scháním feeder a plavačkovej tým na ligu

Scháním feederový nebo plavačkový tým Jsem od Kutné Hory Je mi 14
Autor diskuse: Tolstolobec - Profil , 5.10.2008 všeobecné - závodní sektor

vydra Lucky - Profil | Po 3.11.2008 18:58:08

Matej@ - Rozvržené je to většinou tak - pátek nepovinný trénink, sobota 1. kolo, neděle 2. kolo. Na každé kolo max 17ti l. kyblíček krmení + živá zvlášť .... Najdi si propozice závodů - Závod probíhá podle pravidel Závodního řádu pro závody pořádaného sekcí Feeder SO LRU plavaná při Radě ČRS, platného pro rok 2008 a Soutěžního řádu platného pro V.oficiální MiČR 2008 v LRU Feeder. Jiak je to třeba tady: http://www.feederklub.cz Cenově je to pro lidi nepodpořené sponzory dost náročná legrace a také jak kdo - 3 tis/ víkend? 5, 10, ... Počítej krmení, živou, dopravu, občerstvení ... nasčítá se to.

    matej@ - Profil | Po 3.11.2008 18:25:02

    na kolik podle vas vyjde 1 zavod ve feedru, myslim krmeni atd... a jak je to rozvrženy na vikend....

      Ponty - Profil | Čt 9.10.2008 15:46:01

      To mohu potvrdit, vyděl jsem ho hned co přijeli (skoro na čas) :-)

        KóĎA - Profil | Čt 9.10.2008 15:42:29

        Hrubé pomluvy. Ráno jsem byl jako rybička. Nejsem si ovšem jistý, zda-li by podobný názor měli pánové s bílou placatou čepicí, kdyby nás stopnuli během ranního přesunu na trať :-(

          Ricci - Profil | Čt 9.10.2008 15:33:57

          Naděláte.. dyť se jen vožral, poblil a pos... Hlavně že zalapal..

            Ponty - Profil | Čt 9.10.2008 15:30:32

            KóĎa- přeci nechceš aby sem někdo dal fotku z rána :-))

              KóĎA - Profil | Čt 9.10.2008 14:35:48

              člověk si dá dvě skleničky punče a hned je z toho halóó :-)

              P.S.: navíc to byl jen začátek...

                Tolstolobec - Profil | Čt 9.10.2008 14:25:37

                Já mám zápal plic tak jsem už 3tejdny doma až budu zfravej tak se určitě stavim

                  Petr Havlíček - Profil | Čt 9.10.2008 11:46:04

                  kary, Ricci: už jsem jednou tolstolobcovi nabízel, aby se stavil u mě v krámě, což má tak 5 km z domova. Určitě bych mu poradil jak začít a s čím a kde. Dokonce tady v Kutné Hoře moji kamarádi pořádají tkzv. kutnohorskou ligu v plavané a fídru. Ta je ideální pro to vyzkoušet si co a jak. Neozval se a tak si nejsem jistý, jetli to myslí vážně. Jinak má nabídka stále platí.

                    kary - Profil | St 8.10.2008 18:36:39

                    Tolstolobec: Myslíš že někdo ví jak umíš chytat a jaké máš zkušenosti? Opravdu si myslíš, že tě někdo vezme do týmu jen tak? Napřed jeď na pár závodů a ukaž všem, že něco dokážeš.

                      Tolstolobec - Profil | St 8.10.2008 18:24:47

                      nevzal by mě teda někdo do týmu

                        Ponty - Profil | St 8.10.2008 17:18:16

                        perch2- výbavu jsem do toho taky nepočítal. Myslím že na začátek to není tak hrozný jako u plavačky, tam bych řek že jsou vyšší náklady. To začátečnické minimum- prut s navijákem, podběrák s tyčí, sedačka, deštník, vlasce, háčky, krmítka a další bižuterie se nechá sehnat v dobré kvalitě za cca 10 000,- kýble, další prut a dobré rady většinou začátečníkům propůjčí na chvíli kolegové. Ale když to chlapce chytne tak do konce roku je v tom za dalších 10 000,- a další rok za 20 000,- a dále už to jede jak lavina, že kluci:-))))

                          perch2 - Profil | St 8.10.2008 16:29:02

                          No já teda chytám závodně vláčku ale kamarádka(Purkrábková-Plaňany)chytá 1ligu Plavačku a jeden víkend závod =cca 6tis(vláčka víde cca kolem 2-4tis) a ročně sevším všudy...cca 100tis..ale to je i s odkládačkou, odhozem, bednou , krmení ,atd.Takže začátky sou hodně těšký..(vlastní zkušenost)

                            Ricci - Profil | St 8.10.2008 16:10:57

                            Ty vole já snad začnu fakt chlastat.. Něco na tomu bude :-))

                              Ponty - Profil | St 8.10.2008 16:05:55

                              KóĎa- v Pardubicích jste se taky urputně soustředili a vyhráli jste :-)))))

                                mpmaik - Profil | Út 7.10.2008 20:29:17

                                kary - No dnes jsem mlivil s Pájou a říkala že jede stebou , docela mně překvapilo že jsi si vybral stan místo ubytovny ale z druhé stránky je to taky způsob jak ušetřit při večerním ladění techniky , určitě ti zatáhne za ruční brzdu néééé

                                  KóĎA - Profil | Út 7.10.2008 20:13:59

                                  Panečku, to bude zázemí :-)

                                    kary - Profil | Út 7.10.2008 20:09:29

                                    Se mnou dokonce pojedou i moje dvě ženský. Má být docela teplo, tak jsem je ukecal.

