Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

NPopik - Profil | Út 8.6.2021 13:13:12

Mysho22 >> dekacova kolecka jen sklapnu a prikurtuju na zadek kajaku. Na nafukovacce aerodynamiku nejak neřeším. Je ro funkcni reseni. Kolecka mas nafukovaci nebo plastova?

    Njosef - Profil | Út 8.6.2021 13:05:09

    Mysho22 >> Mám tenhle s těmi pásovými kolečky, na doporučení od Pepy a jsem moc spokojený. Cesta po kamenech, v písku, přes obrubáky, žádný problém. Hlavně jde neskutečně rychle rozložit a vejde se do kajaku.

    https://www.railblaza.com/products/c-tug-sandtrakz-cart/

    https://www.lodniobchod.cz/lode-cluny/k-nafukovacim-clunum/railblaza-c-tug-sandtrakz-cart-50-0006-71.html?search=c+tug

      Npepa-č - Profil | Út 8.6.2021 12:49:17

      Mysho22 >> aha, myslel jsem, že ti to nefunguje

        NMysho22 - Profil | Út 8.6.2021 12:47:22

        Orion24 >> nevieš čítat ,že s tými kolečkami možem tahat kajak aj na Gerlach? :D

          NOrion24 - Profil | Út 8.6.2021 12:35:20

          Mysho22 >> jedne nahradne nechaj ked sa budes dakefy chciet ebat daleko od vody so mnou

            NMysho22 - Profil | Út 8.6.2021 12:33:24

            BOh vás ochraňuj ked Ctuga objednám a za tie prachy mi nebude vedieť doviesť pivo až k vode.

              Njosef - Profil | Út 8.6.2021 11:02:47

              Mysho22 >> Výběrem ideálního podvozku pro můj kajak jsem si taky prošel. Zkoušel jsem kolečka z dekáče, samo domo a pak ještě origoš hobie. Kdybych hned koupil ten C-tug od railblaza jak mi tady kluci doporučili, tak jsem měl po problému a ušetřil jsem peníze i čas. Skladnost a průchodnost tankových koleček je neuvěřitelná.

                NMysho22 - Profil | Út 8.6.2021 10:53:22

                pepa-č >> prečo čistá strata ? je to normálne použitelné len sa nedá rozložit do mrte .... na pár revíroch to viem uplne v pohode využit

                  Npepa-č - Profil | Út 8.6.2021 10:44:11

                  Mysho22 >> jenže to, co jsi zatím utratil i když min než ctug je čistá ztráta do neúčelnosti. Porovnávat to s něčím do funguje jsou jabka/hrušky.

                    NMysho22 - Profil | Út 8.6.2021 10:39:56

                    vicx >> pozri aj s dvomi vozikmi ešte nie som na cene C Tugu čo je cca 150e ... samodomo plastak ma vyšiel na 35e a tento na 50e s tým že premýšlam o vrátení ,alebo ešte niečo poskúšam ako ho prichytit na kajak

                      Nvicx - Profil | Út 8.6.2021 10:30:02

                      Mysho22 >> pamätáš ako som ti písal, kúp c-tug? Síce drahší, ale funkčný a skladný. Alebo pôjdeš drahšou cestou lacákov a na koniec kúpiš c-tug. Si tvrdohlavý, alebo bohatý a máš zbytočne veľa času 😂😂��😂

                        NMysho22 - Profil | Út 8.6.2021 10:21:27

                        punkáč >> hej ten mám tiež ale naprd sa skladá tak som čakal lepšiu skladnosť od tohto a trt :-(

                          Npepa-č - Profil | Út 8.6.2021 9:45:13

                          sliver >> O vikendu, kromě psa (fakt nechtěl, tak dostal omluvenku a bahnil se v blátě u břehu) jezdili jsme všichni, na moji nejmladší jsou pedály stále dost daleko, ale nějak si poradila.

                            Npunkáč - Profil | Út 8.6.2021 8:49:00

                            Jitkagold >> ahoj,tohle je parádní kajak 👍🤟

                              Npunkáč - Profil | Út 8.6.2021 8:47:42

                              Mysho22 >> já si je dělal doma z plastových trubek na vodu, přesně na míru kajaku

                                Nsliver - Profil | Po 7.6.2021 20:52:10

                                Jitkagold >> dlouho sem měl hobie adventure island. Aktuálně nemám nic.

                                  NJitkagold - Profil | Po 7.6.2021 20:06:32

                                  sliver >> Jakou ty mas lod? Ty mas take slapaci ze jo.

                                    Nsliver - Profil | Po 7.6.2021 19:39:36

                                    Jitkagold >> no tak to je nuda. Už bych se stěhoval :-)))

                                      Červené karty: Tomak, evroters