prutu na privlač? Podmínka je aby byl demontovatelný. Příklad pro představu viz obrazek + obrázek na co to upevnim. Někdo nejaké zkušenosti? Díky za typ.

                            mascha - Profil | St 9.6.2021 11:25:03

                            josef >> jsem si mezitim nechal udelat...

                              Palusko - Profil | St 9.6.2021 10:10:03

                              josef >> Tie pieskove kolecka sa aspon priblizuju k nafukovacim? tie cisto plastove by som teda nechcel... Teraz mam hlinikovy pozvarany s nafukovacimi a v pohode, len sa to neda zlozit ako ten c-tug, tak hladam alternativu

                                kogut - Profil | Út 8.6.2021 18:27:24

                                Potvrzuju že C- Tug jsou jinde a jsem s něma moc spokojenej!

                                  josef - Profil | Út 8.6.2021 16:54:27

                                  mascha >> na tom odkazu co jsem dával je měli ještě před měsícem skladem, kupoval je tam kámoš. Zkus se optat.

                                    mascha - Profil | Út 8.6.2021 16:32:11

                                    Mysho22 >> Žena mi je zkoušela koupit k vánocům. Od začátku listopadu. V únoru to vzdala. Tak třeba budeš úspěšnější.

                                      Malšínec - Profil | Út 8.6.2021 15:47:44

                                      Ahoj Kajakáři, kdyby někdo měl zájem, tak prodám tyto nevyužité věci. Oboje nepoužité. Případně piště SZ díky.

                                        vicx - Profil | Út 8.6.2021 13:43:32

                                        Mysho22 >> neviem na koľko si ceníš svoj čas, ale aj pri cene za 5€ na hodinu si c-tug z dávno preplatil materiálom, časom výroby a časom hľadania. No a ak máš cenu 50€/h,tak už
                                        si stratil aj lepší kajak... 🤪

                                          Červené karty: Tomak, evroters