- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
chytání na slávky
Zkoušeli jste někdo chytat na slávky?Nechci tu založit masové vybíjení mušlí,jen by mě zajímalo jestli jste to někdo už vyzkoušel.
Autor diskuse: Smetana - Profil , 13.2.2009 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Njarda 2004 - Profil | So 14.2.2009 11:36:16
Smetana >> Slávka je pro kapra přirozená v uzavřené mušli proto jsem to posílal na mlaskačku mezi rozházené pečivo.
NSmetana - Profil | So 14.2.2009 10:51:33
emiliano - jj to funguje spolehlivě.
jarda 2004 - v létě to vyzkouším,ale asi bez rohlíku :-)) jinak děkuju za tip
jarda 2004 - v létě to vyzkouším,ale asi bez rohlíku :-)) jinak děkuju za tip
Njarda 2004 - Profil | So 14.2.2009 0:33:24
Zkus vlétě až bud epořadnej pařák nasázet na hladinu pečivo jak na mlaskačku a mezi to ´pošli vykuchanou slávku mezi dvěma kulovejma plavátkama samozdřejmně se musíš chovat potichu a nepozorovaně co to jde a pak poznáš kouzlo skávky a pozor na brzdu jsou to opravdu brutální záběry. Ještě dodatek byla náhoda že jsem na to přišel dřív jsem místo slávek dával osmahlej luncheonmeat.
Nemiliano - Profil | So 14.2.2009 0:20:51
chce je to pomlet do boilies...kámoš to tak dělal..a kapříci mu kousali...btw..pro rýpaly..jednalo se o slávičku mnohotvárnou...v naší fauně invazní druh..takže žádné ničení škeblí a velevrubů
Nbik kapr - Profil | Pá 13.2.2009 23:28:48
mušle koupíš i v tescu nakladané nebo mražené taky to chci vyzkoušet
NAnýzový dědek - Profil | Pá 13.2.2009 20:02:32
V zahranici (Australie apod.) se na to bezne chyta.Ale pouze na vnitrek (samotneho plze). Nejsem si zcela jist, zda to nas RŘ. nezakazuje.
Uz jsem teda chytal na lecos (slimaky i psi trus), ale takovou ohavnost jako je jakakoliv musle, bych do ruky nevzal!
Charakterizoval bych to takto: "Pravoverní židia nesmú jesť kvórovce!"
Uz jsem teda chytal na lecos (slimaky i psi trus), ale takovou ohavnost jako je jakakoliv musle, bych do ruky nevzal!
Charakterizoval bych to takto: "Pravoverní židia nesmú jesť kvórovce!"
NEnigma - Profil | Pá 13.2.2009 19:25:39
vydrys >> No to právě nevím.........já ti to zjistím do zítřka jo......:-D
Nvydrys - Profil | Pá 13.2.2009 19:24:55
Enigma >> jj,dík ale já myslel že mi napíšeš i tip.FOX je docela velkej pojem :-))))
NEnigma - Profil | Pá 13.2.2009 19:23:01
vydrys >> No je to FOX kdyby jsi to chtěl jako něco blíž k tomu říct tak se mě zeptej.......:-D
Nvydrys - Profil | Pá 13.2.2009 19:21:02
Enigma >> Čau,můžu se tě zeptat co to je za háček na tý montáži se škeblí??Jo a máte pěkný stránky :-).Díky
NEnigma - Profil | Pá 13.2.2009 19:12:31
Smetana >> Jo jasně budem tě kritizovat né kecám budeme si tu povídat...........:-))
NSmetana - Profil | Pá 13.2.2009 19:11:39
hoši jdu na pívec tak mi sem hodte nějakou kritiku,nápady, poznatky z praxe.děkujuu
NSmetana - Profil | Pá 13.2.2009 19:07:36
Aiwento neni žádná novinka:-D funguje to,je to to samí jako mušlová mouka.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKrátkodobá kaprařina x 10039
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64










