"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

Orf - Profil | Ne 22.2.2009 12:38:50

Topi >> u rohatce to myslím není problém dá se dojet až k přístavu a chytat rovnou tam. Jsou i jiné cesty ale ty si nechám pro sebe, ale googleEarth je mocnej

    Topi - Profil | Ne 22.2.2009 11:34:31

    Orf - ® Ahoj da se prosim te nechat nekde bezpecne auto u Moravy kolem Rohatca ? Diky.

      Palo - Profil | So 21.2.2009 18:11:34

      paia >> Byl jsem jen rekognoskovat terén a Ála říkala že ještě spijou:-) Až se oteplí, tak mě aspoň nepřejede nějakej blbej běžkař.

        paia - Profil | So 21.2.2009 17:02:28

        Palo >> to je už docela chytatelny, nahodil sis?

          Palo - Profil | So 21.2.2009 16:26:34

          Morava 18

            Orf - Profil | So 21.2.2009 16:14:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            A morava 4

              Orf - Profil | So 21.2.2009 16:12:23

              foto z dnešní procházky zde morava 5

                gadasnik - Profil | Pá 20.2.2009 15:14:51

                Vaša >> Nějaké ty řeky jsem prochytal,né zas tolik,abych mohl psát pověsti a povídky,ale Moravěnka nemá chybu.Je vidět,že je TA řeka rodu ženského,kua jednou dá bez keců a z tohy kdyby jsi se pos..l,tak nedá a nedá.Ale zas na druhou stranu ta pohodička u vody,správnej výplach mozku.Přes tejden fšeci včetně špiónů fungujeme od rána do večíra,takže víkend je vyloženě na to,aby člověk vypláchl.

                  Vaša - Profil | Pá 20.2.2009 15:02:13

                  gadasnik >> Tak to ti závidím?!Ikdyž ne druhou stranu si k vodě jezdím od rodina odpočinout :-)

                    gadasnik - Profil | Pá 20.2.2009 11:04:49

                    TaH >> TH >> jj,došlo mi to.My právě rybaříme celá rodinka,já,moja,a mladej s mladou 14 a 16 let,celej víkend chrápeme u Moravy.K vodě to máme na plivanec,takže jsme tam pečení vaření,prostě ta správná pohodička na výplach mozku. :)))))))

                      TH - Profil | Pá 20.2.2009 10:59:04

                      gadasnik >> Ne,to nebylo mysleno konkretně na tebe,to jsou jen zážitky od vody.Psal jsem to kvůli tomu,jak jsme se kanicem bavili o té RS

                        gadasnik - Profil | Pá 20.2.2009 10:57:43

                        čtverda >> SZ

                          gadasnik - Profil | Pá 20.2.2009 10:49:18

                          čtverda >> Amuři jsou tam moc hezký,dyť je to moje po slizounkách nejoblíbenější ryba.Jenom člověk musí znát dobu a pár moc pěknejch míst,kam najíždí.Zrovna letos chceme testnout nový místo,co jsme s polu s mladým loni vysondovali,jenomže je to tak nešťastný místo,že jedině s lodí.

                            PLCH - Profil | Pá 20.2.2009 10:44:46

                            čtverda >> No to já neposoudím :-) Na mě je Morava moc velká...já spíš Dřevnici :-))

                              čtverda - Profil | Pá 20.2.2009 10:43:16

                              PlCH: bejvávalo dorbý, bejvávalo:)...Gadasnik zkoušel jsi tam amury?

                                gadasnik - Profil | Pá 20.2.2009 10:38:05

                                TaH >> TH >> takovej já nejsem , nebylo to doufám myšleno na mně,jak jsem tuhle pro měidylku popisoval v sumcařině?? .))))

                                  TH - Profil | Pá 20.2.2009 10:19:43

                                  kanic >> Vidím to u vody,např.:skupina rybářů co si jde k vodě ulevit,popít alkohol,zanadávat na režim,udělat si nějaký ten ohýnek,nehledě na ten bordel okolo chytne několik ryb co táhne po břehu z vody,odkopem ji vrátí zpět,protože nemá míru.Další co má míru,vykostí hned za keřem a šup s ní na gril.Po půlnoci raději udice z vody nevytáhne,co kdyby něco přišlo.ráno se zbalí a odjedou z místa kde po nich zbyla jen spoušť.A kdo by je měl usměrnit,když se široko daleko nikde nevyskytuje RS,na to prostě spoléhají a tak jim to bude stále procházet.Je to škoda.

                                    poool-PavelSečka - Profil | Pá 20.2.2009 10:15:29

                                    kanic >> netvrdím že je to jednoduché, ale je to řešitelné. postupem času k tomu stejně dojde. člověk který si odnese ročně např. nad 35ks kapra, se mo nemůže vyplatit. nebo se pletu?

                                    TH ..stráže je hodně, ale nedělá co má.

                                      gadasnik - Profil | Pá 20.2.2009 10:12:30

                                      TaH >> TH >> jj,to je ten stromovej neřád,v tomto období absolutně nechytatelná voda,ten bordel je i ve sloupci,prostě pakec.

                                        gadasnik - Profil | Pá 20.2.2009 10:11:19

                                        PLCH >> trefa do černýho..