Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

NMISO* - Profil | Po 16.4.2012 18:53:45

match-oun >> aha, tak to je mozne, ze skalni kajakari proste chcu kajak. Ja to beriem ako rybarsky cln pre jednu osobu, a je to vymakane.

    Nboyscout - Profil | Po 16.4.2012 16:26:34

    vicx >> no konečně plavidlo, nad kterým bych už uvažoval i já. Tak letos to ještě nějak vydržím s nafukovákem, ale třeba v budoucnu si něco takového pořídím. :-)

      NZedusak - Profil | Po 16.4.2012 15:57:30

      match-oun >> Je to tak, tyhle potvory stejně tak jako ten můj marriner se nedají nazvat kajakem ani náhodou. Je to prostě plavidlo na chytání ryb a má to 44kg to není ještě tak hrozný.

        Nmatch-oun - Profil | Po 16.4.2012 15:40:42

        MISO* >> Nelíbí se mi to, neunes bych to, neuvez bych to. Není to kajak, je to velmi specializované jednomístné šlapací plavidlo pro rybáře.

          NMISO* - Profil | Po 16.4.2012 15:06:55

          match-oun >> preco? mne sa to lubi, az na tu cenu, ta je sialena.

            Nmatch-oun - Profil | Po 16.4.2012 14:26:55

            vicx >> Já bych to nechtěl, fakt. Ale jiný se o to poperou, to je taky fakt.

              NZedusak - Profil | Po 16.4.2012 14:01:16

              vicx >> počky a co je na tom tak vytírajícího? Jediný co se mi tam oproti mýmu ledoborci líbí, tak jsou ty opěrky na ruce. :-) Jinak taky pěknej macek.

                Nvicx - Profil | Po 16.4.2012 11:53:47

                hobie vytrelo na novu sezonu vsetkym zrak. opat. :))) na to sa nechytaju zatial ziadne kajaky co som videl. akurat ta cena bude opat hobie... :/
                http://static.hobiecat.com/digital_assets/Hobie-Mir​age-Pro-Angler-12-Brochure.pdf

                  Nmartcv - Profil | So 7.4.2012 23:12:19

                  gomz >> zasloužíš si poděkování...parádní filmeček.....krásná práce z přírodních materiálů....je supr když lidi umí něco udělat vlastíma rukama

                    Ngomz - Profil | So 7.4.2012 21:36:13

                    vicx >> Hlavne si na vsem dava zalezet a maka beze spechu:)

                      Nvicx - Profil | So 7.4.2012 21:35:05

                      gomz >> pekny dokument. majster uz ma nejake to kanoe na konte.

                        Ngomz - Profil | So 7.4.2012 11:42:40

                        Mozna uz jste to tu meli, ale paradni video.

                        http://www.nfb.ca/film/Cesars_Bark_Canoe/

                          NSethy - Profil | So 7.4.2012 7:35:19

                          jiris >> na druhou stranu, kolik lidí může říct že plavalo v březnu v moři v plné polní :)

                            Njiris - Profil | So 7.4.2012 1:13:32

                            Sethy >> no stát ještě ano, ale jezdit snowboard na kajaku, to už je o záda :-D

                              Nvicx - Profil | So 7.4.2012 1:00:49

                              MISO* >> tak to si si ju pekne zariadil. nemas nahodou foto? inak kajak dobry pre velkych ludi je OC P Big Game. Extra siroky, extra stabilny, nosnost 270kg. Na tom sa asi neda prevratit.
                              http://www.oceankayak.com/kayaks/angler_kayaks/prow​ler_big_game/

                                NMISO* - Profil | So 7.4.2012 0:03:52

                                sliver - samolibý vůl >> ok. ved nie je problem to najst. Ked pisem ze neverim, nemyslim tym ze klames.

                                  Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 6.4.2012 23:58:01

                                  MISO* >> žádný link nebude, já nemám rád nevěřící tomáše.

                                    NMISO* - Profil | Pá 6.4.2012 23:54:22

                                    sliver - samolibý vůl >> nejaky link? Na zostavenie by som si aj tak netrufol. Videl som kevlarove kanojky - superlahke, ale na druhej strane aj krehke. 5m boli tusim okolo 17 kil, ale to bol kevlar. Nezda sa mi ze by drevo bolo tak lahke, mozne to asi je ked to pises.

                                      Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 6.4.2012 23:48:49

                                      MISO* >> srandovní, jako kit k postavení někde kolem 14 000,- Kč. A věř, že to 20 kg má. Ale věřit nemusíš.

                                        NMISO* - Profil | Pá 6.4.2012 23:35:05

                                        sliver - samolibý vůl >> neverim ze to ma 20 kil.

                                          Červené karty: Tomak, evroters