"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

Nkanic - Profil | Pá 20.2.2009 9:22:17

čtverda - ® - to je věcí každé MO,ta si to musí navrhnout,alé já jsem to zavedl z pozice hospodáře a členskou základnu jsem s tím seznámil - velká většina s tím souhlasila

    Npaia - Profil | Pá 20.2.2009 8:51:21

    čtverda >> skoro všude? řekl bych, že na severomoravském úseku nepltí snad nikde, ale přesně jsem to nestudoval.

      Nčtverda - Profil | Pá 20.2.2009 8:31:29

      kanic: ahoj chtěl jsem se zeptat, jestli náhodou nebyla nějaká plošná domluva ohledně K70 na řece Moravě, skoro všude to platí jen u nas na M10, 9 nevím proč na to naši páni nepřistoupili no snad se dovím více na schůzi...jen jestli náhodou nemáš nějaké bližší info. popřípadě jak u vás probíhalo schvalování..

        Nkanic - Profil | Čt 19.2.2009 22:37:40

        TH - ® - no a tom to je,čím víc tady tento revír budeme chválit,tím víc rybářů jej bude vyhledávat - a to chceme ???

          NTH - Profil | Čt 19.2.2009 22:32:17

          kanic >> souhlasím s tebou,je to tam krásné,škoda to ničit

            Nkanic - Profil | Čt 19.2.2009 22:31:37

            Pápalín - ® - to co říkáš je ok a na to vš máš v rámci povolenky právo,jenže jsou i jiní rybáři - vím proč to tady píšu

              Nkanic - Profil | Čt 19.2.2009 22:28:43

              já zatím takovou negativní zkušenost nemám a přivítal bych větší a častější kontrolu vjezdu - je to v zájmu revíru

                Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 19.2.2009 22:28:35

                kanic >> ok. už musím valit. ..tak zatím, moraváci

                  NPápalín - Profil | Čt 19.2.2009 22:27:05

                  pytlaky rad nemam a nevim jestli jsem masar ryby mam rad a veznu si od vody ale ne aby se mi zaplatila povolenka vzdyt reka je hektaru a tam musi byt ryby a jake

                    NTH - Profil | Čt 19.2.2009 22:26:56

                    kanic >> To jo,ale poldové to hlídají,kór když tě někdo napráší,nestojí to za to.Je lepší to vyjet to po vodě nahoru.

                      Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 19.2.2009 22:26:11

                      TaH >> TH >> na polňačkách tě oflastrují lesáci a myslivecká stráž. ..vlastní zkušenost.

                        Nkanic - Profil | Čt 19.2.2009 22:23:22

                        Pápalín - ® - ty máš rád masaře a pytláky ????

                          NPápalín - Profil | Čt 19.2.2009 22:21:07

                          proc to tajit morava je plna ryb

                            Nkanic - Profil | Čt 19.2.2009 22:20:03

                            TH - ® - vjezd autem k vodě není předmětem kontroly RS

                              NTH - Profil | Čt 19.2.2009 22:16:11

                              Narovinu,bylo tam vyjetých dost cest až k vodě

                                NTH - Profil | Čt 19.2.2009 22:14:56

                                poool-PavelSečka >> Kua,nestraš já jsem se tam jednou dostal a to bez porušení zákazu vjezdu,ne sice všude,ale projel jsem toho dost.Je otázkou co by řekli na to že jsem jel po polňačce nebo lesem

                                  Nkanic - Profil | Čt 19.2.2009 22:13:38

                                  poool-PavelSečka - to není o vjezdu vozidel,tento úsek je tak členitý,že se tam stejně autem nedostaneš,začínají sem najíždět rádoby rybáří,kteří dávají stráženky ze člunů - popovídáme si o tom na včs

                                    Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 19.2.2009 22:09:47

                                    kanic >> jasná věc, ale toho bych se nebál. ta voda je nepřístupná ze všech stran a v dnešní době si nikdo do těch zákazů vjezdu najíždět netroufne. to si nedovolí už ani místní po těch výstupech s policajtama. a nechat auto 500m od vody, to už vůbec ne.

                                      Nkanic - Profil | Čt 19.2.2009 21:57:42

                                      TH - už tady nebudu do diskuze zasahovat,pouze sledovat

                                        Nkanic - Profil | Čt 19.2.2009 21:56:25

                                        TH - máš pravdu