Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

Npepa-č - Profil | Po 6.2.2012 16:57:31

Georgino >> krásný to je. do jaký míry je to voživot, když nikdy nevíš, kde jsou jaký teplý proudy a kde je led tenčí, kdy přehradu odpustili o metr za hodinu atd, nedokážu posoudit. ale minimálně extra fotky.
stejný, ale letní pohledy mám z kajaku. zimní/lední neznám.

    NGeorgino - Profil | Po 6.2.2012 16:15:33

    pepa-č >> Místy krásný zrcadlo, jako že bruslení nějak moc nevyhledávám, tak tady bych se sklouznul hned.

      Nminatrix - Profil | St 1.2.2012 0:41:55

      Jen pro zajímavost, vojenský kajak

      http://www.youtube.com/watch?v=naoC9AdCtog

        Nhechtmrk - Profil | Po 30.1.2012 1:38:57

        Ta přednáška byla pěkná, pan Gunnar štiky sice hlavně mušil ale hlavně mu závidím ty vody a zarybněnost. Koukněte na jeho stránky, je tam dost zajímavostí( teda snad a jen pro někoho)

        www.pikestrikesweden.com

        ještě jedna pro mě teda vychytávka: http://www.freedomhawkkayaks.com/videos.php



          Nmascha - Profil | So 28.1.2012 12:02:44

          Snad to nebude bráno jako reklama, ale kdyby si chtěl někdo pokecat, tak budu celou sobotu a neděli na výstavě Moderní rybář (na stánku CK Pepa).

          A tip na přednášku - v sobotu od jedné bude o lovu štik a okounů z kajaku v severním švédsku přednášet Gunnar Ahlström (bude tlumočeno)

            Nmascha - Profil | So 28.1.2012 0:33:05

            ...

              Nkoubic - Profil | Čt 26.1.2012 11:10:09

              Orion24 >> mně žena říkala, že je to béžová, ale já stejně vidím šedivou

                NOrion24 - Profil | Čt 26.1.2012 10:53:26

                koubic >> sand...Teda pieskova :-), ale ja som ju chcel

                  Nkoubic - Profil | Čt 26.1.2012 10:39:36

                  Orion24 >> pokud máš tu béžovou, tak ano :)
                  edit: neměl jsem na výběr :))

                    NOrion24 - Profil | Čt 26.1.2012 10:16:48

                    koubic >> aj v tej istej farbe?...:-)

                      Nkoubic - Profil | Čt 26.1.2012 9:11:49

                      Orion24 >> díky, pokud si dobře pamatuju, tak mám to samé co ty:
                      http://www.oceankayak.com/kayaks/angler_kayaks/prow​ler_13t_angler/

                        NOrion24 - Profil | Čt 26.1.2012 8:25:22

                        koubic >> Gratulujem.....a co si kupil?...:-)

                          Nkoubic - Profil | St 25.1.2012 15:38:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Po několikanásobném pročtení této otázky, jsem konečně hlasoval v anketě - mám! :)
                          Tímto bych chtěl poděkovat hlavně pepovi-č, že tuto otázku udržel na takové úrovni na jaké se nachází. Podobnou diskuzi jsem na českých webech nenašel a proto jsem čerpal hlavně zde.
                          Snad budu moct v budoucnu taky přispět nějakými poznatky.

                            Nkoubic - Profil | So 21.1.2012 15:49:06

                            sliver - samolibý vůl >> celkově se mi Prowler líbí víc. Asi máš pravdu s tím místem, vzadu je ho dost. Na to, že je rozdíl v délce jen 17cm, tak ve váze se liší skoro o 9kg, což pro něj taky dost hovoří. Díky za názor.

                              Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 21.1.2012 14:16:21

                              koubic >> ale máš tam perfektní úložný prostor a místo na uchycení ptákovin. Mi připadá, že míň místa je lepší. Nohy můžeš líp opřít nebo zapřít. Prowler se mi líbí víc. Asi má i lepší trup.

                                Nkoubic - Profil | So 21.1.2012 13:59:36

                                jak moc je důležitý (k čemu ho využíváte?) prostor kolem nohou? rozhoduju se mezi dvěma kajaky:
                                http://www.oceankayak.com/kayaks/angler_kayaks/prow​ler_13t_angler/
                                http://www.wildernesssystems.com/product/index/angl​ing/angling_kayaks/angler_tarpon/tarpon_140_angler
                                přijde mi, že v Prowleru je málo místa kolem nohou.
                                díky

                                  Njiris - Profil | Pá 20.1.2012 17:57:02

                                  sliver - samolibý vůl >> ok.

                                    Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 20.1.2012 17:54:21

                                    jiris >> už jsou moje, na lanďáka.

                                      Nkoubic - Profil | Pá 20.1.2012 14:00:57

                                      minatrix >> já bych chtěl asi tu "13" nebo "11"od Ocean Kayak, už jsem jim to poslal. I když ty už si mi odpověděl :)
                                      Chci to na spíš na řeku, takže nějakej kratší.

                                        Červené karty: Tomak, evroters