Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

NČivik - Profil | Po 31.5.2021 11:13:16

mascha >> a ty jsi zkoušel přímo ten e - rider a nebo highrider?

    Nmascha - Profil | Po 31.5.2021 9:52:36

    Čivik >> obcas se nejaky objevi z druhy ruky, nebal bych se toho. Sleduj bazos.cz i halibut skupinu na fb.

      NČivik - Profil | Po 31.5.2021 9:44:20

      mascha >> no jo ale halibut je vyprodaný :D

        Nmascha - Profil | Ne 30.5.2021 22:50:02

        Čivik >> jel jsem na tom, je to shit. Nejede rovne, nepohodlny.

          NRadim F. - Profil | Ne 30.5.2021 21:47:52

          Čivik >> Mam Highrider. Ten cerny E-Rider uz mi prisel celkem dost siroky a nemel sedacku (myslim)

            NČivik - Profil | Ne 30.5.2021 21:44:13

            Radim F. >> kterou verzi pls mas? Me se líbí ten e - rider, je takový viceucelovejsi ....

              NČivik - Profil | Ne 30.5.2021 21:42:21

              mascha >> proc myslím ze jsou ostatní nesmysl ? Třeba ten e- rider od savage jsi mel možnost porovnat? Jako chápu že halibut je TOP, ale pro ježdění napr. 10x do roka (MS kraj ma jen 2 reviry a par soukromaku) mi přijde 30 000 + min 5 000 prisl. Jako moc

                NRadim F. - Profil | Ne 30.5.2021 21:34:02

                Čivik >> Ja mam nafukovak od Savage Gearu a prijde mi v pohode. V porovnani s Halibutem se mi libila pevna podlaha. Ale jinak o tom vim prd ... mel sem ho na vode zatim jen parkrat. Chytat se z toho da, bavi me to :) U levnych nafukovaku by mi vadil nizky posed. Bude to dost nepohodlne, si myslim.

                  NŠpráchys - Profil | Ne 30.5.2021 20:45:17

                  mascha >> savagear taky dela nafukovaci kajak, neznam detaily, videl jsem ho jen letmo.. Nez ho zverejnili, mel jsem uzkoupenej halibut. Jsem s nim spokojej, ale ten savage se mi nezdal uplne mimo

                    Nmascha - Profil | Ne 30.5.2021 17:22:28

                    Čivik >> Gumotex Halibut, vsechno ostatni nafukovaci je nesmysl.

                      NČivik - Profil | So 29.5.2021 7:49:06

                      Zdravim, nějaké tipy na nafukovaci kayak? Děkuji

                        NUlfhethnar - Profil | Pá 28.5.2021 23:17:34

                        Kolouš >>
                        Trifold rivets 👍👍👍

                          NKolouš - Profil | Pá 28.5.2021 16:27:42

                          Měl bych dotaz prosím.. jaké používáte šrouby při vrtání přímo do kajaku ? Potřebuji přidělat RAM kouli ke kajaku. Čtvercová základna s 4. otv.
                          Už se to blíží a potřebuji být připraven :)

                            NUlfhethnar - Profil | St 26.5.2021 10:49:37

                            Prvy vyjazd tohto roku...
                            Ryby ziadne tak som bol aspon skotrolovat cruise ships.
                            Mame ich tu v zalive odparkovanych 10 od kedy zacal covid!!!

                              Nmarw_84 - Profil | Po 24.5.2021 21:07:42

                              mascha >> já už fotky mám a přemýšlím.

                                Nmascha - Profil | Po 24.5.2021 18:10:22

                                šampáno >> Patří. A myslím že @marw_84 by o něj měl zájem...
                                Přidej fotku a nějaký podrobnosti, jako třeba rok, výbavu atd.

                                  Nšampáno - Profil | Ne 23.5.2021 9:52:24

                                  Zdravím pánové a dámy.Prodavam kajak Jackson cuda 14. Pokud to sem nepatří, tak to smažte.Diky

                                    NIza - Profil | Čt 20.5.2021 13:35:15

                                    mascha >> 👍😂

                                      Nmascha - Profil | Čt 20.5.2021 12:50:24

                                      Iza >> očkování, pičo :-D

                                        NIza - Profil | Čt 20.5.2021 12:21:38

                                        mascha >> rozumím 👍😂

                                          Červené karty: Tomak, evroters