"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

Ngobek - Profil | Pá 8.5.2009 21:49:56

poool-PavelSečka >> ok díky.já valím teď přes víkend

    NVracák59 - Profil | Pá 8.5.2009 10:19:51

    Moravadream. Zdravím Tě příteli přesto že jsem na MRKU skoro každý den tvoje odpověď z minulého měsíce se oběvila na soukromých sdělních až nyní.Pokud dva lidi maji stejnýho koníčka tak snad není důležité kolik je komu roků,Na sumo vláčku jsem se připravil tepve od letoška jinak na bobek na sumíky i jiné jsem jezdil nad i dál než pod KM,jinak jezdím štěrky a taky takový ty kačáky v okolí ..Vláčka mě baví víc jak kaprařina ale nepraferuju ani nezavrhuju nic každý má svoje kouzlo..Za pár týdnů nám to vypukne tak bychom se pak mohli někde sejít u vody a uvidíme jak dál.

      NPaul van Drax - Profil | Čt 7.5.2009 18:23:40

      paia >> Rozdil je hlavne v tom, ze ty mas feeder a ja to davam na 3lbs kapraky. 90g davam na stojak i kdyz chytam 5 metru od brehu:)

        Npaia - Profil | Čt 7.5.2009 11:45:01

        Moravadream >> jen během lovu, pokud mám dostatečně ostry krmení a ryby tam jsou, tak mi najedou. kde nic není ani smrt nebere...

          NMoravadream - Profil | Čt 7.5.2009 10:21:30

          kečemot >> čus koukal sem na mapu a všim sem si že hned u moravy na 7ce teče baták, tak sem se chtěl zeptat jestli se tam dá něco zachytat a nebo je lepší sedět na hlavní řece. díky

            Nkečemot - Profil | Čt 7.5.2009 6:16:32

            moravadream. nazdar je to marava 7 vnorovy .

              Nescobar - Profil | Čt 7.5.2009 0:23:12

              Moravadream >> během lovu, ale podle všeho je to špatně :)

                NMoravadream - Profil | St 6.5.2009 23:56:11

                Zdar kluci. Snažíte se na řece krmit předem pár dní a nebo se spoléháte jen na krmení během lovu?

                  Npaia - Profil | St 6.5.2009 23:49:49

                  Moravadream >> no během povodní nechytám, ale asi to nebude o moc jiny oproti tomu náhonu.

                    NMoravadream - Profil | St 6.5.2009 20:35:01

                    paia >> na hlavní moravě jsou někdy situace, kdy by to neudrželo ani kotevní lano..

                      Npaia - Profil | St 6.5.2009 19:57:55

                      Paul van Drax >> to chceš ty ryby zabít? takovy olovo... :o) na náhoně, kde voda valí fest dávám na feeder 50-60 gramů, na hlavním toku se většinou vlezu do 40 gramů. ps: litovelské pomoraví...

                        NPaul van Drax - Profil | St 6.5.2009 17:08:31

                        Kurka >> Ja osobne kdyz chytam vic u kraje, tak spice dolu, olovo 80-100. Kdyz dal, tak spice nahoru, 160g uz drzi vetsinou bez problemu vsude. Zalezi na prutoku, sile proudu (zatacky a tak...)

                          NKurka - Profil | St 6.5.2009 16:28:39

                          Chci se zeptat jakou sestavu a gramáž závaží používáte na Moravě když chytáte v korytu , proudu?Dáváte špice průtů k nebi at není vlasec tolik ve vodě nebo klasika rovno?Pořád mi to nějak bere proud.Díky za jakoukoliv pomoc

                            NKurka - Profil | St 6.5.2009 16:28:39

                            Chci se zeptat jakou sestavu a gramáž závaží používáte na Moravě když chytáte v korytu , proudu?Dáváte špice průtů k nebi at není vlasec tolik ve vodě nebo klasika rovno?Pořád mi to nějak bere proud.Díky za jakoukoliv pomocPS:foto výtáno

                              NMoravadream - Profil | St 6.5.2009 15:19:26

                              kečemot >> kolikátka to je morava s tim zlomenym prutem? mi to přijde na vaši šestku nějaký tenký:)

                                NMartin II. - Profil | St 6.5.2009 13:55:49

                                gobek >> odpovim za nej. je to ta plavacka co si na ni tak zakladal :-). dnes mu ji vezu na reklamaci.

                                  Npoool-PavelSečka - Profil | St 6.5.2009 12:43:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  gobek >> zdar, něco se podařilo. 9ka lysoňěk, sumejš a jalec. valil jsem jenom na koule a všechno přišlo na masáky. sladké ani ťuk.
                                  pár kapřousů jsem ztratil, při zdolávání se vždycky rval do těch šutrů až uřízl návazec.

                                    Ngobek - Profil | St 6.5.2009 8:30:39

                                    poool-PavelSečka >> zdarec,tak jak to tam šlo?

                                      Ngobek - Profil | St 6.5.2009 8:28:52

                                      kečemot >> to je ta plavačka co sis na ní tak zakládal? :-)))

                                        NMartin II. - Profil | Út 5.5.2009 17:36:38

                                        kečemot >> co to melo znamenat ta dnesni sms? az budes moct tak sa ozvi!!! zadne odrikani vyprav bez vysvetleni sa neprijma!!!