"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

Nescorrt - Profil | Ne 19.4.2009 6:35:23

Hodonínský splav letos při povodních

    NTH - Profil | So 18.4.2009 22:17:42

    Lee-Haney >> klidně to zkus,za to nic nedáš,třeba se poštěstí větší kapřík a kdyby náhodou přišel sumík,tak aspoň budeš vědět,že to funguje.Už vícekrát se chytil sumec na boili s rybí příchutí.

      NPLCH - Profil | So 18.4.2009 22:17:10

      Lee-Haney >> Mám dotaz. Zítra valím na soutok a ani nevím kam si mám sednout, jakou montáž atd. Mám nachystaný feeder a matchovku a nejspíš bych šel na ten cíp (to mi radil kámoš) stačí jen tak stručně, dík :-))

        NLee-Haney - Profil | So 18.4.2009 22:12:29

        No jako já je učit určo nebudu to žrát,jen jsem si říkal že když to voní rybinou že by to mohli sežrat :) Jsem tu peletu bral tak nějak víceúčelově,že na to mohou přijít i jiné ryby.Na ty veliké sumčí asi kašlu.No uvidíme jestli se někdy něco poštěstí.Jinak ty pelety nekupuju kvůli sumcům,mám to na kapry na jiné vody,ale když jedu na moravu tak bych chtěl na druhou udici zkoušet něco jiného jak žížalu která bude na té první .

          Nčtverda - Profil | So 18.4.2009 13:19:55

          Lee-Haney >> radši dej na háček pár rousnic a máš to zadarmo, třeba ti přijde i pěknej uhoř, v Moravě jich je poměrně dost :) Jak píše TH pelety nech radši španělům kteří je maj oproti nám zababku...

            NTH - Profil | So 18.4.2009 11:43:29

            Lee-Haney >> Byla by to náhoda,kdyby ti na to nějaký sumík skočil.Anebo do toho vrazíš hrůzu peněz a naučíš je na to.Tak jako se na to naučili v ESP.Třeba na PO na to vůbec nejdou a to je tam sumíků jako máku.

              NMartin II. - Profil | So 18.4.2009 11:32:09

              Lee-Haney >> Vubec bych se toho nebal. V obchode sem videl pelety vyrabene primo na lov sumcu (asi 10x vetsi nez pelety na kapry). Ve Spanelsku na ne normalne chytaji tak proc ne u nas na Morave :-).

                NLee-Haney - Profil | Pá 17.4.2009 21:39:28

                Zdarec pánové.Vzhledem k mojemu zaměření nejsem ochoten chytat sumce na rybičku a v přívlači jsem amatér,myslíte že by mohla být aspoň trochu reálná šance je chytat na halibut pelety?Samozřejmě že chytám i na žížalu,ale tu peletu by snad při troše dobré vůle zpapkat mohli ne?:)

                  NVracák59 - Profil | St 15.4.2009 8:54:30

                  Zdar kamarádi pokud by se tu někde našej někdo kdo se jako já chce věnovat sumcové vláčce na Moravě rád bych takového poznal.Ve dvou se chodí i jezdí líp. a praktické zkušenosti nenahradí žádná literatůra.Jsem z okr.KM ale neni problém zajet kamkoli.

                    Nkečemot - Profil | Út 14.4.2009 12:10:14

                    morava 7 . první letošní expedice !

                      Nkečemot - Profil | Út 14.4.2009 12:06:27

                      velikonoční vešky . dobry lov !!!!

                        Nkečemot - Profil | Po 6.4.2009 22:13:20

                        stejně sem houby chytl ! ale aspon krásně poseděl !

                          Nkečemot - Profil | Po 6.4.2009 22:10:34

                          stará morava .

                            Nčtverda - Profil | Po 30.3.2009 12:24:41

                            kanic >> Sumíci koušou občas i v zimě, loni jsem chytl na přívlač 4kusy na Moravěnce koncem prosince, klasicky za tlamu... Taky jsem kdysi jednomu rybáři nevěřil chycený sumce tak pozdě, dnes už se ničemu nedivím :)

                              Nkanic - Profil | Po 30.3.2009 10:47:17

                              Moravadream - ® - proto se ptám

                                Nkanic - Profil | Po 30.3.2009 10:46:29

                                VAlos - ® - v tom případě je to možné na stojatých vodách,berou i kapři i když se zřejmě jedná o loňskou násadu.Řeky jsou ještě studené a vysoký stav vody

                                  NMoravadream - Profil | Po 30.3.2009 10:45:30

                                  kanic >> měla 4st. a přesvědčovat tě či Vás nebudu. Myslím že se stačí podívat na tu trávu v pozadí tak nevypadá tráva ani vlétě ani na podzim..

                                    NVAlos - Profil | Po 30.3.2009 10:42:08

                                    kanic >> myslim, že to pravda je :-) neni to letos první chycený...

                                      Nkanic - Profil | Po 30.3.2009 10:39:35

                                      Moravadream - ® - protože je ještě na ně zima,voda má koem 5 st.

                                        NMoravadream - Profil | Po 30.3.2009 10:38:08

                                        kanic >> proč by to neměla byt pravda?