jak vyrobit zrcadlo na člun??

Petrův zdar mám nafukovací člun SEAHAWK a chci používat echolot takže potřebuju vyrobyt zrcadlo na které přidělám sondu prosím poraďte mi jak na to a vložte i nějaké foto .předem dík za rady

Nkiwi - Profil | Čt 4.6.2009 21:52:17

Jozka >> Myslím že jak sedneš do toho člunu tak se uvesluješ ta deska bude mít odpor jak prase:-) Ládes -hoj tak co už jsi jsi ho měl na vodě nebo jen simulátor?:-)

    Nládes - Profil | Čt 4.6.2009 21:49:15

    Jozka >> Ty jsi provrtal tto plastový oko na tom člunu? To si myslím ale že není moc dobrý.Dobrý,fotit to nemusíš,já jsem právě nevěděl jak to tam drží.

      NJozka - Profil | Čt 4.6.2009 21:44:46

      Ládes >> ládes >> Ahoj můžu Ti to vyfotil,ale zezadu je jen matka.To dřevo tam mám na pevno.Sundávat budu pouze ten plast.

        Nládes - Profil | Čt 4.6.2009 21:34:15

        Jozka >> Výborně,něco podobnýho dělám i já:-)))) to máš jen zavěšený,nemůžeš to vyfotit ze zadu? Dík :-))

          NJozka - Profil | Čt 4.6.2009 21:24:51

          Tady je ještě jedno foto

            NJozka - Profil | Čt 4.6.2009 21:23:27

            tady je ještě jedna

              NJozka - Profil | Čt 4.6.2009 21:22:52

              Ahoj zrovna dnes jsem to dělal,Tak Ti hodím foto:

                Nládes - Profil | Čt 4.6.2009 20:44:34

                Abramis >> se tak dívám,ta sonda má být obráceně né?

                  Nládes - Profil | Čt 4.6.2009 20:41:12

                  Abramis >> :-)))) dobrá práce,úplně to stačí, já na tom po chvilkách ještě pracuji,toho času jaksi není :-((

                    NAbramis - Profil | St 3.6.2009 20:33:56

                    Ládes >> ládes >> Že to je zešikma nevadí, osa je vrtaná mimo a ještě k tomu je sonda na kloubu, takže pohoda.
                    Pavouk tam je proto, aby se to nehoupalo - asi by to mohlo zkreslovat.
                    Zbytek se uvidí na vodě, popřípadně tam ještě něco doladíme.

                      NAbramis - Profil | St 3.6.2009 20:27:23

                      Tak pánové- včera mi konečně dodali nerez materiál, už mám vystarané.........teď je řada na vás :)

                        Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 28.5.2009 16:36:21

                        MOndo >> ahoj, pokud se nepletu tak krabice byla cca 60x40x20cm. váhu teď nedokážu odhahnout, myslím tak do 10ti kg. už ho moc nepoužívám, jen občas na zavážku když chytám z velké zakotvené lodi. parkrát jsem ho vzal i na zavážku ze břehu, ale pokaždé jsem ho na podlaze prodřel. teď jsem pořídil na závoz gumák s pevnou podlahou. ..ale myslím že když si ho koupíš a budeš se k němu trochu slušně chovat tak ti nějaký čas vydrží.

                          NSkipper - Profil | Út 26.5.2009 21:33:47

                          Velrybář Martin >> Na člun z materiálů PVC se dá udělat takto.

                            NAbramis - Profil | Út 26.5.2009 21:20:36

                            Mrak >> kufříky jsme měli už tady - http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=617374&kw=echolot​ , je to fakt dobrá věc na transport všeho potřebného k echolotu - hlavně to je pokupě.
                            Ale k té sondě - velice silně bych pochyboval o možnosti nějakého rozumného zobrazování na vlnách.........................prostě si nedovedu představit obraz z poskakující a natáčející se sondy na všechny strany.

                              Nládes - Profil | Út 26.5.2009 20:46:35

                              Mrak >> Taky dobrý:-))

                                NMrak - Profil | Út 26.5.2009 20:43:47

                                Vase zprava

                                  NMrak - Profil | Út 26.5.2009 20:43:45

                                  Do kufru se po skončení lovu vše uloží.Je to jednoduché,přenosné a mnohokrát vyzkoušené.

                                    Nládes - Profil | Út 26.5.2009 20:42:03

                                    Abramis >> Dobrý:-)) tak jsem nad tím taky celej den přemýšlel,no sehnal jsem zase trubky z hliníku taky 20mm nějaký 12 a 8mičky tak to mám promyšlený trošku jinak že tam budu moci připevnit i elektromotor ,no ale to je zatím ve hvězdách.Tak jsem si dnes vše nařezal a pomalu se do toho pustím,jak bude trochu čas.Toho pavouka tam máš na srovnání? je to trochu ze šikma že?Taky jsem na to přišel až jsem ho nafoukl.
                                    MOndo: celej člun váží asi kolem 8 až 10 kg mým odhadem,když ho dobře vyfoukneš,tak se dá docela dobře smotat nebo poskládat,a dá se sním i jet na kole,ale sám si to nedovedu představit jak bych na tom kole vypadal po příjezdu k vodě nebo domů,když si představím že beru stojan,kabelu s krmivem,pruty,křeslo a všechny ty krámy co u vody potřebuješ,a ještě se tahat s člunem,pumpou,vesly,no kua pěkně děkuju.:-)))))

                                      NMrak - Profil | Út 26.5.2009 20:41:22

                                      Takto je to připravené do akce.Sonda se přehodí pouze přez okraj lodi.Prkénko se vždy otočí sondou dolů.

                                        NMrak - Profil | Út 26.5.2009 20:38:56

                                        Ve složeném stavu