Soukromé revíry ....

Porad te prosím revír u nás,za přijatelné peníze.děkuji
Autor diskuse: VYDRA33 - Profil , 24.2.2009 kaprařina - revíry, cestování
48 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NToufi - Profil | Út 16.3.2010 20:28:06

Ahoj, menší voda 4ha je Lubí v Třebíči, na revíru samostatně hospodaří MRS MO Třebíč, ale neplatí tam svazová povolenka, deset let se rybník nevypouštěl, v květnu až září se loví 0-24hodin, kapr 45-60cm, ale tak malý tam není, běžně se loví kapři +70cm, povolenky jsou 7docházkové a celoroční, více na http://rybaritrebic.cz/reviry-8-oreviru.php

    Ncejnek24 - Profil | Út 16.3.2010 20:15:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    VYDRA33 - >> ahoj já byl v roce 2009 dvakrád na nově otevřeném sportovním rybníku kousek od Plzňe a veliká spokojenost,hodně místa na chytání i soukromí i pěkné prostřědí a cena taky přijatelná pátek - sobota - neděle non - stop chytání 1000.- vceně podložka pod ryby i lodka více info.na www.letinskyrybnik.cz letos jedu zase a už se moc těšim už to mám zamluvené.

      Nstudent Petr - Profil | Út 16.3.2010 20:09:53

      A revír na severní moravě?

        NMetalfish - Profil | Út 16.3.2010 20:07:58

        VYDRA33 - >> Tak si pohledej sám, tady to máš i s mapkou http://www.mrk.cz/soukrome-reviry.php ;)

          NPrazak.Petr82 - Profil | Út 16.3.2010 20:01:25

          myslím si že je to jen o penězích, ja lovím na Toušni nebo Gruntech u Brna .... ale najít něco jako poměr výkon kvalita, navrhuji chlumec (nikoliv chlumec II) nebo rybník novy u české lípy.
          Ovšem Toušeň je Toušeň ...

            NSalamanterus - Profil | Út 16.3.2010 19:58:01

            Mám rád Grunty u Brna, jsou sice drazší a většina rybářů si je nemůže dovolit , jde-li zvláště o jednodenní lov, vkerém jde hlavně o seznámení s revírem a přilákáním ryb. Lov je tak na 4 místě. ALe můžeš to tam zklusit ryby tam jsou velký. Mají tam i ubytování.

              Nkauflandák - Profil | Út 16.3.2010 19:43:07

              Zdravím kdo má zkušenosti s chytáním v Maďarsku na Merenye+Palotás chtěli bychom to vyzkoušet díky

                Nescorrt - Profil | Po 2.3.2009 11:30:32

                klea >> Byl jsem tam jednou a zrovna na 5 dní,bylo to super ale moc lidí,ryby slušné a le nic moc

                  Nklea - Profil | Po 2.3.2009 9:30:20

                  CarpPavel >> escorrt >> Loni jsme tam byli parkrat a kapřici,jeseteři,nám se moc nedařilo,ale vedle nás chlapi tahali krásne kousky přes 80cm a jeden za druhým,letos na to musíme jinak,aby se nám taky dařilo:)

                    NFish Hunter - Profil | Čt 26.2.2009 19:38:19

                    Mrknato >> No joo no kemp ale u vody hmmm

                      NVydra12 - Profil | Čt 26.2.2009 16:54:32

                      Jed na Štít dobra chytačka.www.rybychlumjec.cz Najed do sekce sportovní rybolov tam se dozvýš vše.

                        NMrknato - Profil | Čt 26.2.2009 16:27:03

                        Fish Hunter >> To může být soukromý kemp, ale ne revír ty retrívře....

                          Nescorrt - Profil | Čt 26.2.2009 16:19:49

                          klea >> a ty tam jezdíš do Jesřabic?Jaké úlovky?

                            NMrknato - Profil | Čt 26.2.2009 15:43:29

                            Jovánek >> podle mě je soukromý revír ten, který je sice i možná revírem, ale uživatelem není žádná ze složek ČRS, která zabezpečuje minimálně územní rybolov.....

