Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

Nvicx - Profil | Út 14.2.2012 13:17:52

jiris >> myslel som ze hovoris o hobie. preto ta odvolavka na marctv. samozrejme, ze s vrtulou to ide.

    Nkoubic - Profil | Út 14.2.2012 13:14:32

    jiris >> To nevím. Protáhnout nohy je po delší době potřeba, ale to můžu zajet ke břehu.
    Ty chytáš ve stoje?

      Njiris - Profil | Út 14.2.2012 13:03:47

      koubic >> nemusíš, ale řekl bych že je to pohodlnější.

        Nkoubic - Profil | Út 14.2.2012 13:02:35

        jiris >> nechytal. Ne, to musím?

          Njiris - Profil | Út 14.2.2012 12:58:30

          koubic >> ty jsi z tvého ještě nechytal, že? Myslíš si, že se postavíš?

            Nkoubic - Profil | Út 14.2.2012 12:56:34

            jiris >> jo, ale když ten kajak je 2 krát širší jak normální, tak už je to pramice :)))

              Nvicx - Profil | Út 14.2.2012 12:54:16

              jiris >> ako je to teda s tym cuvanim? alebo mlzis ako marctv? :)

                Njiris - Profil | Út 14.2.2012 12:40:56

                koubic >> jo, ale když ten kajak je 2 krát širší jak normální, tak to není nic extra :-))

                to už je lepší si na něj dát havlinky :-D

                  Nkoubic - Profil | Út 14.2.2012 12:36:55

                  jiris >> na kajaku se odjakživa pádlovalo, šlape se na kolech nebo na šlapadlech :)

                    Njiris - Profil | Út 14.2.2012 12:35:21

                    koubic >> neboj, ty kajak máš pěkně štíhlej :) Na tom se pádlovat určitě dá.

                      Nkoubic - Profil | Út 14.2.2012 12:25:06

                      jiris >> mluvíš pořád o kajaku?

                        Njiris - Profil | Út 14.2.2012 12:19:02

                        koubic >> pádlo je pro děcka, dospělí mají šlapky a ti nejvíc dospělí můžou se šlapkama i couvat.

                          Nkoubic - Profil | Út 14.2.2012 9:54:05

                          pepa-č >> beru, že pedálomat je určité usnadnění. ale to pádlo ke kajaku neodmyslitelně patří, alespoň pro mě. Ale to je věc názoru.

                            Npepa-č - Profil | Út 14.2.2012 9:46:15

                            koubic >> bo jiris je šlapka a na kajaku má pedálomat. :)

                              Nkoubic - Profil | Út 14.2.2012 8:09:07

                              jiris >> proč? (pokud jsi to nemyslel ze srandy)

                                Njiris - Profil | Po 13.2.2012 22:30:33

                                Pádlo je pro děcka...

                                  Nhechtmrk - Profil | Po 13.2.2012 22:20:35

                                  http://www.youtube.com/watch?v=4oGPF4gwSSQ&feature=​related
                                  Za možnost toto prožít bych prodal vlastního bratra. Co ta vychytávka na uchycení pádla, šikovná věcička. Musím taky dodat že jsem jedináček...

                                    Nhechtmrk - Profil | Po 6.2.2012 22:02:08

                                    pepa-č >> první pocit po shlédnutí byl ten, že to musím prubnout. Teď už začíná převládat strach.

                                      Nminatrix - Profil | Po 6.2.2012 18:23:00

                                      ...kdyby někoho zajímalo kajakorybaření na Balatonu :-)
                                      http://www.youtube.com/watch?v=GrG7wvFysmI

                                        Červené karty: Tomak, evroters