Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

Nsliver - Profil | So 15.5.2021 17:07:13

vicx >> žejo :-)))

    Nvicx - Profil | So 15.5.2021 16:27:20

    sliver >> ty vieš teda podporiť 😂😂😂😂

      Nsliver - Profil | So 15.5.2021 16:18:38

      Mysho22 >> stejně hovno chytneš. Ze sonarem nebo bez.

        NOrion24 - Profil | So 15.5.2021 13:41:42

        Mysho22 >> vo vnutri...vecsinu kablov

          NMysho22 - Profil | So 15.5.2021 10:23:38

          Tak som sa dostal konečne ku kajaku a jeho tuningu .... Včera som nahodil konečne kotviaci systém od Yackt Attack a dnes som chcel som chcel skusit husí krk a sonar. To že mi sonár nesedí na univerzal platformu už mám vyriešené. Len keď čumím na tie kable tak ma napadá otázka ako máte riešenú ,,elektriku - kabeláž,, od sonaru v kajaku? Napadlo ma šupnúť to všetko do podpalubia a vyviesť datove káble k sonaru ... baterka by išla tiež do podpalubia čiže tam by som to nejako neriešil . Skôr by ma zaujímalo pokial nemáte vyriešenú kabeláž od výroby tuším Hobbie to už dávno má tak ako ste ju poriešili?

            Nmascha - Profil | Po 3.5.2021 10:48:46

            maca07 >> Cena je celkem pro všechny nájemce, nebo podíl na jednoho? Spíš celkem, že? Ve třech čtyřech bych do toho možná šel.

              Nmaca07 - Profil | Pá 30.4.2021 15:07:56

              Ahoj, kdyby měl někdo zájem o spolunájem garáže (např pro uskladnění kajaku / rybařiny) napište mi na mail maca07@seznam.cz. Garáž má 16m2 a je bez elektřiny. Lokalita Praha-Holešovice - cca 100m od garáže je břeh Vltavy. Cena je 1000 Kč/měsíc.

                Nmascha - Profil | Út 20.4.2021 10:29:14

                Prodám nepoužitý SG drybag 5l za tři kila včetně zásilkovny. Šikovnej řemen přes rameno umožňuje nosit krámy v suchu kolem vody i bez kajaku.

                  Njaka - Profil | Po 19.4.2021 21:53:12

                  sliver >> Já to říkám furt, nejdůležitější je předcházet prevenci!

                    Nsliver - Profil | Ne 18.4.2021 8:06:45

                    HonzaV >> hele , brzdy a gumy dělají auto. Tak klid :-)

                      NOrion24 - Profil | Ne 18.4.2021 7:13:21

                      Co myslite kolko mate casu vo vode?....ked v zime naobliekany padnete do vody....vesta vas podrzi.....ale...cas bezi
                      Zaklad je vediet sa dostat spet...(aby ste to obleceny plus vesta vobec dali)
                      Ja vestu nenosim.....ale neriskujem....mam stabilne plavidlo, odskusal som si vsetke situacie (naobliekany sa kydnut do vody) nejazdim extremy.....ako ked si predstavim leto a vestu.....brrr....sak o tom to je slapky plavky.....vo vode som doma
                      Samozrejme to co robim neodporucam....ale jaksi z prace a prehnana bezpecnost pre bezpecnost kde je prednejsie nerobit ako robit mi lezie krkom

                        NP!F - Profil | Ne 18.4.2021 0:43:40

                        HonzaV >> vesta a brzdy sa nedajú porovnať. To je fakt kravina. Pruser na člne sa predvídať dá, prúser v aute je veľakrát otázka milisekúnd. Ja si vestu dám fakt výnimočne, netvrdím, že som nikdy nejazdil v aute bez bŕzd, ale fungovať tak na dennom poriadku by sa mi nepáčilo.

                          NMysho22 - Profil | So 17.4.2021 21:50:02

                          HonzaV >> podľa mňa to dáva na Freda Flinstouna

                            NHonzaV - Profil | So 17.4.2021 21:44:02

                            sliver >> a že jsem tak smělý - co brzdy? brzdy v autě ještě máš nebo sis je nechal vymontovat? :-)

                              NPredy - Profil | So 17.4.2021 19:42:34

                              K nafukovací vestě náhradní náplň není třeba, tak hold zůstane nafouknutá :-)
                              Na kajaku jsem stihl říjen/listopad 4x a to jsem si vestu bral, v broďákách se blbě plave, nemám ještě pořešenu suchou bundu.

                                NPalusko - Profil | So 17.4.2021 17:34:54

                                Honza Veber >> Ja pouzivam vestu na kajak len v zime, dost blbo sa plava ked si naobliekany a voda ma 6 stupnov pripadne na velkej nadrzi. Ale 90% chodim kajakom len rieku kde to mam 20-30m k brehu tak spolieham ze bud doplavam alebo ved este tam mam predsa kajak ktoreho sa mozes drzat. Snad sa mi to raz nevypomsti :)

                                  Nsliver - Profil | So 17.4.2021 14:04:52

                                  Honza Veber >> nojo, tak jasné, že případ od případu. Moře, kamenité proudy, silné proudy atd. Nedá se to zobecňovat, to já vím. Já mám spíš srandu z těch mlaďasů :-)))) To je furt samá prevence, až se z toho zblázní. Dyť už i na boutu nosí vesty někeří :-))) Dyť ty rybářské kajaky nejdou převrátit. A stejně pak polovička z těch vybobkovaných co náhodou zahučí po hlavě do vody, tak si v panice lokne a utopí se v nafouklé vestě. Spoléhají na vestu místo tréningu plavání a katastrof ve vodě. Je to tak trochu falešný pocit bezpečí , stejně jako přilba na kole nebo pásy v autě. Ale je to jen můj pohled na věc :-) My sme přilby ani vesty nikdy nepoužívali, ani se nedaly koupit, pásy taky ne a děcka stály mezi sedadlama aby viděly . A to sme jezdili v takových plechovkách :-))) Ale nejsem proti, jen se bavím :-)))

                                    NHonza Veber - Profil | So 17.4.2021 13:05:48

                                    sliver >> ja ti nevim, ale ono nejde ani tak o strach jako o prevenci.. Moje zena i ja treba na Ohri jezdime temer bez vest, ale na Zernoseky uz si ji uz berem, uz kvuli lodim, co tam jezdej jako paka. Navic a to hlavne, zena je nemocna na nohy (ma neuropatii), takze nejake delsi plavani neprichazi v uvahu, ale jezdeni na kajaku miluje, dostane se diky nemu tam, kam by jinak nemela sanci. Vody se nebojime, ale urcity respekt by clovek mel mit... Ty Kalousku :-)) apropo,, spousta z nich ma u kdejakyho jezu pomnicek....

                                      Nsliver - Profil | So 17.4.2021 12:42:44

                                      Honza Veber >> já ti nevím. Kajaky a podobné hračky byly odjakživa pro kalousky, co se vody nebojí :-)))

                                        NHonza Veber - Profil | So 17.4.2021 8:35:08

                                        sliver >> myslel jsem ze zapomenu jako nahradni, jak nize pise Mascha 😔

                                          Červené karty: Tomak, evroters