Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

Nkoubic - Profil | Pá 6.4.2012 7:59:00

Sethy >> neboj, z tebe budu mít záda jak Arnie v nejlepších letech :)

    Nkoubic - Profil | Pá 6.4.2012 7:57:00

    vicx >> ve stoje chytat nechci. ani tak se nebojím otočení, jako vypadnutí, přeci jen s těma plovákama dostane ten kajak stabilitu.

    když ty plováky zvedneš nad hladinu a dáš za sebe (ty holder´s budou otočný), tak by tě zpomalovat neměli, ale zatím je to jen teorie.

      NSethy - Profil | Pá 6.4.2012 5:59:25

      koubic >> hlavně si hoď dozadu to tažný lano, jasný :)

        Nvicx - Profil | Pá 6.4.2012 3:24:48

        koubic >> na prowlera su ti zbytocne plavaky. to tak lahko neotocis. zavadzaju, spomaluju a budes ich pouzivat iba chvilu. chces chytat po stojacky?

          Nkoubic - Profil | Čt 5.4.2012 20:06:31

          pepa-č >> to jsem možná špatně napsal, není můj. zatím hledám inspiraci na tunění. ty plováky by to na moře asi chtělo.

            Npepa-č - Profil | Čt 5.4.2012 20:00:34

            koubic >> já myslel, že to je tvůj

              Nkoubic - Profil | Čt 5.4.2012 19:53:17

              Zedusak >> ty dva ti vzadu nestačí? :))

                Nkoubic - Profil | Čt 5.4.2012 19:52:21

                pepa-č >> bidlem se asi odráží, tipuju. nic jiného mě nenapadá. zatím louskám, je to v ENG :)

                  Nkoubic - Profil | Čt 5.4.2012 19:51:23

                  pepa-č >> vždyť to nemusí být ve středu lodě, můžeš to posunout za sedadlo, to by vadit nemělo, nebo jo?

                  edit: možná je to blbost :)

                    NZedusak - Profil | Čt 5.4.2012 19:48:03

                    koubic >> a do čeho pak dáš pruty? :-)

                      Npepa-č - Profil | Čt 5.4.2012 19:40:30

                      koubic >> a co je to bidlo napravo (z pohledu fotografa)?

                        Npepa-č - Profil | Čt 5.4.2012 19:39:51

                        koubic >> jak budeš pádlovat přes ty tyče?

                          Nkoubic - Profil | Čt 5.4.2012 19:37:14

                          tuníte před novou sezonou?
                          využití držáků prutů na plováky, mohlo by to držet?

                            Nvicx - Profil | St 4.4.2012 21:44:45

                            koubic >> napriklad toto sa mi zdalo ako fake a bolo to skutocne.
                            http://www.hoax-slayer.com/shark-following-kayaker.​shtml

                              Nkoubic - Profil | St 4.4.2012 21:30:20

                              vicx >> bylo mi to divný, díky za objasnění :)

                                Nkoubic - Profil | St 4.4.2012 20:02:21

                                http://www.youtube.com/watch?v=KjOnX238rtQ&feature=​g-all-u&context=G289ece9FAAAAAAAADAA

                                poměrně chytře vyřešený madlo podběráku :) (čas 2:50)

                                  Nkoubic - Profil | St 4.4.2012 19:55:57

                                  jsem našel na NETU s komentářem:
                                  I was emailed this photo.....WOW! Apparently the whale came up to scoop some herring, the kayaker was not injured. He is a local dentist in Sitka Alaska. What a shot!

                                    NSethy - Profil | Po 2.4.2012 13:35:05

                                    sliver - samolibý vůl >> žádní hmyzáci? Super :)

                                      Nsliver - samolibý vůl - Profil | Po 2.4.2012 12:59:38

                                      Sethy >> to je vláčkař s trojhákem, ten neruší. Od příštího roku bude v Dánsku zákaz muškaření, tak bude klid.

                                        Červené karty: Tomak, evroters