Ubytování na léto 09

Ahoj. Za rok bysme chtěli jet s klukama na týden na ryby na nějakou přehradu. Vloni jsme byli na Orlíku v Pukňově, perfektní chata, ale už ji cestovka nenabízí. Tak sháním něco pro 5-6 lidí, blízko vody a úplně ideální by bylo, kdyby byla blízko hospoda. Tak kdyby měl někdo nějaký tip, tak pište. Díky.
Autor diskuse: cruel00 - Profil , 17.11.2008 všeobecné - revíry, cestování

Ncruel00 - Profil | St 14.1.2009 23:25:22

...

    Ncruel00 - Profil | St 14.1.2009 20:02:16

    ???

      Ncruel00 - Profil | St 14.1.2009 18:40:53

      Ploutef >> mohl by si mi poslat kontakt nebo odkaz.ten by byl lepší

        NPloutef - Profil | St 14.1.2009 15:25:27

        Chvojnice3 dobrá chata pěkný ryby supr

          Ncruel00 - Profil | St 14.1.2009 15:12:49

          dik

            Ncruel00 - Profil | St 14.1.2009 10:03:26


            ??

              Ncruel00 - Profil | Út 13.1.2009 22:17:04

              Zdar nechytal ste náhodou nekdo ve Chřešťovicích na Orlíku, jak to tam vypadá s chytáním, rybama a tak.

                Ncruel00 - Profil | Út 13.1.2009 21:43:28

                .

                  Ncruel00 - Profil | Út 13.1.2009 21:08:01

                  Zdar nechytal ste náhodou nekdo ve Chřešťovicích na Orlíku,jak to tam vypadá s chytáním,rybama a tak.

                    Ncruel00 - Profil | Út 13.1.2009 14:48:41

                    ok.diky.klidně pište dál další tipy.
                    Nebyl ste někdo tady.Nevíte jak to tam vypadá?Kolik je ta v létě lidí, jak ryby a tak?

                    http://www.chatatour.cz/cz/oo183-chata-chrestovice-orlik

                      NDejF - Profil | Út 13.1.2009 13:25:54

                      cruel00 >> Podskalí - několik možností chat ... pí Chocholová, potom ještě jedna firmička tam pronajímá chajdy ... je to za dobrej peníz a na docela dobrym místě ... chytat kdyžtak jděte nikoliv nalevo do zátoky "koupačů" ale napravo do zátoky, kam skoro vůbec nikdo nechodí ...

                        NMartin... - Profil | Út 13.1.2009 13:11:18

                        cruel00 >> Hartu bych Ti doporučil jedině když se v Roudně vysadí ryby jinak je to celkem zabitý...proto se raději ukazuji někde jinde a kde není tak moc dobrý přístup.

                          NVsetinek - Profil | Út 13.1.2009 13:07:05

                          cruel00 >> V těch chatách co píšeš jsem nebyl. Ale jak říkám, pokud nemáte přehnané nároky na komfort, tak tyhle chatky postačí. Stejně tam jen člověk přespí a my ani to ne. Byli jsme celou noc u prutů a do chatek jsme zapadli až ráno v osm se trochu prospat. Ale v chatkách je lednice, WC, kuchyňka....bohužel do sprch se musí chodit do společných, ale to ničemu nevadí....je to tam super i tak.

                            Ncruel00 - Profil | Út 13.1.2009 12:58:47

                            Nebyl ste někdo tady.Nevíte jak to tam vypadá?Kolik je ta v létě lidí,jak ryby a tak?

                            http://www.chatatour.cz/cz/oo183-chata-chrestovice-orlik

                              Ncruel00 - Profil | Út 13.1.2009 12:31:41

                              Nebyl ste někdo tady.Nevíte jak to tam vypadá?

                              http://www.chatatour.cz/cz/oo183-chata-chrestovice-orlik

                                Ncruel00 - Profil | Út 13.1.2009 12:26:22

                                Vsetinek >> No my tam právě chceme jet na celý týden.Já sem právě hledal tu chatu jak sme byli my.ale žádná cestovka už ji nenabízí a číslo na majitele sem já magor ztratil.To bylo nejlepší ubytování co sme zatim byli.

                                  Ncruel00 - Profil | Út 13.1.2009 12:26:20

                                  Vsetinek >> No my tam právě chceme jet na celý týden.Já sem právě hledal tu chatu jak sme byli my.ale žádná cestovka už ji nenabízí a číslo na majitele sem já magor ztratil.To bylo nejlepší ubytování co sme zatim byli.

                                    Ncruel00 - Profil | Út 13.1.2009 12:23:19

                                    DejF >> No tak mužeš radit :-).budu rád

                                      NVsetinek - Profil | Po 12.1.2009 14:17:31

                                      cruel00 >> čus, my jsme byli loni taky na Orlíku v Pukňově. Ale byli jsme v chatkách hned u vody. Hospoda je tam taky hned vedle chatiček. Jediná nevýhoda je, že v sezoně musíš vzít chatu na celý týden. Každopádně my se tam letos chystáme znova. Je to tam fakt pěkné. A navíc za 50kč/den půjčují loďku. Kontakt je na www.volny.cz/rspuknov