"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

NTH - Profil | Čt 19.2.2009 21:55:14

kanic >> Nic ve zlém,ale teď jsi udělal tu nejlepší reklamu"špičkoví revír"

    Nkanic - Profil | Čt 19.2.2009 21:53:46

    poool-PavelSečka - nic ve zlém,ale je tady spousta lidí a reklama na náš špičkový revír tady není vhodná

      Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 19.2.2009 21:51:14

      kanic >> a sakra to jsem tomu zas dal:)))

        Nkanic - Profil | Čt 19.2.2009 21:42:27

        poool-PavelSečka - nech toho,chceš tady ještě v klidu chytat ????

          Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 19.2.2009 20:55:25

          TaH >> TH >> budu se snažit:) ..ale ono si nevybereš, u nás se bohužel ještě spoustu věcí nemůže a tam kde jo, tak musíš platit. a tak to prostě je a ještě nějaký ten pátek bude. ale to sem nepatří, to je do jiné diskuse.

            NTH - Profil | Čt 19.2.2009 20:36:04

            poool-PavelSečka >> Tak to je pálka,to aby jsi tam strávil hodně času,aby sis toho užil.

              Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 19.2.2009 20:33:38

              TaH >> TH >> když jsem si brával týdenní tak to vyšlo tušim na dva tis. a klasický lístek roční bude stát nějak kolem 4,5t.

                NTH - Profil | Čt 19.2.2009 20:28:07

                poool-PavelSečka >> Kolik to vijde ne SK straně,myslím že to nemají nějak levný.

                  Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 19.2.2009 19:50:41

                  TaH >> TH >> jo, v rohatci taky pouštím. ale teď to průbnu sm. po proudu k hodonínu. tady začíná hraniční úsek a proto si dělám i slovenské papíry. morava s non-stopkou. ..co víc si přát:))

                    NTH - Profil | Čt 19.2.2009 19:42:26

                    poool-PavelSečka >> Pětku moc neznám,jezdil jsem na tu šestku.Spustil jsem to v Rohatci a vyjel nahoru,tam kde jsem chtěl.Na jaro když se oteplí to tam vždy splavím jen na podívanou,je tam v té době hodně čápů,v okolí není nic podobného.Jedním slovem krása.Máš to kousek,závidím.

                      Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 19.2.2009 19:32:50

                      TaH >> TH >> jo jo, šestka je luxusní záležitost. a jak říkáš ..i když to zrovna nejde:)) pětka taky dobrá, letos se tam chystám.

                        NMartin II. - Profil | Čt 19.2.2009 16:03:47

                        Morava 7 je hezci v zime...az na ty ryby co se povaluji na krach. Bohuzel se cerny mor v podobe kormoranu se dostal i k nam. Vsechny fotky(stejne jako ty nize) jsou z jednoho useku asi 300m.

                          NTH - Profil | Čt 19.2.2009 15:28:22

                          poool-PavelSečka >> Kua,šestka co,je tam nádherně i když neberou,stojí to za to se tam jen podívat.Těším se.

                            Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 19.2.2009 14:27:38

                            nazdar jižane:)

                              NLada78 - Profil | Čt 19.2.2009 14:26:16

                              Zdravím Strážnici a okolí!

                                Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 19.2.2009 14:07:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                brrrr ..trochu toho moravního tepla

                                  NIza - Profil | Čt 19.2.2009 13:40:11

                                  Už aby to bylo pryč:-)

                                    NOrf - Profil | Čt 19.2.2009 12:48:30

                                    Martin II. >> hmmm parááda krásné foto

                                      NMartin II. - Profil | Čt 19.2.2009 12:07:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Zimní Morava 7

                                        NKvakoš - Profil | Po 9.2.2009 15:39:54

                                        Dneka jsem byl na čumendu na M13. Bohužel je nechytatelná. Zvýšená hladina, velký průtok a spouta nečistot ve sloupci.