"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

NVaša - Profil | Čt 25.12.2008 19:06:37

mans cz >>
V česku :-)

    Nmans cz - Profil | Čt 25.12.2008 19:04:16

    kečemot >> a kde to je ta morava

      NMoravadream - Profil | Čt 25.12.2008 18:53:27

      kečemot >> jj morava byla letos na úlovky dosti skoupá. ale místo to je pěkné chytám raději v proudnějších částech než na stojácích v nadjezí..

        Nkečemot - Profil | Čt 25.12.2008 16:10:05

        moravadream. nazdar co si tak vzpomínám tak na ulovky to bylo slabé ale ta pohoda byla k nezaplacení ! příště až tam pojedem tak si určitě vezmu fedeer a vylepším skore !!! o 100% !

          NMoravadream - Profil | Čt 25.12.2008 13:30:59

          kečemot >> co jste tam lapali na těch fotkách?? Já sem z podobné výbavy přešel na feedr a lovim vše co příjde:)

            Nkečemot - Profil | Čt 25.12.2008 12:38:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            a ještě jedna .

              Nkečemot - Profil | Čt 25.12.2008 12:37:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              vzpomínka na léto !

                NJapčák - Profil | Ne 21.12.2008 19:39:27

                Zajda >> dnes jsme byli na Moravě na třech revírech, je trošku zvýšený stav na tuto dobu a není to jenom tak uspět z lehkýma nástrahama, rve se o stošest... těžší bez úspěchu.
                Teď mě napadá, při změně revíru To pořád píšete jak se má a nebo To praktikujete jak já: napíšu třeba Morava a je To. Když něco sežeru tak samo dopíšu i číslo...jo, já vím nemělo by se to:-)

                  Njiris - Profil | Ne 21.12.2008 19:39:04

                  Zajda >> nemej strach, ze by Japcak neco provaril. Tohle je celkem plonkova cast Moravy ta fotka. Na parmy jsou daleko lepsi fleky. A candati partie jsou uplne jinde a tam se stejne toči lidi pořád do kola. A ve skutečnosti jsou i jiné partie :)) Třeba ty více stojaté a štěrkové :)

                    Nsamuel7 - Profil | Ne 21.12.2008 19:30:00

                    Zajda >> Postrádám Tě u vody co pořád děláš, a nebo je Ti už zima? U mostu M je volno !

                      NZajda - Profil | Ne 21.12.2008 19:23:59

                      Japčák >> Nemyslel jsem ty candoše a o tobě vím, že rybám moc neubližuješ...Ale nahráváte jiným, co k nim mají trošku jiný vztah...

                        NJapčák - Profil | Ne 21.12.2008 19:18:39

                        Zajda >> klidně, bylo To sice trošku jinde:-) Mají je sežrat všechny kormouši? Stejně jsou z nich zblblí a jsou kolikrát na netypických místech. Dva candáty jsem letos krom dneška ještě nezmasil, když vidím ale nad hlavou Ty černý svině, tak bylo rozhodnuto. Jeden padesátník byl pěkně posekaný......

                          NZajda - Profil | Ne 21.12.2008 19:17:12

                          jiris >> Nevěřil by jsi, jak rychle jsem to na mapě našel...:-(((

                            Njiris - Profil | Ne 21.12.2008 19:06:21

                            Zajda - neboj sli asi o 60 km niz :))

                              NZajda - Profil | Ne 21.12.2008 19:04:25

                              Japčák >> 817 rybářů má právě nahozeno...A kolik se jich tam půjde mrknout?:-)))

                                NJapčák - Profil | Ne 21.12.2008 18:56:47

                                Vaša >> ahoj, ale nejlepší na parmy je to od soutoku k jezu. Mimochodem dnes šli candátci......

                                  NVaša - Profil | Ne 21.12.2008 17:50:27

                                  Japčák >> Tak tam to znám!Chodím tam do té zatáčky skoro až k mostu na parmy.

                                    Nsplavek - Profil | Ne 21.12.2008 17:07:10

                                    Jedno rameno Moravy.

                                      NJapčák - Profil | St 17.12.2008 21:26:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dobrý večer
                                      tak na 13 a velice nic. Potěšili alespoň dva candátci asi 30 ale jinde pod mostem několik tloušťů....

                                        Ngobek - Profil | St 17.12.2008 20:36:05

                                        Já chodím přesně tam jak seděls ty, protože dál se mě nechce. Je tam takový spadlý strom ve vodě,tak tam. Pohodíš trošku kukuřičky a chytáš. Žádné kapitální úlovky,ale zase je aspoň zábava.