"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

NZajda - Profil | Po 23.3.2009 15:21:32

Moravadream >> A nebylo by mu líp "doma"?:-)

    Nruprd - Profil | Po 23.3.2009 15:15:17

    Moravadream : krásně zbarvená ryba.

      NMoravadream - Profil | Po 23.3.2009 15:06:11

      Dr.happy >> už tam mám 3 kousky ale jen 30cm tak uvidime:)

        NDr.happy - Profil | Po 23.3.2009 14:40:47

        Moravadream >>gratulace překrásný kousek jikernačka,chyť jí ještě mlíčňáka třeba se ti vytřou

          NMoravadream - Profil | Po 23.3.2009 11:23:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          A ještě jeho břicho...

            NMoravadream - Profil | Po 23.3.2009 11:22:47

            Tak se zase něco podařilo, ikdyž to byla jediná ryba, mooc potěšila. Můj zatim největší lín v životě. Krásných 46 cm. Převezl sem si ho k sobě do jezírka.

              NMoravadream - Profil | St 18.3.2009 21:21:55

              Zajda >> jj to je fokt no..

                NZajda - Profil | St 18.3.2009 20:56:04

                Moravadream >> Dík, když ono se jeden tubus na e-shopu kupovat moc nevyplatí..:-(

                  NMoravadream - Profil | St 18.3.2009 20:09:22

                  Zajda >> graffishing.. ale někde v nějakym e shopu sem jich viděl plno.. sem se ted dival ale nenašel sem když na ně narazím dám vědět jo a delší nebyly je t cca 60cm

                    NZajda - Profil | St 18.3.2009 20:01:51

                    Moravadream >> Nevzpomeneš si u kterého stánku ty tubusy mají? Potřeboval bych na feedrové špičky...Mají i delší?

                      NMoravadream - Profil | St 18.3.2009 19:36:12

                      Zajda >> jooooo sem doma to sou kuličky za pade z BVV. sem to koupil že si do toho tubusu dám splávka a na ty bolky třeba něco zobne ale spíš ne moc jim nevěřim a sou tvrdy jak šutr:)

                        NZajda - Profil | St 18.3.2009 19:27:55

                        Moravadream >> Jak máš tu fotku v plkárně - co máš v tom tubusku? No, žvýkačky to asi nebudou. Ale ten tubus by mně zajímal...a moc...

                          NMoravadream - Profil | St 18.3.2009 19:25:28

                          Zajda >> nechápu:)

                            NZajda - Profil | St 18.3.2009 19:14:59

                            Moravadream >> To v tom tubusku jsou žvýkačky? Viz ML..:-)

                              NMoravadream - Profil | Út 17.3.2009 18:13:35

                              Zajda >> pro někoho na hornákoch a pro někoho na dolnákov mno a možná taky pro někoho na středákov záleží kde kdo bydlí:o)

                                NZajda - Profil | Út 17.3.2009 18:03:04

                                Moravadream >> Na horňákoch nebo na dolňákoch?:-)))

                                  NMoravadream - Profil | Út 17.3.2009 18:00:13

                                  leoo >> nevim..tak necelych 60

                                    Nleoo - Profil | Út 17.3.2009 17:53:48

                                    kolik měl krasavec?

                                      NMoravadream - Profil | Út 17.3.2009 17:42:42

                                      leoo >> jasné,chytal sem na desítku háček takže tak na jednu pětinu žižaly:)

                                        Nleoo - Profil | Út 17.3.2009 17:34:30

                                        na co jsi ho lapl na rousnici?