"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

NMoravadream - Profil | Po 30.3.2009 10:37:36

Zajda >> nějak to tu utichlo no:o)

    Nkanic - Profil | Po 30.3.2009 10:37:13

    Moravadream - ® - ok,ale to asi nebude pravda

      NMoravadream - Profil | Po 30.3.2009 10:34:18

      kanic >> včera..

        Nkanic - Profil | Po 30.3.2009 10:25:11

        Zajda - ® - já jenom aby řeč nestála

          NZajda - Profil | Po 30.3.2009 10:21:07

          Moravadream >> "Neprovokuj" tady, darebo:-)))

            Nkanic - Profil | Po 30.3.2009 10:20:59

            Moravadream - ® - kdy jsi ho chytil ?

              NMoravadream - Profil | Po 30.3.2009 10:13:01

              92 potěšil..

                NMoravadream - Profil | Pá 27.3.2009 9:39:47

                Zajda >> A proč by si to měl prášit do prostředka? Myslíš že ryby se ted drží u prostřed? A ano máš pravdu feedr sem chytal.

                  NZajda - Profil | Pá 27.3.2009 7:10:34

                  Moravadream >> A jistě jsi chytal feeder někde uprostřed...Smekám kulicha, protože klobók nenosím...

                    Nbombardák - Profil | Čt 26.3.2009 23:03:04

                    Iza >> Jsou tam tří prdele studené vody a pořád pouští na jezu, takže to stejně v brzké době nepůjde. Podle mne je ještě dost času. Teplotu vody jsem neměřil, ale táhne a je to samej bordel.

                      NMoravadream - Profil | Čt 26.3.2009 22:48:34

                      A to je nějakej problém 110 kubíků? ja sem chytal letos i při 350m3

                        NKvakoš - Profil | Čt 26.3.2009 22:06:54

                        Moc moc. Strašně to táhne. No chce to vydržet! Ale už aby to bylo. Těším se jak malej kluk.

                          NZajda - Profil | Čt 26.3.2009 20:08:34

                          Iza >> 110 kubíčků bude asi moc všude..:-(

                            NIza - Profil | Čt 26.3.2009 19:20:01

                            Ahojte. Jak vypadá morava 13 nad elektrárnou? Je to chytatelný?

                              NbOB_iK - Profil | St 25.3.2009 16:02:15

                              eště jedna fotka pro porovnání

                                NMoravadream - Profil | Út 24.3.2009 22:34:51

                                čtverda >> no to bys musel vidět jak jim vyvařuju:) ja už na sumce nevěšim, protože když věšim nic nechytnu a když chytám něco jinyho tak zaberou, nevi co chcou potvory:).

                                  NMoravadream - Profil | Út 24.3.2009 22:33:15

                                  Vaša >> fotku ti sem hodim jenom co nějakou pohledam ted sem v brně a v notebooku žádnou nemám.

                                    Nčtverda - Profil | Út 24.3.2009 21:34:46

                                    Moravadream >> Jak na zámku? Beztak půjdou v létě pověsit na sumce :)))

                                      NVaša - Profil | Út 24.3.2009 17:31:24

                                      Moravadream >>
                                      Já bych se taky přiklonil k tomu,že by jim bylo líp tam odkud jsi je vzal.Ale zase na druhou stranu asi jsou u tebe v bezpečí před jinými rybáři.Tedy pokud nekecáš a už ho nemáš v žaludku :-)
                                      Jinak gratulace.Je to moc pěkná ryba.Nemáš náhodou foto toho tvojeho rybníčka?

                                        NMoravadream - Profil | Út 24.3.2009 11:31:00

                                        Zajda >> ty u mě se maj jak na zámku,to si mužeš byt jistej:)