Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

NJitkagold - Profil | Po 7.6.2021 19:28:51

sliver >> Pavliku, u nas krokodyl neni !!:-)))))))) My jsme asi tak na urovni Cech vis.

    Nsliver - Profil | Po 7.6.2021 19:17:06

    Jitkagold >> aha, no tak až ho sežere krokodýl, tak pak kupiš ten hobie :-))))

      NJitkagold - Profil | Po 7.6.2021 19:04:10

      sliver >> Ahoj Pavle, koukala jsem na ni, ale potrebovala jsem na pridi trosku vic mista pro naseho cokla vis :-))

        Nsliver - Profil | Po 7.6.2021 18:52:51

        Jitkagold >> eště ses měla podívat na čtvrtou, na Hobie :-)))
        No nic, tak příště :-)

          NJitkagold - Profil | Po 7.6.2021 17:24:24

          Zhruba pred tydnem me Denny udelal velikou radost, stale jsem okukovala na netu 3 lode a kdyz jsem mu je ukazala, tak me rekl: vyber si jednu a ja ji zaplatim. Tak jsem si vybrala tuhle. Tento tyden by ji meli dorucit,tak jsem na to zvedava a moc se na ni tesim:-))

            NJitkagold - Profil | Po 7.6.2021 17:19:30

            Bulda 64 >> Jejda to uz snad ani neni pravda, obcas se me styska ! Ale dekuji :-))

              NBulda 64 - Profil | Po 7.6.2021 17:17:03

              Jitkagold >>
              Kdo by nechtěl holku z Kladna?? 😂😂😂

                NJitkagold - Profil | Po 7.6.2021 16:27:46

                Hezky den preji vsem doma :-)

                Mam dotaz: muzu sem taky mezi vas ?

                  NBoris - Profil | Ne 6.6.2021 23:13:49

                  Zdravím Vás. Ako si prosím robíte fotky s rybami? Máte niekto aj nejakú selfie tyč na smartfón ideál aj Bluetooth ovládačom? Ďakujem

                    NHonza Veber - Profil | St 2.6.2021 18:21:41

                    mascha >> Nevim kolik procent na to je, nestudoval jsem to. Zadny EU obchod to zatim neprodava? Nemel by Denis nejake info?

                      Nmascha - Profil | Út 1.6.2021 20:15:52

                      šrot >> upřímně, jestli se výrobci ve skladu ani nevohřejou,´byl by hloupej, kdyby nezdražil

                        Nmascha - Profil | Út 1.6.2021 20:15:07

                        Honza Veber >> přičti clo a daň...

                          NHonza Veber - Profil | Út 1.6.2021 17:29:16

                          mascha >> V zakladu 1.095 USD koukni, zda to vidim spravne
                          https://www.nrs.com/product/86251.02/star-pike-inflatable-fishing-kayak

                            Nšrot - Profil | Út 1.6.2021 16:02:52

                            mascha >> von i ten halík je cenově jinde než bejval před rokem, nebo dvěma:(

                              Nmascha - Profil | Út 1.6.2021 14:12:27

                              Honza Veber >> nevim, neviděl jsem to naživo. Podle fotky to vypadá fajn. Ale NRS bude cenově někde jinde, tipuju...

                                Nmascha - Profil | Út 1.6.2021 14:11:06

                                Palusko >> asi bych to tak generálně netvrdil, i na gumáku už jsem potkal koupače...

                                  NHonza Veber - Profil | Út 1.6.2021 5:40:47

                                  mascha >> ahoj, a co ten, Star pike, co nedavno predstavoval Denis od NRS?

                                    NPalusko - Profil | Po 31.5.2021 16:21:34

                                    mascha >> Vo vetre bude asi kazdy nafukovaci peklo, to su plachetnice. Zase je tam lepsia stabilita, musis vynalozit viac snahy aby si sa vysypal:)

                                      Nmascha - Profil | Po 31.5.2021 11:28:44

                                      Čivik >> Obojí. Ani jedno není kajak. E-rider je člun. S motorem asi dobrý, jako pádlovací kajak ale naprosto na pikaču. Na pádlování moc široký, a jediná šance, jak nějak trochu pádlovat, je v kleče, zdakem opřený o tu sedačku. Rovně to ale nepojede.
                                      Highrider jako kajak možná se zavřenejma očima. Ten tvar je divnej, třetina kajaku chybí a zle se to podepisuje na jízdních vlastnostech.Pokud člověk neumí fakt dobře pádlovat, tak se bude šněrovat ze strany na stranu a dopředu to moc nepojede. Je to podle mne nouzovka na šmrdlání na místě, bez přejezdů. A ve větru peklo.
                                      Minulej víkend jsme na tom sledovali s Marwem chudáka, co na tom asi seděl poprvé a fakt mi ho bylo v tom větru líto...

                                      To už bych si snad i místo toho zkusil nějakej Dekáč... Na zemi nevypadaj špatně, bohužel nemám konexi na to je dostat na test.

                                        Červené karty: Tomak, evroters