Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

atislav_fishing - Profil | Čt 20.5.2021 12:20:47

marw_84 >> Já si z toho taky dělal prdel z toho eskymákování, ale jsem i tak dost opatrný. Kluci se mi chlámali že jdu třeba chcát ve stoje blíž ke břehu atd. a pak jeden z nich se udělal a už je taky opatrný :D

    mascha - Profil | Čt 20.5.2021 12:02:20

    Iza >> jj, druhá je natrénovaná :-D

      marw_84 - Profil | Čt 20.5.2021 11:51:49

      Orion24 >> Kayax Dart. Měl jsem sedačku vysoko a nikdy jsem neměl ani náznak, že bych se mohl otočit tak sem si nedával pozor. Teď už si ho dávat budu 😂

        marw_84 - Profil | Čt 20.5.2021 11:50:21

        Honza Veber >> nn ve světě ne. U mě za barákem na Medardu 😊

          Honza Veber - Profil | Čt 20.5.2021 11:41:01

          marw_84 >> jste byli nekde ve svete 😉? Masha palec nahoru 👍👍

            Iza - Profil | Čt 20.5.2021 11:32:46

            mascha >> jenom jedna? Tak to bude asi někde problém 😂

              mascha - Profil | Čt 20.5.2021 11:28:28

              marw_84 >> pazoura mně bolí ještě teď :-D

                Orion24 - Profil | Čt 20.5.2021 11:10:27

                marw_84 >> nacom si sa otocil?

                  eskymak Mrakomor - Profil | Čt 20.5.2021 11:05:25

                  marw_84 >> no vitaj...v eskymackem klubu :-))

                    marw_84 - Profil | Čt 20.5.2021 10:50:55

                    Mysho22 >> vlny, nesoustředění a vlastní blbost 😂 chudák Masha musel přepádlovat celý jezero aby mi otevřel auto a já se mohl převléct do suchého.

                      Mysho22 - Profil | Čt 20.5.2021 10:45:07

                      marw_84 >> tak to si mal slušnú z prdele kliku :D A čo si robil ,že si to dal cez palubu?

                        marw_84 - Profil | Čt 20.5.2021 10:37:22

                        Mysho22 >> jeden prut a nástrahy jsem vytáhl sám. Pro druhej se mi potopil jeden freediver teď v pondělí.

                          Mysho22 - Profil | Čt 20.5.2021 10:33:41

                          marw_84 >> daj pokoj ked si to preberiem koľko mám v tom peňazí až mi dojde zle to všetko potratit .... A čo si robil ? Aj si ich našiel ? či sú nenavratne preč?

                            marw_84 - Profil | Čt 20.5.2021 10:27:02

                            Mysho22 >> já už se stihl letos i vykoupat a utopit dva pruty a bednu s nástrahama 😂

                              Mysho22 - Profil | Čt 20.5.2021 10:21:07

                              Tak ako už kompletizuje vercajk na kajak za 11 dní nám to začne 🤔

                                mascha - Profil | Út 18.5.2021 13:44:30

                                Huso_huso >> ta barva je zajímavá, jednou jsem chytil na Berounce takhle modrozelenou kudličku.

                                  Huso_huso - Profil | Út 18.5.2021 12:23:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  posílám fotky z včerejší rybačky

                                    Mysho22 - Profil | So 15.5.2021 21:46:38

                                    vicx >> šťastie praje pripraveným

                                      vicx - Profil | So 15.5.2021 20:53:26

                                      Mysho22 >> na ostriežie >20 potrebuješ zbrojiť??? A sonar?

                                        Mysho22 - Profil | So 15.5.2021 20:38:17

                                        sliver >> silno zbrojim 1g marmysky 0.06 šnúre 0.5-2g prút .... Bol by v Tom čert aby som okuňa cez 20 nedal

                                          Červené karty: Tomak, evroters