"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

Martin II. - Profil | St 7.1.2009 10:31:32

Používáte někdo na Moravě nafukovací člun s elektromotorem?

    gadasnik - Profil | St 7.1.2009 9:17:04

    paia >> jj,teď už jsem na to taky přišel.Mobil nesnáším a bez netu jsem marodnej,ale je to zákon schválnosti,že tě některé věci napadnou,až když to nepotřebuješ.Já přišel fčera večír ze šichty a na stole jsem měl vzkaz od mladýho ohledně těch čísel.No ještě,že tu jsou fajn lidičky schopni pomoct.Jinak dík.

      paia - Profil | St 7.1.2009 0:37:11

      gadasnik >> vždyť máš všechny čisla v soupisu revírů a kdyby ses pořádně podíval, tak je najdeš i na tomhle webu....

        gadasnik - Profil | Út 6.1.2009 22:46:05

        Ruprd dík,mladej to dnes sumíroval a nějak jsme nebyli schopni se těch čísel dopátrat.Na Moravěnku jezdím nejraději na slizounky,a pokud se mi nechce moc bloncat,tak s fídříkem na kapříky.Na řeku Moravu dojíždím skoro každej víkend,je to prostě bomba "říčka".

          Moravadream - Profil | Út 6.1.2009 22:34:15

          gadasnik >> co si tam pochytal?

            ruprd - Profil | Út 6.1.2009 22:20:08

            gadasnik : mělo by být i číslo
            např : pro moravu 12 je : 461 098
            pro moravu 11je : 461 096

              jiris - Profil | Út 6.1.2009 22:16:55

              gadasnik >> cislo i nazev.

                gadasnik - Profil | Út 6.1.2009 22:13:45

                To all:pls,pro vyplnění do sumáře stačí uvést Morava11 a Morava12 nebo mají tyto revíry číslo,nemůžu to dohledat.Dík za info.

                  ruprd - Profil | Út 6.1.2009 21:26:33

                  Já vyplnoval sumář včera a rovnou jsem ho odevzdal, už se nemohu dočkat na jaro :-)

                    vavris - Profil | Út 6.1.2009 21:12:16

                    Dnes sem vyplnoval sumář, a v loni sem byl už 21.ledna u vody.Zajímalo by mě od kdy se dá chytat na moravě a váš první datum na téhle krásné řece.

                      vavris - Profil | Po 5.1.2009 16:27:17

                      jj-piskáč=katastrofa,a kdo má slabší žaludek tak at tam po vysazení kaprů ani nejezdí,berou jak blbý ale doškubaní sou až je mi jich líto.

                        Vaša - Profil | Ne 4.1.2009 16:06:13

                        čabi >> Akorát od letošního roku by měla být míra kapra 45 cm.To se s tama letos moc kaprů neodnese,protože takových co by měli 45 cm tu moc není :-))

                          čabi - Profil | Ne 4.1.2009 14:14:20

                          Vaša >> jo díky moc!To s těma kapříkama je tam pořád:když jsem tam byl tak jsem jich tam chytil za den snad přes dvacet.

                            Vaša - Profil | Ne 4.1.2009 14:09:51

                            čabi >> Tak jmenuje se to Pískáč a je to revír Malá Bečva 1A a chytat se tam samozžejmě smí,ale je to tam slabé.Moc a moc kapříků do 40 cm.Sem tam candátek a nebo menší sumejš kolem 1 m.Když budeš chtít vědět něco víc tak se ozvy .

                              čabi - Profil | Ne 4.1.2009 14:02:10

                              Zdravím všechny.Potřeboval bych poradit od těch co znají okolí Chropyně.Před pár lety jsem byl chytat na nádrži v obci Záříčí.Už si bohužel nepamatuji jak se to jmenuje,co jeto za revír a jestli se tam smí ještě chytat.Budu vděčný za jakékoliv informace.Tady je mapa toho místa:http://www.mapy.cz/#x=139875328@y=133492992@z=12@mm=TP@sa=r@st=sr@ssq=z%C3%A1%C5%99%C3%AD%C4%8D%C3%AD@sss=1@ssp=120705957_127174529_150393765_149833601@srq=route(fast,toll):obec%20Z%C3%A1%C5%99%C3%AD%C4%8D%C3%AD,%20okres%20Krom%C4%9B%C5%99%C3%AD%C5%BE%3Ekrom%C4%9B%C5%99%C3%AD%C5%BE

                                kam!kaze - Profil | Pá 26.12.2008 20:59:33

                                kanic >> BP?To jako bezpečnost práce?NJN na to jsou u nás v práci tako jako psi.Předepsané oblečení,bezpečnostní pomůcky atd :o)))))

                                  kanic - Profil | Pá 26.12.2008 19:33:14

                                  kečemot - ® - jasně, budu se těšit, ale bacha na BP, u vody jsem pes - ostrý.Opět legrace, někdo to dělat musí - klidně se přihlas

                                    kečemot - Profil | Pá 26.12.2008 19:20:38

                                    kanic . taky sem to tak pobral ! no snad se příští rok málo potkáme ! ha ha ha !! dělám si srandu aspon by sme mohli hodit řeč ! ja vím jak vypadáte ,nějaké to čmrknutí od vás mám ! tak příště se v nové roce se snad odhodlám ke komunikaci a mužeme mé případné přestupky a nedostatky vyřešit zočivoči ! no a snad i poradíte !? s pozdravem a.t.

                                      kanic - Profil | Pá 26.12.2008 18:57:56

                                      kečemot - ® - také to tak bylo myšleno - ironicky

                                        kam!kaze - Profil | Pá 26.12.2008 17:51:34

                                        vychin >> To jsem rád že jsem nezklamal tvé očekávání :-p