"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

Nkečemot - Profil | Út 16.12.2008 23:07:24

gobek . kam chodíš na vešky ? od strážnice na pří. v pravo nebo vlevo ? kde je mín uvad ? ikdyž vím že je jích tam dost po celém ramenu ! ja sem byl naposledy tady ,v pravo 150m od mostu.

    NMartin II. - Profil | Út 16.12.2008 15:36:57

    gobek >> na Vešky se chystam vyrazit snad už 5 roků :-). Vždycky když jedu někam k Přívozu tak si říkám že to tam pujdu zkusit....

      Ngobek - Profil | Út 16.12.2008 9:42:59

      ja to zkoušel na candáta. na kapříka na Vešky.

        NMartin II. - Profil | Út 16.12.2008 9:25:04

        gobek >> co si zkoušel? ja sem si chtěl chytit vánočního kapra.....

          Ngobek - Profil | Út 16.12.2008 9:08:55

          Ja v neděli taky tak 5 hodin na M6 a taky nic.

            NMartin II. - Profil | Út 16.12.2008 8:56:22

            Tak jak to jde na Morave? Ja sem stravil s kolegou v sobotu asi 5 hodin na M6 krom par tukancu nic......a ani na fiiiidr - ze kečemote :-)

              NMoravadream - Profil | Ne 14.12.2008 19:10:36

              Dneska na moravě 3 jelci 47, 48, 51 na feedr.

                Nnoap - Profil | Ne 14.12.2008 18:44:22

                splavek: z podhledu ten bych ten jezík skoro ani nepoznal. Jde v "oněch" místech lapit i něco jiného než všudypřítomné jelce a plotičky? Byl jsem tam letos 2x ovšem pokaždé pracovně...sliboval jsem si už v létě, že tam zajedu na rybačku, ale jak se znám tak tam dojedu nejdřív příští rok v létě a to budu ještě rád :) - tak abych zase nebyl zklamán.......

                  Nsplavek - Profil | Ne 14.12.2008 17:55:39

                  Jeden náhon na Moravě.

                    Nvydrýsek říční - Profil | Ne 14.12.2008 9:00:37

                    m.u.s.k.a >> musa >> nádherné místo:)skoda jen ze nemame taky takove na sazave:(

                      Nmusa - Profil | So 13.12.2008 22:14:42

                      rameno Moravy

                        NMoravadream - Profil | Po 8.12.2008 22:24:44

                        Martin II. >> A kolik měřil celkově?

                          NMartin II. - Profil | Po 8.12.2008 22:00:10

                          jwkriz: diru v brichu mel, ale ne od kudly :-)

                            NMartin II. - Profil | Po 8.12.2008 21:56:03

                            kečemot >> tak zrovna od tebe bych neco takoveho necekal :-). A pamatuj kdyby sis koupil poradne hacky tak mas jeste vetsiho......Jinak kdyby ste nekdo chytili na Morave velkeho kapra s kouskem hacku v tlame tak ho pozdravujte od Kečemota :-).

                              Nkečemot - Profil | Po 8.12.2008 20:10:16

                              jwkriz. nazdar ten už měl na pulce těla strouhanku ! a na druhé česnek !

                                Njwkriz - Profil | Po 8.12.2008 19:53:06

                                Martin II. -hod ho sem celyho nebo mel uz diru v brichu :-))))

                                  Nruprd - Profil | Po 8.12.2008 18:52:32

                                  Martin II. : kolik měl samotný kapr ?

                                    NMartin II. - Profil | Po 8.12.2008 18:18:46

                                    aby tady nebyly jenom krajinky tam prikladam foto jedne ploutve

                                      Nkečemot - Profil | Ne 7.12.2008 17:54:34

                                      martinll. mykolog sbírá houby ! ornitolog zase sovy ! a stejně to byl vyr nebo vír !

                                        NMartin II. - Profil | Ne 7.12.2008 17:19:49

                                        kečemot >> tak ta sova co sem zaprahl byla nahodou vystavni kousek :-).
                                        Jo a pro vsechny zvedavce je to M6....misto je to proflakle takze neprozrazuju nic noveho...