- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Asi je to normální, jinak nevím ...?!?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NMrknato - Profil | Pá 21.11.2008 22:00:01
NMrknato - Profil | Pá 21.11.2008 21:37:52
Lov kaprů a K70 jsou dvě věci, které nelze slučovat. V tom je ten problém, který jsi možná nepostřehl....
NLee-Haney - Profil | Pá 21.11.2008 21:25:18
Ohledně původních řek a potoků.nemyslím si že by lov na boiles měl nějakou spojitost s tím co se sadí do potoků a řek.Problém je v tom že všichni vidí kaprařinu jako celek který může za to že nejsou původní druhy ryb ve vodách a všude je kapr,přitom za tohle můžou hlavně konzumenti kaprů a to jsou většinou bobkaři co na nějakou vlasovou metodu prdí.Jejich hlavní cíl jsou násadáci.samozřejmě že i mezi lovci na vlas jsou masaři,ale pořád to bude mizivé procento v porovnání s bobkaři.
Jen tak pro zajímavost,nejsem extremní kaprař,taky chci omezení ve vysadbě kaprů na úkor jiných ,ale rozdíl je v tom že dokážu pochopit lov kaprů jako takový a neodepisuji ho kvůli pasivitě....
NMrknato - Profil | Pá 21.11.2008 21:06:55
NLee-Haney - Profil | Pá 21.11.2008 20:49:02
Původní a nepůvodní ryby je úplně jiné téma stejně tak zarybnovací plány.Proč sadit původní ryby na nepůvodní nádrž?
NMrknato - Profil | Pá 21.11.2008 20:38:43
NLee-Haney - Profil | Pá 21.11.2008 20:29:46
NMrknato - Profil | Pá 21.11.2008 20:18:29
NLee-Haney - Profil | Pá 21.11.2008 19:34:23
Tvůj argument vzdálenosti lovu od břehu už vůbec nechápu , protože to je snad každého věc jak daleko od břehu loví ne?
Možná se mýlím, ale tobě je nějaký samosek u prciny, tebe prostě sere styl kaprařiny jako takový, mě pořád ale vadí to že všechny hážeš do jednoho pytle a podle jedinců co to dotáhli do extrému jsi odepsal celek....
Omlouvám se ještě jednou autorovi za off topic....
NMrknato - Profil | Pá 21.11.2008 19:08:44
NMrknato - Profil | Pá 21.11.2008 18:59:14
NLee-Haney - Profil | Pá 21.11.2008 18:52:26
Tvůj problém je v tom že i když ti člověk napíše snad trochu rozumný argument,budeš pořád psát to svoje,jako by žádny argumet ani nebyl...
Omlouvám se za příspěvek mimo téma,ale tohle se opravdu nedá.....
Nslamakos - Profil | Pá 21.11.2008 18:41:01
NMrknato - Profil | Pá 21.11.2008 18:32:08
NLee-Haney - Profil | Pá 21.11.2008 18:15:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Mě tady na mrku vadí jediná věc a to je to , že jsou zde rybáři co si myslí že jejich styl lovu je ten nej a zbytek je jen povl.Ta namyšlenost a nadřazenost z nich vyloženě jen srší, přitom tihle lidé nic nedokázali a žijou jen v tom svojem rýpní a představách.
Pak jsou zde lidé co nenávidí původní druhy a tak mají potřebu svojí demenci cpát do naprosto jiných témat, která jsou úplně o něčem jiném.Když se jich zeptáte co udělali proto aby jejich původní miláčci byli víc preferováni jak nepůvodní druhy, nejsou schopni odpovědět.
Pak je zde skupina lidí kteří dovedli kapřařinu do extrému v podobě 20 hodinového spaní, grilování a pití piva ze sudů, příposlechů na dvacet kilometrů aby slyšeli dosah pípačáků když si odskočili autem na nákup a dobít baterii do notebuku aby mohli vyhodnocovat počasí, záběry atd.Nakonec místo úlovků už je chlubení jen množstvím harampádí a značek a hodnotu měří cena.Díky těmhle lidem začali rybáři provozující jiný typ lovu rýt.Ze začátku jsem se zastával, ale pak jsem si přečetl pár příspěvků některých lidí a přestal jsem se rýpání divit , protože tihle rybáři to dotáhli do naprostého extrému kde 80% času není rybolov, ale něco jiného....
Ohledně chování starší k mladším, zde musím oponovat.Nejsem člověk co bude argumentovat věkem, ale je pravdou že když si přečtete některé příspěvky mladších rybářů a jejich úcta k lidem co by jim mohli dělat fotříky tak se ani nedivím.Nemusí sdílet jejich názor , ale je potřeba to napsat slušně a ne hned vyletět.
Místo toho aby sme tu všichni byli kamarádi a vzájemně si pomáhali v dobrém slova smyslu tak si tu zvyšujem ega za honbou kdo je víc.
S čím můžu naprosto souhlasit je to , že člověk co dokáže napsat na forum by si v realu nikdy nedovolil.....
NMrknato - Profil | Pá 21.11.2008 17:26:58
NFery - Profil | Pá 21.11.2008 16:30:24
Kde to žije - všechna témata
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












