"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

Nkiwi - Profil | Út 12.5.2009 20:01:11

poool-PavelSečka >> týý woe, mě sereš☺

    Npoool-PavelSečka - Profil | Út 12.5.2009 18:34:35

    RebelYell >> echo ukázalo že je to slabota. spouty dlouhých úseků kde je sotva do metru vody. nějak se nám ta moravěnka zanáší nebo co. jak přijde sucho tak je bez šance se vůbec někam na lodi dostat.
    Moravadream ..jo, místo je tajné:) ale dostaneš se tam třeba z dyje.

      NZajda - Profil | Út 12.5.2009 15:53:37

      Moravadream >> No, dneska asi mít loď, není zase až takový problém...Já bych si takové fleky hlídal, jako oko v hlavě..:-)

        NMoravadream - Profil | Út 12.5.2009 15:34:30

        Zajda >> tak jak se tak na to koukám stejně to bez lodě není přístupný..

          NZajda - Profil | Út 12.5.2009 15:33:11

          Kluci, fakt jste tak naivní, že vám to sem někdo na plnou hubu napíše? Já bych sem veřejně nepustil ani Ň..:-)

            NMoravadream - Profil | Út 12.5.2009 15:31:28

            poool-PavelSečka >> tak to budte rádi že vám to tam neregulují a ty pařezi nechávají ve vodě. Jaká to je M?

              NRebelYell - Profil | Út 12.5.2009 15:21:02

              poool-PavelSečka >> ty jo, pěkná překážková dráha :) No a co ukázalo nového echo?

                NRebelYell - Profil | Út 12.5.2009 15:19:58

                kečemot >> pěkné místo a ležení. kde to je, teda pokud to není tajné. stačí M6, M7... dík :)

                  Npoool-PavelSečka - Profil | Út 12.5.2009 14:41:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  tak jsem se byl mrknout s echem co nového na moravě a některé úseky jsou s motorem doost na hraně průjezdnosti:))

                    Nwtfkiss - Profil | Po 11.5.2009 16:46:14

                    Zajda >> vim ale tak jestli náhodou neví někdo nějaký info

                      NZajda - Profil | Po 11.5.2009 16:28:59

                      wtfkiss >> Víš, kde je Morava a kde Jihlava?

                        Nkanic - Profil | Po 11.5.2009 16:26:31

                        kečemot - ® - vše bylo ok,tak to má být

                          Nkečemot - Profil | Po 11.5.2009 16:05:34

                          kanic . nazdar já si na ryby nemohu stěžovat , nejsem vysazený na kapry ,mě potěší každá ryba ! a na tom místě kde jsme byly jich bylo a hlavně bralo docela dost ! byl to dobrý lov . a i kdyby ne tak to počasí ,pohoda uvody a dobrá parta by mě to všechno vynahradila . no a kontrola proběhla taky v poho ! bohu dík ! petruv zdar !

                            Nwtfkiss - Profil | Po 11.5.2009 15:48:32

                            Zdravim chlapi, mam dotaz nevíte někdo jestli se třou na Jihlave 1 kapři? Nechci dopadnou jako minulej rok zrovna sem tam byl když se to třelo tak tam plánuju jed tak do 2 tejdnu ale nechci trefit tření děkuju

                              NMoravadream - Profil | Po 11.5.2009 15:34:00

                              kečemot >> mohu se zeptat kde to je? Ja sem byl o víkendu bez potahu takže to co jste chytli byl úspěch!

                                Nkanic - Profil | Po 11.5.2009 15:26:05

                                kečemot - ® - ležení jste tam měli pěkné,horší je to s rybama.Nejdou nikde nebo jenom malí kapříci.

                                  Nkečemot - Profil | Po 11.5.2009 15:17:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  tak tady to bylo !

                                    Nkečemot - Profil | Po 11.5.2009 15:16:25

                                    a další takoví !

                                      Nkečemot - Profil | Po 11.5.2009 15:15:27

                                      ti co měli štěstí !

                                        Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 8.5.2009 23:17:44

                                        gobek >> tak at se zadaří. kam jedeš, na šestu?