"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

Nkanic - Profil | Pá 20.2.2009 10:09:24

TH - ® - to máš pravdu,najít rozumné a kvalitní zájemce je problém

    NTH - Profil | Pá 20.2.2009 10:05:14

    kanic >> tak jako je na silnici málo POLICIE,tak u vody málo RS.Tohle ale nezměníme.

      Nkanic - Profil | Pá 20.2.2009 10:02:55

      poool-PavelSečka - ® - podle toho jak to popisuješ je to jednoduché ,ale praxe je jiná,co si budeme namlouvat ,potíže už budou s dodržováním horní míry,

        NTH - Profil | Pá 20.2.2009 10:02:48

        gadasnik >> To je ta vata ze stromů?

          NPLCH - Profil | Pá 20.2.2009 10:01:38

          gadasnik >> Bylo to kousek od železničního mostu. Prý je to tam dobré na sumce :-)

            Ngadasnik - Profil | Pá 20.2.2009 10:00:19

            TaH >> TH >> jedno z období,kdy mě chytá fantasmagoria............

              Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 20.2.2009 10:00:02

              kanic >> jednoduše.
              strop ..?kg ryby za rok a buď to dodržíš nebo ne. ten kdo nedodrží tak má smůlu.
              kontrola je jednoduchá při odevzdání povolenky.

              a kontrola v terénu je stejná jako u dodržování všeho ostatního. např. i denního limitu. taky je zavedený a dodržuje se.

                Ngadasnik - Profil | Pá 20.2.2009 9:58:54

                PLCH >> Morava je nádherná.Ono záleží,kde jsi seděl.Jsou na řece nádherně relativně čisté úseky a úseky,kde jenom s lodí.

                  NTH - Profil | Pá 20.2.2009 9:58:42

                  poool-PavelSečka >> To je ono,když někdo chytne kapra,hned ho lupne do baťohu a už nikdo neví že něco chytl,proškrtne kolonku a masíčko je doma,příště to udělá taky tak.Tudíž když by se omezil počet ryb,třebas na dvacet,tak tímto způsobem jich odnese třebas třicet.

                    NPLCH - Profil | Pá 20.2.2009 9:55:53

                    gadasnik >> Tam je to moc hezké :-) Co sem tam byl tak každý druhý nához jsem trhal. Ty stromy ve vodě jsou paráda...

                      Nkanic - Profil | Pá 20.2.2009 9:52:39

                      poool-PavelSečka - ® - jak to chceš kontrolovat ?

                        Ngadasnik - Profil | Pá 20.2.2009 9:51:56

                        TaH >> TH >> 11

                          Nkanic - Profil | Pá 20.2.2009 9:51:35

                          už jsem to tady někde dříve psal - s těma fotkama opatrně

                            Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 20.2.2009 9:51:22

                            a proč to třeba neomezit ročním počtem odnesených ryb? nebo vahou. pak budou spokojeni všichni a mo ještě ušetří.

                              NTH - Profil | Pá 20.2.2009 9:50:34

                              gadasnik >> M10?

                                Ngadasnik - Profil | Pá 20.2.2009 9:49:23

                                čtverda >> to je ta "moje" kouzelná část Moravěnky ,kousek nad váma.

                                  Nkanic - Profil | Pá 20.2.2009 9:49:13

                                  TH - ® - no a tom to je,rybolov vždycky sloužil k obživě a tak by to mělo být i nadále,ale trofejní ryby by takto skončit neměly,přecejen to chvilku trvá než taková ryba naroste a zatraktivní revír

                                    NTH - Profil | Pá 20.2.2009 9:41:03

                                    kanic >> Asi jsem to špatně napsal,myslel jsem to taky tak.Narovinu,když přijdu k vodě,raději si zdolám několik větších ryb než tech menších,bude to možná tím že ryby nejím.To že si někdo bere kapříka,nebo jinou rybu domů mě vůbec nevadí,kua sere mě když někdo chytne něco velkého a sežere to,mrzí mě že si tu rybu už nikdo jiný nebo já nechytne.

                                      Nkanic - Profil | Pá 20.2.2009 9:35:31

                                      TH - ® - já mám na to trošičku jiný názor - lovit i pro maso,ale v určitých mezích

                                        NTH - Profil | Pá 20.2.2009 9:31:27

                                        kanic >> Hodně by se toho mělo změnit,aby si člověk dobře zachytal.Bude trvat dlouho,než někdo pochopí že lovit ryby pro radost je jiné než pro maso.