Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

vicx - Profil | Út 20.3.2012 0:30:21

.

    vicx - Profil | Út 20.3.2012 0:23:20

    foto z minuleho tyzdna, sezona uz je rozbehnuta.

      vicx - Profil | Po 19.3.2012 23:16:33

      takmer 70kmh na SOT v tropickom cyklone. to chce gule!
      http://www.youtube.com/watch?v=Q-B6R-EYU9M&feature=​player_embedded

        hechtmrk - Profil | Po 12.3.2012 22:11:21

        jiris >> ježíšmarjá, co jsem to četl celé mládí za bláboly, prej březová kůra, dlabané kmeny... A ono to bylo zatím všechno z plastu, teda ta Amerika byla dost napřed :-))

          jiris - Profil | Po 12.3.2012 15:24:00

          už indiani používali Hobbie

            sliver - samolibý vůl - Profil | Po 12.3.2012 14:48:08

            kecykecy

              Zedusak - Profil | Po 12.3.2012 14:27:55

              jiris >> Native watercraft pak dlouho nic a následně hobbie a pak už nic.

                pepa-č - Profil | Po 12.3.2012 14:15:59

                dostanete červenou

                  match-oun - Profil | Po 12.3.2012 14:12:16

                  jiris >> eště kůsa a pak už nic.

                    jiris - Profil | Po 12.3.2012 13:59:06

                    koubic >> ono je ještě něco jinýho jak Hobbie?

                      koubic - Profil | Po 12.3.2012 13:54:51

                      něco pro inspiraci:
                      http://www.kayakshed.com/
                      mají tam hlavně doplňky pro Hobbie

                        jiris - Profil | Út 14.2.2012 18:39:08

                        Zedusak >> icq

                          Zedusak - Profil | Út 14.2.2012 18:34:48

                          jiris >> heeeeej nech bejt joooo!!!! Pádlo je super na odžduchávání od kraje. :-)

                            martcv - Profil | Út 14.2.2012 14:57:49

                            vicx >> já kajak osobně nemám.jen bouta a plastovku 4,5m..ale fakt mě to láká....tak na to každou chvíli čumím...a pak tu dělám chytrýho...:-))))))))
                            omyl z mé strany.....ač nerad.....připouštím....:-)

                              vicx - Profil | Út 14.2.2012 14:14:21

                              jiris >> neviem. mozno niekto iny uz vymyslel nieco lepsie. preto sa o to zaujimam. tolko tuningu co je na hobie som inde nevidel, takze vsetko je mozne.

                                jiris - Profil | Út 14.2.2012 14:01:12

                                vicx >> musela to být vrtule, což sám dobře víš :-)

                                  vicx - Profil | Út 14.2.2012 13:57:56

                                  martcv >> to nebolo nic v zlom. iba som vtedy nedostal od teba ziadnu solidnu odpoved. fakt by ma to velmi zaujimalo ak si to niekde videl. z ciste praktickeho hladiska. ukoncil si to bez vysvetlenia, tak som to bral ako fabulaciu.

                                    martcv - Profil | Út 14.2.2012 13:49:35

                                    vicx >> To od tebe není hezký....:-)
                                    jsem to prostě někde viděl.......ale je možný že to byl vrtulák.....

                                      jiris - Profil | Út 14.2.2012 13:24:40

                                      vicx >> jedině, že by jsi vyndal Mirage a dal ji obráceně :-))

                                      koubic - mě jde spíše o mouchu. Chci si vyrobit boční plovák, abych mohl.

                                        Červené karty: Tomak, evroters