                                      KóĎA - Profil | Út 7.10.2008 20:07:07

                                      To by byla slušná véča... V Berouně si s Románkem koukali face to face

                                        kary - Profil | Út 7.10.2008 20:01:00

                                        Tož já vemu česnek atd... nebo ho máš opravdu rád?

                                          KóĎA - Profil | Út 7.10.2008 19:59:48

                                          Já musím bohužel v sobotu domu, neb má družka odjíždí chlastat do Phy a hafan se sám nevyvenčí. A možná to tak bude lepší :-) Nebo ho vemu s sebou. A to by byl mazec :-)

                                            kary - Profil | Út 7.10.2008 19:49:13

                                            Jak se říká všeho s mírou. Jenom já s Davou a KóĎou. To už je prostě rituál našeho teamu. Já už jedu v pátek, gril a masíčko s sebou a k tomu nebudu pít sodovku. To po mně nemůže nikdo chtít.
                                            Ponty: Byla by to krása, kdyby....ale jsme pořád na zemi.

                                              Ponty - Profil | Út 7.10.2008 19:29:39

                                              mpmaik- něco ušetříš to je pravda, ale je určitá částka pod kterou se nedostaneš :-)
                                              KóĎA- vím o co vám v tomto závodě jde a držím palce! Ale že by jste šli v sobotu spinkat před večerníčkem:-)))))))

                                                KóĎA - Profil | Út 7.10.2008 19:19:50

                                                Nezachlastáš, nezachytáš... Ale my o víkendu nic slavit nebudeme. Zejmena ne ze soboty na neděli. V neděli večer pak uvidime.

                                                  vydra Lucky - Profil | Út 7.10.2008 19:17:56

                                                  Sice Ti kary moc neporadil, stejně jako my ostatní, ale přeci jen by se z toho dalo cosi vytěžit. Padla tam zmínka o Mělníku. Ano, tento víkend se tam koná poslední letošní závod MiČR ve feederu. Máš-li možnost, neváhej a přijeď se podívat, jak to chodí. Stačí na jeden den, bohatě. Dozvíš se "o čem to je". Jistě Ti tam někdo poví, co Tě bude zajímat a třeba Tě tam nějaký ten team angažuje. Víš, říká se líná huba, holé neštěstí a tady je to podobné. Prostě vyraž mezi tu bandu bláznů a uvidíš, co jsou zač. PS. budu tam také ...

                                                    mpmaik - Profil | Út 7.10.2008 19:07:14

                                                    kary - Tak to zkuste jednou bez ,,ladění" a uvidíš že z vašeho rozpočtu zbyde 90%.

                                                      Šlapeto - Profil | Út 7.10.2008 18:50:42

                                                      Tolstolobec - Nescháníš náhodou sponzora ,kterej by to cálnul a managera ,kterej by to zařídil?:)

                                                        Ponty - Profil | Út 7.10.2008 18:37:35

                                                        Kary- nazdárek divochu:-) vy taky pijete?:-) jelikož jsem od feederklubu nikde nebyl, tak se těším moc,moc. Počasí by mělo taky vyjít, tak uvidíme. Poslední velká akce v roce se musí pořádně oslavit:-)

                                                          kary - Profil | Út 7.10.2008 18:34:11

                                                          Ponty: Kdyby to dělalo 3000,- na víkend tak si pískám. Víš co toho Kodyjak feeder team vypije. Ale vážně, peněz to stojí hroznou spoustu. A propó jak se těšíš na Mělník?

                                                            Ponty - Profil | Út 7.10.2008 18:30:41

                                                            Tolstolobec- musíš počítat s tím, že když se ti někdo ozve, takže na pozici náhradníka. S těma penězma je to taky pravda. Pokud budeš chytat počítej cca 3000.- na víkend (krmení, živá, benzín, stánek...) ale radší počítej víc:-) pokud tě to stále neodradilo můžeš se optat tady http://www.feederklub.cz/index.php?cid=2 nebo http://www.fish-pro.cz/conference.aspx?idTematu=3

                                                              Tolstolobec - Profil | Út 7.10.2008 18:10:24

                                                              Spíš do nějakýho týmu mezi vás

                                                                winx - Profil | Po 6.10.2008 18:51:42

                                                                Drzim palce pri zakladani teamu, ale to neni len tak, ze pod klobaska zjem ta. Chce to vela trpezlivosti a vela penazi na zaciatok

                                                                  kary - Profil | Po 6.10.2008 18:21:53

                                                                  Tolstolobec: Tak začni hóóódně šetřit. Nebo musíš mít velmi hodné a chápající rodiče.

                                                                    Ricci - Profil | Po 6.10.2008 18:20:23

                                                                    Tolstolobec: jsi na nejlepší cestě.. Nabídky se jen pohrnou.. :-))
                                                                    Ale vážně.. Ze zadání se toho nedá moc pobrat.. Můžeš svůj tým založit a do soutěže se přihlásit.. U feedru je to trochu odlišné než u plavané.. Podívej se na www.rybsvaz.cz sekce sport a mládež.. Najdeš tam víc infomrací jak postupovat..

                                                                      tomm - Profil | Po 6.10.2008 18:16:20

                                                                      Tolstolobec> Ty chceš aby tě nějakej tým vzal mezi sebe? Nebo chceš založit novej? Z toho zadání se to fakt dá dost těžko pochopit.

                                                                        Tolstolobec - Profil | Po 6.10.2008 18:13:12

                                                                        Je mi jedno jakou jestli 1. 2. nebo divizi

                                                                          vydra Lucky - Profil | Ne 5.10.2008 15:56:20

                                                                          Jakou ligu ?