"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

kečemot - Profil | Út 5.5.2009 13:17:19

martinll. nazdar to bude drahé !! piju hajného !!!!!

    Martin II. - Profil | Po 4.5.2009 18:27:57

    kečemot >> shimano hyperloop nebrat!!!! jinak dnes sem to nestihl vyreklamovat bo sem dojel z prace az ted. Snad to stihnu zitra. P.S.: o vikendu ten prut zapijem!!!

      paia - Profil | Ne 3.5.2009 20:33:08

      kečemot >> au... :o(

        kečemot - Profil | Ne 3.5.2009 19:52:26

        nazdar tak to vypadá když kaprař vezme do ruky plavačkoví prut !!!! muj !!!

          kanic - Profil | Čt 30.4.2009 8:15:22

          poool-PavelSečka - ® - uvidíme

            poool-PavelSečka - Profil | Čt 30.4.2009 8:03:35

            kanic >> tak přijeď. na kávičku a na panáčka.

              kanic - Profil | Čt 30.4.2009 7:49:59

              poool-PavelSečka - ® - já na veselsku asi nebudu

                poool-PavelSečka - Profil | Čt 30.4.2009 7:47:30

                kanic >> nad mostem jak je ranč, tak naproti. pod šišperkou.

                  kanic - Profil | Čt 30.4.2009 7:19:10

                  kde to je ?

                    poool-PavelSečka - Profil | Čt 30.4.2009 7:17:05

                    kanic >> na veselsku u šišky. stavíš se?

                      kanic - Profil | Čt 30.4.2009 7:09:47

                      poool-PavelSečka - kam jedeš nebo kde budeš ?

                        poool-PavelSečka - Profil | Čt 30.4.2009 6:30:01

                        čaute,
                        jdou už šupíci na moravě i na koule? dnes to jedu na 4dny průbnout, tak snad se něco zadaří.

                          kečemot - Profil | Po 27.4.2009 16:01:04

                          moravadream. nazdar byl jsem tam pátek sobota a jen samá bílá ryba . vše na feeder a plavaná ! pro mě docela dobry lov ! zaběr za zaběrem ! super !

                            Moravadream - Profil | Ne 26.4.2009 22:56:42

                            kečemot >> pěkný místo, co jsi chyt? ja byl dnes dopoledne a absolutní neaktivita

                              kečemot - Profil | Ne 26.4.2009 13:15:11

                              i když se setmí !

                                kečemot - Profil | Ne 26.4.2009 13:13:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                no není ta naše morava krásná ? !

                                  PLCH - Profil | Ne 19.4.2009 18:33:09

                                  Lee-Haney >> No chytal jsem přímo pod tou výpustí (tak 20m) bylo to v poho jen to bahno a silný proud. Tak na doraz bylo i 40g krmítko+futro a 2oz špička taky toho měla dost.

                                    Lee-Haney - Profil | Ne 19.4.2009 16:18:56

                                    PLCH >> Na tom soutoku můžeš prakticky sedět kdekoliv, ale co jsem tam byl teď na posled tak je to dobré na špici kde je ale hnusně vysoký břeh a nebo na straně Dřevnice směrem od výtoku čističky nahoru kde je nizký břeh a je to tam dobré.Na te špici je to dobré i na match, ale chce to opravdu plavačkový podběrák.Na kostńáky si tam zachytáš parádně cejnky, při haluzi ježdík a kapr.Navíc pokud v moravě pořád teče tolik hnoje jak před týdnem a je takový proud tak se prostě přímo na moravě bez heavy feedru a pořádné zátěže chytat nedá .

                                      PLCH - Profil | Ne 19.4.2009 14:52:15

                                      paia >> Asi na něm stojí :-)

                                        paia - Profil | Ne 19.4.2009 14:13:22

                                        CarpPavel >> escorrt >> splav? žádnej nevidím... :o)