- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Muškaření na MP
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NZN - Profil | Čt 5.2.2009 12:57:36
já to zatracuji. Prostě můj názor. Nevěřím kritériím výběru takové RS, nevěřím ve schopnost mnohých organizací se o svěřený majetek starat, nevěřím v čistotu odměňování profi stráže.
Ale věřím v jedno. Musí nastat doba, kdy hospodář bude skutečný hospodář a bude nejlíp vědět, jak se o svůj majetek postarat a musí začít platit zákony. Taky jejich vymahatelnost.
Btw., firmu mi taky nehlídá nějaké profi RS, ale v rámci možností si ji snažím ohlídat proti rozkrádání sám.
A taky mám bezpečnostní zámek a alarm:-)
Nsiri - Profil | Čt 5.2.2009 12:57:31
NMatesPB - Profil | Čt 5.2.2009 12:56:51
NPepaČadek - Profil | Čt 5.2.2009 12:56:16
Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 5.2.2009 12:55:59
Já myslím že ne. A toho se právě bojím nejvíc.
NMatesPB - Profil | Čt 5.2.2009 12:55:37
NAnýzový dědek - Profil | Čt 5.2.2009 12:54:23
Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 5.2.2009 12:51:05
Bohužel naše rybářské revíry mají správce, jakého mají a já zde neočekávám žádné animo byť se jen o píď blížící přístupu soukromého vlastníka.
Tedy profi RS, náležitě mentálně, právně i fyzicky disponovaná, placená tudíž zajímající se mě připadá jako posun vpřed. Zkrátka lepší řešení než to dosavadní.
Samozřejmě je to teorie, praxe může být odlišná. Ale za pokus to myslím stojí.
NEddy 75 - Profil | Čt 5.2.2009 12:50:16
NEddy 75 - Profil | Čt 5.2.2009 12:47:20
Nsiri - Profil | Čt 5.2.2009 12:42:12
Nsiri - Profil | Čt 5.2.2009 12:39:50
Nmildas - /Y - Profil | Čt 5.2.2009 12:39:28
Anýz......: Myslel jsem si to. OK.
NZN - Profil | Čt 5.2.2009 12:37:26
já jsem proti profesionalizaci RS. Byli by to jen další darmoužrouti ze společných peněz. Každý, kdo hospodaří s nějakým majetkem, má za něj zodpovědnost a měl by si ho v rámci možností zabezpečit. Je to každého věc. Někdo si ho zabezpečí víc, někdo míň. A pokud se stane trestný čin, je to věcí policie ČR. Ta žije z našich daní a nakonec, od toho tady je.
NMatesPB - Profil | Čt 5.2.2009 12:19:46
NAnýzový dědek - Profil | Čt 5.2.2009 12:17:01
RS jako kontrolu podporuji, ale primlouvam se za jeji profesionalizaci!
Pro ostatni: Profesionalni (neboli placena) RS to bude mit jako zamestnani a "doufam" nebude tak nachylna ke korupci jako dobrovolna RS, ktera to vetsinou ( NE VSICHNI ) dela proto, aby se mohla ohanet moci a mit povolenku zdarma!
Kde to žije - muškaření
19:43NO muškách, umělých 34432
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
PoNPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme cestovku
CK ALBA tour s.r.o.
Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových...