                              Nklea - Profil | Čt 26.2.2009 15:39:20

                              www.jestrabice.cz doporučuji,je to přijemné prostředí,ulovky pekne,pravid. zarybňování, lidi jsou tam příjemní a cenově dostupné.

                                NSahula - Profil | Čt 26.2.2009 7:37:38

                                http://www.rybari.jemnice.cz/

                                100kc za prut na den, max 3 pruty
                                skvele zarybneno ...

                                  NLauri - Profil | Čt 26.2.2009 6:50:09

                                  VYDRA33 >> Zkus Brodský rybník u Červeného Kostelce. http://www.campbrodsky.cz/
                                  V okolí máš spoustu památek a zajímavostí. Pokud pojedeš s rodinou tak budou mít o zábavu postaráno a ty můžeš v klidu chytat. V blízkém okolí máš Babiččino údolí,Muzeum Boženy Němcové, Jiráskův Hronov, Pevnost Dobrošov a spoustu jiných věcí. Na Brodském asi nechtneš dvacetikilové kapry,ale dá se tam dobře zachytat a nějací větší kapři tam taky jsou.

                                    Nesmeralda - Profil | St 25.2.2009 23:14:59

                                    Martin..A co Skalička u Hranic. Dost dobrá voda a hlavně příjemný majitel.

                                      NToMiHoTedaVyndej - Profil | St 25.2.2009 23:13:04

                                      www.jezero-vrbensky.cz za přijatelné peníze :-D

                                        Nesmeralda - Profil | St 25.2.2009 23:11:28

                                        Martin.. Skus KOBLOV u Bohumína

                                          NMartin... - Profil | St 25.2.2009 23:01:57

                                          Méďa >> no o tomhle vím ale mě jde spíš o ty méně profláknuté a raději víc na západ od Ostravy....nejlépe Jeseníky

                                            NMéďa - Profil | St 25.2.2009 22:47:22

                                              NMartin... - Profil | St 25.2.2009 22:33:30

                                              a co na Severní Moravě? jsou nějaké dobré?

                                                NSAHIB - Profil | St 25.2.2009 22:04:22

                                                Santi >>
                                                ahojky,
                                                je pravda,že to nemá aktualizované,ale...loni jsem tam byl 2 x-v létě na v Říjnu..ryby tam sou a pěkné..nejsou tam 20 +,.ale ty 15ky tam sou,.jinak pěkný prostředí,klídek,bivak nou problém,vstřícný majitel-dohoda v rámci slušnosti a mezí de facto na všem...

                                                  NMifakM - Profil | St 25.2.2009 21:46:22

                                                  CarpPavel >> escorrt >>
                                                  je to vcetne 5kg ryby. Ja tam jezdim, protoze jsem tam spokojeny a o zabery neni nouze. Navic mam to temer "u zadku" - 15 km. Takze kdyz prihlednu k cene za dopravu neni pro mne lepsi volba.

                                                    NVYDRA33 - Profil | St 25.2.2009 16:41:25

                                                    Děkuji všem za odkazy a na mrknu na to.

                                                      NSanti - Profil | St 25.2.2009 15:23:21

                                                      http://www.vasuvmlyn.cz/
                                                      Při shlídnutí tohoto linku mě napadlo, kdy se naposledy aktualizoval..

                                                        Nescorrt - Profil | St 25.2.2009 15:16:30

                                                        MifakM >> to je tedy pěkně drahé

                                                          NMifakM - Profil | St 25.2.2009 13:00:58

                                                          CarpPavel >> escorrt >> ano 500 SK neboli 450 CZK

                                                            Nescorrt - Profil | St 25.2.2009 11:21:16

                                                            MifakM >> jako 500 na jeden den?

                                                              NJovánek - Profil | St 25.2.2009 11:18:10

                                                              Mafi >> Srtejc tam jezdil.Tak nevím,ale myslím,že jsem vidě někde i reklamu.

