Feedrové a pickerové špičky

Ahoj, zdravím všechny příznivce lovu na feeder a picker. Rád bych Vás požádal o pomoc, při založení přehledu o průměrech špiček prutů od jednotlivých firem. Domnívám se , že by to pomohlo začínajícím a hlavně tápajícím rybářům, při hledání náhradních špiček pro své polámané mazlíky. Poděkování za každou třetí značku, nebo průměr, Vás nemine.
Autor diskuse: sven - Profil , 13.12.2008 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: sven Profil

NAnýzový dědek - Profil | Út 22.5.2012 7:13:51

draveček >> dobrý, to jsem mu psal taky..o))

    Ndraveček - Profil | Út 22.5.2012 7:11:39

    axel82 >> Ahoj nejlepší budeš mít,když si sebou do kamenáku vezmeš díl do kterého se špička zasouvá.Budeš hned vědět na čem jsi.

      Naxel82 - Profil | Út 22.5.2012 5:38:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      všem díky za rady. dneska valím do kameňáku a tam se rozhodne.

        NSven - Profil | Po 21.5.2012 22:53:55

        axel82 >> to bude nejspíš těch 2,8
        http://www.mujlov.cz/clanek.php?cislo=45

          NAnýzový dědek - Profil | Po 21.5.2012 21:07:34

          axel82 >> To je krapet divné ne?
          To jako u origo špicí můžeš do posledního dílu strčit i silnější špici?
          Změř jí úplně dole a měl bys mít ten dolní průměr u všech stejný.
          Jinak pokud budeš dokupovat špice, tak si zajdi někam do kamenného obchodu s posledním dílem a nějakou si poměř a pak si objednej daný tip.

            Naxel82 - Profil | Po 21.5.2012 20:58:09

            Anýzový dědek >> to vím, už mám změřeno ale vychází mi 2,6 a 2,8

              NAnýzový dědek - Profil | Po 21.5.2012 20:44:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              axel82 >> Použij šupleru a změř si dolní konec špice.

                Naxel82 - Profil | Po 21.5.2012 20:34:17

                zdravím, chci se zeptat na SPRO. je tam velikost 2,6 nebo 2,8? díky.

                  NMartinbati - Profil | Po 21.5.2012 9:06:51

                  mam na predaj Shimano Super tip AX 1.00oz GLASS SGLD

                    NAnýzový dědek - Profil | Pá 18.5.2012 21:01:35

                    princ William >> D)))))

                      Nprinc William - Profil | Pá 18.5.2012 21:01:11

                      Anýzový dědek >> Na funkci vůbec :)

                        NAnýzový dědek - Profil | Pá 18.5.2012 20:59:01

                        princ William >> Uvidíš, ale i když to bude klasika tak na funkci to nebude mít moc vliv..o))

                          Nprinc William - Profil | Pá 18.5.2012 20:57:40

                          Anýzový dědek >> Počkam, možná někdo bude vědět kde sehnat. Pak jedině klasika.

                            NAnýzový dědek - Profil | Pá 18.5.2012 20:54:36

                            princ William >> tak jedině koupit podobného průměru ale nebudou se zlacenými očky nebo zkusit bazar, zda se někomu neválí doma..o))

                              Nprinc William - Profil | Pá 18.5.2012 20:49:43

                              Anýzový dědek >> Napsal mi, že se už prut nevyrábí, jinak by asi poradil.

                                NAnýzový dědek - Profil | Pá 18.5.2012 20:47:01

                                princ William >> tak zkus hodit dotaz na majitele toho e shopu, zda nebude vědět konkrétního dodavatele.

                                  Nprinc William - Profil | Pá 18.5.2012 20:43:10

                                  Anýzový dědek >> Bohužel neni na nich vůbec nic napsáno.

                                    NAnýzový dědek - Profil | Pá 18.5.2012 20:41:45

                                    princ William >> To bude asi ta titanová slitina.
                                    Znáš typ těch špicí nebo jsou bez označení typu?

                                      Nprinc William - Profil | Pá 18.5.2012 20:40:30

                                      Anýzový dědek >> Jo to je on.

                                        Nprinc William - Profil | Pá 18.5.2012 20:39:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Anýzový dědek >> V pohodě, jo je to asi taková rarita. Zlatý očka (všechny včetně prutu) viz fotka.

                                          Červené karty: Anna7