"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

Nvychin - Profil | Pá 26.12.2008 17:50:17

kam!kaze >> Děkuji pěkně já jsem to čekal:)

    Nkam!kaze - Profil | Pá 26.12.2008 17:42:35

    vychin >> Nepošleme nic.Sami máme málo :-p

      Nvychin - Profil | Pá 26.12.2008 17:29:09

      Dneka jsem byl na Moravě 18 a za 3 hod. ani potah,takže pošlete nějaké ryby proti
      proudu at nemusím jezdit tak daleko :)

        NZajda - Profil | Pá 26.12.2008 17:18:45

        kam!kaze >> V pohodě, vidím jak to pomalu jde do sra..k trošku proti proudu od vás...Nájezdníci ze severu už se pomalu tlačí dolů...:-(

          Nkam!kaze - Profil | Pá 26.12.2008 15:21:30

          Zajda >> Žádné obavy.Já to pochopil.Jen jsem si rýpnul :o)))

            Nkečemot - Profil | Pá 26.12.2008 13:50:27

            kanic zdravím dobrá něco na tom bude příště to nebudu tolik upřesnovat !! a tím dodatkem jsi mě ohromě bobavil !!! bez urážky !

              Nkanic - Profil | Pá 26.12.2008 13:41:58

              kečemot - to není třeba,špatně si to vysvětluješ.Jen by bylo dobré být méně konkrétní.pro některé rádoby rybáře to může být návod kam na ně a já to potom nestíhám všechno uhlídat.

                Nkečemot - Profil | Pá 26.12.2008 13:20:59

                nazdar tak to znamená že bys me tuhle diskusi měli zrušit !!!

                  Nkanic - Profil | Pá 26.12.2008 11:54:33

                  Zajda - ® - tak,tak

                    NZajda - Profil | Pá 26.12.2008 11:50:15

                    kam!kaze >> Pochopte, že o vás vůbec nejde - ale je tu spousta "čtenářů", pro kerou je to tady jako zlaté vejce...Asi tak...

                      NMichalM(štikař) - Profil | Pá 26.12.2008 11:08:30

                      kam!kaze >> ty brdo ted nám poradily že??:o))

                        Nkam!kaze - Profil | Pá 26.12.2008 10:56:24

                        kanic >> Do ted jsem nevěděl že je to Morava 6,takže díky Kanic a Zajda.Hned jak to půjde tak valím masařit :o)))))

                          NPvl - Profil | Pá 26.12.2008 9:51:41

                          Komu není rady, tomu není pomoci .......

                            NZajda - Profil | Pá 26.12.2008 9:50:01

                            kanic >> Říkám to od samého začátku této otázky...A nejedná se jenom o M6...

                              Nkanic - Profil | Pá 26.12.2008 9:40:50

                              Vážení ,pokud si chcete na M6 v klidu zachytat tak opatrně s těmi fotkami.Začíná to být značně frekventovaný úsek.

                                Nkečemot - Profil | Čt 25.12.2008 21:06:55

                                manscz . nazdar je to M6 pul kilometru nad bzenec přívoz od mostu benešáku . takové to malé lízátko v zadu při zapadu je bzenec přívoz ! na té fotce.

                                  NMichalM(štikař) - Profil | Čt 25.12.2008 21:00:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  občas se něco chytne...

                                    NMichalM(štikař) - Profil | Čt 25.12.2008 20:29:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    miluju to tam

                                      Nmans cz - Profil | Čt 25.12.2008 19:59:49

                                      Moravadream >> no a co ze nestihal sekat a ptam se proto ze to misto asi znam

                                        NMoravadream - Profil | Čt 25.12.2008 19:12:20

                                        mans cz >> proč se ptáš?? Nepsal že nestíhal sekat:o))))))).