Kayakfishing a kajakorybaření

Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.

(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil

Nmatch-oun - Profil | Pá 20.1.2012 0:07:38

minatrix >> Stanďoch, woe. Stanďour je věhlasný blůzmen...

    Nmartcv - Profil | Čt 19.1.2012 23:43:53

    minatrix >> Dík.......parádní loďky........se mi strašně líbí šlapací....ale je to teda pálka.....

      Nminatrix - Profil | Čt 19.1.2012 22:42:20

      martcv >> ahoj, http://www.hgsport.cz/
      Doporučuji kluka ,který si říká Staňďour :-) Měl jsem si s ním fajn hovor , škoda že tam dnes nebyl.

        Nminatrix - Profil | Čt 19.1.2012 22:40:08

        Orion24 >> přemýšlím o kotvení řetězem, přičemž bych ho používal i proti nenechavcům . Asi bych lano namotal na nějakou H-boji .

          Nmartcv - Profil | Čt 19.1.2012 22:34:29

          minatrix >> Ahoj.......hoď odkaz kde jsi ho bral.........dík

            NOrion24 - Profil | Čt 19.1.2012 22:24:55

            minatrix >> ze ci...kotvu som este stale nenamontoval :-), kormidlo detto

              Nminatrix - Profil | Čt 19.1.2012 16:30:49

              sliver - samolibý vůl >> zimní výprodej skladu... alespoň bude dost času na mírné dotunění ,zakoupení dalších nepotřebností a teoretickou přípravu

                Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 19.1.2012 16:28:30

                minatrix >> dobře si udělal. Sandále a kajaky se kupujou v zimě.

                  Nvicx - Profil | Čt 19.1.2012 16:25:20

                  pekny kajak. v zelenej vyzera dobre. a do toho predku sa ti zmesti hodne ryb na lade :)

                    Nminatrix - Profil | Čt 19.1.2012 16:13:46

                    vicx >> foto dám,až bude lepší počasí.Hodím sem ilustrativní... Teď spinká na chodbě :-) Jinak jsem si vzal za dobré peníze RTM Key Largo v barvě Emerald.

                      Nvicx - Profil | Čt 19.1.2012 16:10:26

                      minatrix >> mas foto, co si si zobral?

                        Nminatrix - Profil | Čt 19.1.2012 15:58:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak jsem si dnes konečně zakoupil vstupenku do klubu kajakorybářů .... . Díky Match-oune za odvoz a pomoc. Tak na jaře ho snad pořádně projedu a ještě mi dáš lekci :-)

                          Namateur - Profil | St 18.1.2012 20:22:28

                          jiris >> OceanKayak je prostě jednička :o). Jo, a frajeři jezdej v broďákách - už se těšim, až se v nich jednou udělám...

                            NGeorgino - Profil | Ne 8.1.2012 16:56:09

                            pepa-č >> a mečoun: Tak to se vás jednou na něco zeptám

                              Nsliver - samolibý vůl - Profil | Ne 8.1.2012 16:22:19

                              match-oun >> já taky , vole.

                                Nmatch-oun - Profil | Ne 8.1.2012 15:45:09

                                sliver - samolibý vůl >> Myslel jsem to v žertu, bratře.

                                  Nmatch-oun - Profil | Ne 8.1.2012 15:38:55

                                  Georgino >> já

                                    Npepa-č - Profil | Ne 8.1.2012 12:58:31

                                    Georgino >> já.

                                      Červené karty: Tomak, evroters