"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

NVaša - Profil | Ne 8.2.2009 20:18:39

Japčák >> Jo jmenuje se Tichler.Bydlí u nás v Chropyni.A ani on nic?Tak to je divné :-)On ví kam na ryby.A kde jste chytali?

    NJapčák - Profil | Ne 8.2.2009 18:36:22

    Vaša >> si Tam ještě? Ahoj.
    Zkoušeli jsme i Moravu ale špatné.
    Fídrař - ani Tychler nebo jak:-) no, nic Kde byli v tuto dobu jelčáci - tak nic.
    takže tak

      NVaša - Profil | Ne 8.2.2009 18:15:35

      Vase zprava

        NJapčák - Profil | Po 12.1.2009 16:33:12

        TaH >> TH >> čtyřtakt 2,5 a nu tu lodičku je to až moc, původně jsem chtěl suzuki, je lehčí, má asi 18kg, tento 22, má větší obsah, ale nebyl v té době k mání. Na litr se dá ujet asi 15-20km tak nějak ani přesně nevím. Zatím neměl problém. Jen to chce vychytat mušky při startech a vědět co TO chce.. za den praxe mě to šlo již pak na "drc"
        Jinak na těch japonských značkách prý nezáleží, vyrábí to vše jedna firma

          Nwtfkiss - Profil | So 10.1.2009 19:06:36

          Zajda >> dík moc já to znam na Dyji tam chodim i na JIhlavku ale neznam řeku moravu tak bych chtěl získat nákou informaci..

            NZajda - Profil | So 10.1.2009 16:07:14

            wtfkiss >> Od Olomouce dolů kdekoliv. Jak velké - toť otázka...:-)

              NZajda - Profil | So 10.1.2009 16:06:19

              Dring >> Jestli Braclav=Břeclav, tak tam jedině z Dyje. Trošku si dej dohromady zeměpis když někomu radíš...

                NDring - Profil | So 10.1.2009 14:44:10

                v tescu Braclav ;-)

                  Nwtfkiss - Profil | So 10.1.2009 14:40:01

                  Chci se zeptat? Kde na řece moravě se dají chytit sumci i kapři???

                    NZajda - Profil | So 10.1.2009 8:10:09

                    Kdybyste veslovali, tak se tolik nenadřete...

                      Nčtverec - Profil | Pá 9.1.2009 23:12:27

                      Gadasnik: jednou jsem pádloval skoro celou M6 proti proudu dobrý trénink :)))

                        Ngadasnik - Profil | Pá 9.1.2009 22:58:53

                        Japčák >> převážně jezdím stoják a tam jen el.motor.Kua ale pádla,to je voprus.......

                          NTH - Profil | Pá 9.1.2009 22:08:31

                          Japčák >> Kolikátku to máš ten motor a jak jsi spokojený?

                            NTH - Profil | Pá 9.1.2009 22:06:11

                            Někdo tu sháněl tu skládací loďku,tady je.

                            http://www.riku.sk/sk/clny-a-plavidla/boatbox/

                              NJapčák - Profil | Pá 9.1.2009 18:03:51

                              Ahoj
                              Pokud je jen trošku možnost, tak jedině spalovák.
                              Elektro je strašný opruz!!! Zažil jsem TO!!!

                                Nčtverec - Profil | Pá 9.1.2009 17:59:21

                                martinII. dívám se často neboj, ale 5HP je na mě moc, se mě s takovou krávou nechce po Moravě tahat...

                                  NMartin II. - Profil | Pá 9.1.2009 15:10:19

                                  čtverda >> čtverec >> mrkni do bazaru, mas tam dva spalovaci motory....

                                    Ngadasnik - Profil | Pá 9.1.2009 8:38:00

                                    čtverda >> čtverec >> chystáme se jenom na čumendu,vem si nějakou hóóóóóóóódně barevnou čepici,ať tě poznám.

                                      NMoravadream - Profil | Čt 8.1.2009 21:40:03

                                      čtverda >> čtverec >> tak pak sem pisni jak to na te skalde vypada ryby cena rybaři a jak to šlo:)

                                        Nčtverec - Profil | Čt 8.1.2009 21:17:41

                                        Gadasnik: nad tím bělovským jezem je to vcelku prochytané lepčí místa jsou kousek nahoru po proudu (radši ale nebudu psát kde), ikdyž taky dosti frekventované (metrovku tam dostat je umění)...v sobotu jedem prubnout tu vaši Skaličku, zatím zdarec