                                                                NMafi - Profil | St 25.2.2009 11:08:16

                                                                Jovánek >> Labuťák mám zato byl dycky chovnej - patří Rybářství lnáře !!
                                                                jinak nádherná voda !!

                                                                  NMifakM - Profil | St 25.2.2009 10:57:16

                                                                  Hunter 1 >> hunter 1 , escorrt, kam!kaze >>
                                                                  Vždy je to na dohodě mezi majitelem a rybářem. Bivakovat se tam dá i chytat nonstop, ale za určitých podmínek. Majitel Vám jistě řekne víc. Zkuste ho kontaktovat. Cenu aspoň loni měl 500 SK. Teď po přechodu na EURo nevím, ale cena bude dle mne podle přepočtu. Dá se u něj i platit v CZK.

                                                                    Nvenda81 - Profil | St 25.2.2009 9:54:51

                                                                    www.jestrabice.cz. nema chybu

                                                                      NJovánek - Profil | St 25.2.2009 9:50:34

                                                                      Vydra33:nechci být rejpák,ale soukromý revír neexistuje.Je to jen soukromý pozemek(rybník) a o revír se musí zažádat.
                                                                      Jinak k otázce-dobrá voda byl rybník Labuť,někde u Lnář.Jestli to tam ještě funguje,to nevím.

                                                                        Nhunter 1 - Profil | St 25.2.2009 9:38:58

                                                                        MifakM >> Tam se opravdu nechytá non-stop??

                                                                          Nescorrt - Profil | St 25.2.2009 8:26:23

                                                                          kam!kaze >> jojo je to hnus ta doba a ještě k tomu v létě

                                                                            Nkam!kaze - Profil | St 25.2.2009 8:02:12

                                                                            CarpPavel >> escorrt >> Ta doba lovu mne odrazuje.V u nás jsou revíry,kde si za ty prachy co vložíš do povolenky na Slovensku zachytáš líp a nonstop.

                                                                              Nescorrt - Profil | St 25.2.2009 7:56:48

                                                                              MifakM >> kolik se tam platí?Tam asi se nesmí byvakovat co?A jenom v létě do 8 hodin do večera se může chytat?

                                                                                NTinka - Profil | St 25.2.2009 3:07:27

                                                                                Ahoj,na toto jsem se před časem ptal také,a docela dobré typy byly revíry:
                                                                                Polouvsí,rybník Mokřad.
                                                                                Takže hodně štěstí a úlovků....

                                                                                  NMifakM - Profil | Út 24.2.2009 23:50:17

                                                                                  Je to sice na Slovensku, ale cca 15 km od hranic (Hodonína).
                                                                                  Petrova Ves ( http://www.rybyjansky.sk/index.html ). Jezdíme tam pravidelně již několik let a ještě se nestalo abychom si fantasticky nezachytali. Vyjimkou nejsou ani 15 kg kapry.

                                                                                    Ntomfisherman - Profil | Út 24.2.2009 23:22:33

                                                                                    Anebo kam bys to měl asi blíž - http://www.chlumecka-rybarska.cz/

                                                                                      NLajnator - Profil | Út 24.2.2009 23:22:25

                                                                                      V minulosti jsem dost jezdil na Kardašovu Řečici (Popelov) http://www.e-ryby.cz/?item=rybnik-popelov, pokuď nečekáš 20 kg trofejáčky, určitě si dobře zachytáš. Cena 700,- za 24h neni asi úplně nejlevnější, ale prostředí je tam fakt parádní! Sice se tam nesmí zavážet, ale pokuď nejsi uplný kopyto, tak se dá do starého koryta potoka v pohodě dohodit!

                                                                                        Ntomfisherman - Profil | Út 24.2.2009 23:18:36

                                                                                        Cenově přijatelně vypadá např. tento revír : http://www.vasuvmlyn.cz/

                                                                                          Naldda - Profil | Út 24.2.2009 22:41:25

                                                                                          Co je přijatelný peníz a kde konkrétně myslíš? Tady na MRKu v rubrice recenze jsi nic nenašel?