Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

Nminatrix - Profil | Pá 20.1.2012 13:51:55

koubic >> tohle mi napsali před rokem:-) 6.6. 2011


Hezký den,
Ocean Kayaks umíme přivézt ale bohužel jsme před dvěma týdny přivezli
kamion a angler verze se vyprodaly rychle (zas tak moc toho nevozíme,
protože se zatíém prodává málo). takže podle objednávek předpokládáme
další dodávku cca v ččervenci nejdříve. Bohužel jiná cesta není neboť
doprava jedné lodi je velice drahí. Lodě verze Angler jsou následovně
Prowler Tridetn 11 angler - -20900
PT 13 A - 22900 ,- totéž s kormidlem je za 25900
PT 15A - 24900,- s korm 27500,-

V tomto okamžiku umíme nabídnout a jsou skaldem lodě od Rotomodu
(www.rotomod.com) angler verze
Tango - 15900
Tempo - 18900
K largo - 24900

tyto lodě jsou v naší provozovně v Troji, tak to zkuste promyslet. viz
www.hgsport.cz
Votja Jančar
HG sport

    Nkoubic - Profil | Pá 20.1.2012 13:47:45

    minatrix >> jasný, díky za užitečný info. Jdu jim napsat :)

      Nminatrix - Profil | Pá 20.1.2012 13:42:11

      koubic >> zkus jim napsat,odepíšou hned. Já si právě doobjednal kolečka pro transport a lepší sedačku. Poptej se jich na modely a ceny lodí,které dovezou... . Jinak počítají i s dodávku od Wildneress Systems. Ale kdyby se ti líbila nějaká loď, musíš napsat předem,než pošlou objednávku . Mohlo by se stát , že jim přijde jen pár kusů, jiná barva atd.

        Njiris - Profil | Pá 20.1.2012 13:39:03

        Pokud by měl někdo zájem o http://www.hgsport.cz/produkt/prijon-stresni-nosic-​na-kanoe/546 (střešní nosič pro kajak na střechu), tak mám jedny nepoužité. Na ceně se dohodneme.

          Nkoubic - Profil | Pá 20.1.2012 13:34:44

          minatrix >> díky moc, v práci mi videa nejdou, zkouknu to doma.
          možná počkám do dubna na ten kamion, třeba mají malý sklad nebo bude širší výběr.
          ale letos bych do toho už chtěl praštit :)

            Nkoubic - Profil | Pá 20.1.2012 13:04:59

            minatrix >> Abaco nemůžu najít, mají ho v nabídce?

              Nminatrix - Profil | Pá 20.1.2012 13:01:29

              koubic >> tak myslím,že měli jen pár lodí. Tohle byla ,podle mě , předváděčka. Nikdo na ní nejel.Nejspíš byl poslední. V dubnu jim opět přijede kamion lodí. Být tebou mrknu se na to Abaco, taky zajímavá loďka.

                Nkoubic - Profil | Pá 20.1.2012 12:56:47

                minatrix >>teď si mě nalomil, K-Largo mám ve výběru, ta cena je víc než lákavá. budu se těšit na detailní foto.

                  Nminatrix - Profil | Pá 20.1.2012 12:29:20

                  match-oun >> Tím myslím, že jsem si jí byl prohlídnout. Přemontoval jsem ty lyžiny , zkoušel ten držák na prut , prolezl jsem úschovné prostory, přemýšlel jsem kam dát echo atd... prostě jsem se "pomazlil" s tím kusem plastu :-) Snad jen Péťa nebude žárlit

                    Nmatch-oun - Profil | Pá 20.1.2012 12:22:20

                    minatrix >> Taky pomazlit?! Ty vole, dyť je to kus plastu...;-)
                    Špunty uschovej, špuntů není nikdy dost.

                      Nminatrix - Profil | Pá 20.1.2012 12:10:05

                      match-oun >> já vím... Teď jsem se byl taky "pomazlit" :-) Jen nechápu,jak tam mohl někdo ty stupátka s lyžinama na nohy, našroubovat obráceně. Jinak kdyby jsi chtěl dva špunty na odtokový otvory,no problem. V kajaku byly 4 náhradní. Jsem si je ani nemusel kupovat.

                        Nmatch-oun - Profil | Pá 20.1.2012 12:05:43

                        minatrix >> Díky za info. Dávám prostor domácímu "custom tunningu"...;-)

                          Nminatrix - Profil | Pá 20.1.2012 12:00:02

                          match-oun >> Kdyby tě to zajímalo a nebo jiné kajakorybáře...Ceny doplňků pro RTM kayaks...Je to jen pár věcí, co mě zajímalo .

                          kolečka pro KLargo - 1450,-
                          SOT trolley Clasic - 1950,- (plast)
                          SOT trolley ocel - 2390,-

                          sedačka Angler de luxe - 3290,-
                          Luxe Seat - 990,-
                          HI COMFORT seat - 1290,-

                          K Largo přední case - 1690,-

                          flush mount rod holder - 290
                          bait caster rod holder - 1090,-
                          triple rod holder - 1490,-

                            Nminatrix - Profil | Pá 20.1.2012 1:27:12

                            ..řeším jak nejlépe u nás uskladním loď a narazil jsem na zajímavý článek,kdyby to někoho zajímalo... http://www.seakayaker.cz/clanky-o-paldovani/29-bezp​ecnost/84-pehled-stojan-na-lod

                              Nvicx - Profil | Pá 20.1.2012 1:25:26

                              martcv >> ak ti to nevadi, tak mi daj prosim ta link, este som nevidel aby na hobie dali spatecku nejakym normalnym sposobom. iba ak obratis cely slapaci system, ale to trva aspon 20 sekund a je to nepouzitelne, takze to sa nerata. ine som fakt este nevidel

                                Nmartcv - Profil | Pá 20.1.2012 1:19:25

                                vicx >> mrkni na videa.....je to tam.......

                                  Nvicx - Profil | Pá 20.1.2012 1:16:54

                                  a ako tam das spatecku? teda vrtuli rozumiem, ale ako na tych smiesnych plutvach? ved to urcite nefunguje ani do predu.

                                    Nmartcv - Profil | Pá 20.1.2012 1:07:41

                                    vicx >> zpátečku máš i na šlapáku..........ten aktivní pohyb se mi na tom právě líbí............dělám v kanceláři tak bych ho i potřeboval....a pádlo můžeš vzít vzdycky......
                                    na motor mám plastovku.........spalovák i elektro......tohle bych chtěl na rychlou přepravu....prostě to hodit na auto a jít se vyblbnout....

                                      Nvicx - Profil | Pá 20.1.2012 1:04:15

                                      martcv >> slapaci je napi*u. iba ta z toho bolia nohy a klby. radsej dobry elektromotor. ides ako kral a mas aj spatecku. :)

                                        Červené karty: Tomak, evroters