"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

NMoravadream - Profil | Út 17.3.2009 17:23:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

jedna z rybek z víkendu

    NMoravadream - Profil | Út 17.3.2009 17:20:25

    gadasnik >> díky mrknu na to:)

      Ngadasnik - Profil | Pá 13.3.2009 14:35:14

      Moravadream:Tomáš Holý, E-mail:TomasHol@seznam.cz Prodám člun Riwa, nelepený.
      Cena cca 5 000,- Kč.
      Doufám,že to proleze,ten samej,jenom čtyřmístnej,o jednu lavici kratší

        Ngadasnik - Profil | Pá 13.3.2009 14:30:24

        Moravadream >> ten náš,ten samej jako na obrázku od nich,nás se fším fšudy přišel na třicítku.Jinak čtyřmístnej přijde asi na 22 a šestimístnej na asi 26 tyček.Ale pokud by jsi proletěl bazary,seženeš je o hódně levněji.

          NMoravadream - Profil | Pá 13.3.2009 14:21:25

          gadasnik >> hm na kolik to přijde taková sranda? třeba pro 4

            Ngadasnik - Profil | Pá 13.3.2009 14:19:25

            Moravadream >> máme svůj vlastní,takový šestimístný monstrum,šili nám ho v riwa raftu,max spokojenost.

              NMoravadream - Profil | Pá 13.3.2009 13:57:13

              gadasnik >> ten raftik si chceš někde pujčit nebo vlastniš?? taky mám v plánu sjet to s tatou,ale nevim kam dojedeme:)

                Ngadasnik - Profil | Pá 13.3.2009 13:54:22

                Moravadream >> S tím dojezdem jsme na tom ouplně stejně,+-.Já tam nejvíc jezdím na víkendy,sem tam i přes týden.Prostě relax a pohodička.Na jez jezdíme od loňského roku,kolem železničního se vyskytujeme relativně dost často.Moravu se někdy chystáme sjet na raftu,přemýšlím,že bych tam prdl i echo,abych měl o vodě nějakej přehled.

                  NMoravadream - Profil | Pá 13.3.2009 11:28:34

                  gadasnik >> jo a hlavně teda se musim vubec v těch končinách vyskytovat, mám to 50km tak hlavně jezdim vejš bo to mám blíž

                    NMoravadream - Profil | Pá 13.3.2009 11:22:53

                    gadasnik >> tak ruzně, ale v těchto mistech se pohybuju hlavne žel. most až jez podle nálady, a hned za most na ostroretky a karase ne feedr se dá vcelku dobře zalapat, ale taky jak kdy:)

                      Ngadasnik - Profil | Pá 13.3.2009 11:05:29

                      Moravadream >> pod jezem??

                        NMoravadream - Profil | Pá 13.3.2009 10:58:59

                        gadasnik >> jo klidně se mužeme někdy v létě domluvit a dát feedr match:),ale vic se mi libi na 12-ce:o).

                          Ngadasnik - Profil | Pá 13.3.2009 10:14:13

                          Moravadream >> Jak někdy na 11ku pojedeš,dej dopředu vědět a můžem se scuknout,zas tak moc velká není. -:)))

                            NMoravadream - Profil | Pá 13.3.2009 10:03:21

                            gadasnik >> tak mi to mužeš napsat do sz:)

                              Ngadasnik - Profil | Pá 13.3.2009 9:56:33

                              Moravadream >> je pravda, že 11ka je koryto, ale je zajímavé, že po zhruba pětiletém sondování s echem ti na 99,9 % "ukážu", kde ryby budou stopro.Sám nad tím kroutím hlavou, nikdo na těch místech nějak extra nezakrmuje, není tam skoro nic, co by tam ryby lákalo, a přece je tam každej rok najdu.










                                NMoravadream - Profil | Čt 12.3.2009 22:11:29

                                antony >> tak to já takový věci jako echolot nepoužívím protože bych si myslel že stromy sou sumci kameni kapři a tak:) vidiš maš krmit kde to zobe a je to,ryby někde jsou a někde se krmí, krmit se mužou jezdit na mista jen par hodin deně a zbytek dne mužou trávit jinde je to složité je pochopit

                                  Nantony - Profil | Čt 12.3.2009 22:02:46

                                  Moravadream >> já mám na M11 jiný problém. Na místo, kde se dá chytit celoročně skoro cokoliv, pokud nezamrzne, chodím jenom zcela vyjímečně (možná proto jsem tam dycky něco chytl, chodit tam častěji, tak by tak dobře asi nedopadalo), ale mám občas svůj typ, echolot, atd, kde chodím krmit, potom chytat, výsledky nulové. To se potom vrátím tam, kde to zobe a pro příští sezonu už mám vyhlédlé další pěkné místo, kde to budu prokrmovat, chválit, než nahodím.
                                  Tak to chodí už pár roků...
                                  hola
                                  antony

                                    NMoravadream - Profil | Čt 12.3.2009 21:42:47

                                    antony >> tak to neni přeci zase taková pravda, protože ryby se řídí krom hloubky i třeba tam kde jsou překážky nebo dost to ovlivnuji zatáčky kde voda je na jedné straně taková na druhé jiná pak tam jsou naplaveniny žrádla a tak dál a tak dál, ale já měl na mysli třeba různorodost hloubek, mě příjde že M11 je prostě všude jen hluboká a tím že ryby nemají například rozsáhlejší mělčiny nebo tak něco tak sou jednou tam a podruhý jinde. Na M11 zas tak zachytané nemám. Mužeš mit jiné zkušenosti samozřejmě ale já sem místo na kterym bych věděl že si vždy zachytám na M11 nenašel. Chybí mi zde na jedné straně hloubka a na druhe třeba jen 1 vody a tak.. Jako kdybych chápal proč jsou ryby jednou tam a podruhé jinde byl bych štastný člověk:)

                                      Nantony - Profil | Čt 12.3.2009 21:29:59

                                      Moravadream >> sorry, nějak jsem to odeslal 2x, tak tady jsem to zrušil.
                                      h
                                      a

                                        Nantony - Profil | Čt 12.3.2009 21:29:59

                                        Moravadream >> pokud je to tak, jak píšeš, tak potom by ani nezáleželo, kde nahodíš, dyť by pak ryby měly být rovnoměrně všude, ale přece to tak není...nebo je?

                                        hola
                                        antony